Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

czaszki będę na razie kisił - nie mam żadnego przejścia na cea2 - podejrzewam że jedną muszę wydać żeby złotych kotletów nazbierać na cea2 bo na cea1 ich nie widziałem - ale btry i emisja mi przeszkadzały szukać

a co do filmiku dziękuję - ale to jest początek gry i tam nie widzę nic o pda streloka obok monolitu O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko  Aby otworzyć spis wszystkich filmików, kliknij w tę ikonkę trzech poziomych kresek w lewym górnym rogu tego co jest wstawiony. Otwórz na pierwszym i zrób sobie zrzutkę linka do swoich zakładek. Jak będziesz chciał coś zobaczyć, nie musisz już wchodzić do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę w domu ok 19...

a jak się przejdzie na jutuba to tych filmików jest 621 a nie 200 :) tak że trochę więcej :D

z tego co oglądałem ten filmik z NS 2016 to tam gdzie leży kartka jest teleport na MW, pięć czaszek teleportów i kartka o nowej drodze :) chociaż nie zwróciłem wczoraj uwagi czy nie zostaje ona w ekwipie i nic na niej nie pisze...

dzięki bradziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koboldzisko napisał:

czaszki będę na razie kisił - nie mam żadnego przejścia na cea2 - podejrzewam że jedną muszę wydać żeby złotych kotletów nazbierać na cea2 bo na cea1 ich nie widziałem - ale btry i emisja mi przeszkadzały szukać

a co do filmiku dziękuję - ale to jest początek gry i tam nie widzę nic o pda streloka obok monolitu O.o

 

 

@koboldzisko- moja wina - nie ten adres wkleiłem. 

I coś  Youtubem mam nie tak,  bo gdy próbuję wkleić ten tytuł:

Сталкер ОП 2 Сюжет ТЧ Саркофаг и Награда от Лукаша за мозг -  to za każdym razem wkleja mi początek gry.

Spróbuj skopiować tytuł i wrzucić na Tubę - powinno pomóc.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bradziagi to znowu ja - wasz ulubiony stalker :D

 

Mam prawie wszystkie karty kuźniecowa - brak mi jednej - tej ze schowka, który dostajemy za zabicie pijawki nożem... która jest dla mnie już nieosiągalna 

da się jakoś dostać ten schowek? lub kartę ? bo zakończył bym z chęcią linie kuźniecowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd bo grałem w op 2 dawno, ale z tego co pamiętam to zabierze karty ktore będziesz przy sobie miał. Ale schowek na CEA respi się po wzięciu tego szyfru tak mi się wydaje. Ale żeby nie było od razu mówię ze dawno grałem więc głowy uciąć sobie za to info nie dam ale spróbuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj translatora rosyjskiego i wpisz ''album kuzniecowa'' albo ''album majora'' z dopiskiem OP 2 i wyskoczy Ci co najmniej kilka filmikow z jego lokalizacją. Ewentualnie możesz kupić ten kwestowy przedmiot w opcjach rozgrywki za 200 000 albo zrespić spawnerem jeżeli go używasz. Ten przedmiot nazywa się ''kuzniec_alboom''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powodem braku Gawra może być niewykonanie zabicia Garba? Nie dostałem zadania na fleszkę szaleńca, więc zgodnie z poradnikiem poniżej, nie działa mi nitka ,,poszukiwanie zabójców Kła". PDA Tyrana odzyskane, Informator kazał szukać Gawra. Powrót do zadania zabicie Garba niemożliwy, zbyt długo gram, wcześniej zignorowałem to zadanie. Czy możliwe jest zespawnowanie Garba spawnerem z forum, czy lepiej ,,wrzucić" Gawra? Jeśli tak, to jak się nazywa w spawnerze - szukałem, nie znalazłem. Wcześniej spawnowałem Bagiennego Doktora, nie chciał się pojawić. Na MW byłem już kilkakrotnie.

I drugie pytanie: AA-12 dla Krzyża - gdzie jest? 

 

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro

Więc tak...
Dzisiaj sobie pograłem na Twoim sejwie i źle to wygląda.
Nie wiem dlaczego nie ukończyłeś głównej ścieżki SoC.?
Czyli dotarcie do Monolitu.
Obok Monolitu w notatce Stireloka znajdujesz przejście z CAE-2 na CAE-1...
Nie wiem ile jeszcze da Ci pograć mod ale.....
W tej chwili jesteś przed obliczem Gawra i zadania się pojawiają ale co będzie dalej nie wiem....

ss_oldman_03-10-19_21-04-05_(l07_military).thumb.jpg.e8c90bfefd17e02fd841b7a1cbcd6e2e.jpg

gawr.dds      

gawr.sav

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.