Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@maro Doktor powinien być w Martwym Mieście w tej chatce, gdzie jest Perfumiarz. Popatrz dobrze, czy po zapłaceniu okupu za niego zdążył dojść do tej chatki, czy też błąka się gdzieś po okolicy.

Dawno grałem w tą wersję, ale w 2.0 Doktor już chyba cały czas urzęduje na tej lokacji.

W OP 2.1 powraca on do Prypeci, ale w 2.0 zostaje w MM. Pamiętam, bo rozliczałem kiedyś u niego zadania na schowki Strieloka, jak był w MM.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
30 minut temu, maro napisał:

zadanie ,,prototyp 58" - Akill się nie odzywa. Wyszukiwarka oraz yt nie pomogło;

Hmmm.... Muszę przyznać, że nowsza wersja tego moda (2.1) trochę mi w głowie namieszała, ale opisz konkretniej o co chodzi. Zadanie na zabicie Leszego miałeś, prawda? Znalazłeś jego schowek i zaniosłeś całą dokumentację + fleszka + prototyp do Docenta i dostałeś od niego zadanie na zagłuszacze, a potem Borow, obrona składu na Wysypisku, zadanie na likwidację zombi na Jantarze? Po wykonaniu tego Akill powinien zagadać.

30 minut temu, maro napisał:

żona sacharowa - dwa przejścia tunelem i sms nie przychodzi.

A powinien.... Próbowałeś wczytać zapis sprzed wejścia na lokację i wejść ponownie? Może wtedy się pojawi? Wersja 2.0 lubiała mieć czasem takie problemy.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie dostałem od Docenta. Notatkę znalazłem, zespawnowałem dokumenty, nie pamiętam, czy ich nie znalazłem, czy zgubiłem.. Schowek Leszego na ATP znaleziony, fleszka była. Zadanie ,,prototyp 58" uruchomiło się. 

Zadanie na zagłuszacze, a potem Borow, obrona składu na Wysypisku, zadanie na likwidację zombi na Jantarze....kompletnie nie kojarzę. 

Zagłuszacze jakieś zlecił mi wolnościowiec  w Limańsku - zrobiłem. Obrona składu - info dał mi szef bandytów (w 2.0 to Dzik - o tego chodzi?) zrobiłem. Zombie na Jantarze - chodzi o zadanie ,,przeżyć za wszelką cenę", gdzie jeden z zombiaków miał jakiś zagłuszacz? to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Schowek Golema:

trzeba wziąć udział w dodatkowych walkach. Pytanie: schowek spawnuje się przy pierwszych dodatkowych walkach (mutanty, frakcje) czy muszę kilka razy przejść arenę?

Przy okazji:

1.fabuła ,,cienie" - w Centralnej Prypeci nie spawnuje się któryś z kolei plecak. Ta linia jest ważna?

2.żona Sacharowa - chcąc znaleźć notatkę na przejściu BAR-MW od razu pojawia się pytanie czy chcę przejść na inną lokację. Przy kliknięciu ,,nie'' przesuwa mnie i znów nie mogę plecaka podnieć. Ta linia jest ważna?

jestem tuż przed falą mutantów, mam poparcie wszystkich, muszę zanieść fanty do Noego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro Z tego co pamiętam, schowek Golema na arenie respi się od razu. Ja to chyba nawet nie brałem walk by się do niego dostać, tylko napieprzałem ze strzelby w te metalowe drzwi, uchylają się one wtedy i można się prześlizgnąć. A po wzięciu schowka wyjść z areny jeszcze łatwiej, tzn ręcznymi teleportami. na tym etapie gry już sporo ich powinieneś mieć.:) Chociaż jak chcesz, bierz walki. Schowek też zgarniesz, o ile przeciwnicy na arenie Ci na to pozwolą:)

Co do Cieni - owszem, ta fabuła jest jedną z kluczowych. Bo jak jej nie ukończysz to nie będziesz miał możliwości zebrania archiwum video, które w zasadzie prowadzi do zakończenia gry. Z jakim schowkiem masz problem? A może masz problem nie ze schowkiem, ale ze znalezieniem jakiegoś teleportu? Na teleportach są restryktory, jak jakiś ominiesz, to nie pojawi się kolejny itd...

Poszukiwania Elzy, czyli żony Sacharowa w sumie niczym ważnym nie są.

Spoiler

 

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie dotyczące Fali Mutantów - Arhara co  chwilę strzela do dziewczyn Nazara. Po wczytaniu wracają do pokojowych kontaktów, niestety - przedłuża to rozgrywkę. Z nikim innym nie mam takich problemów. Można gdzieś gościa wyekspediować albo sztucznie poprawić nastawienie między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro Może gdzieś go postrzeliły w tej całej rozpierdusze atakujących mutantów, a on im po prostu oddaje?😃

Żarty na bok.😃 Chociaż i tak mogło się zdarzyć.

Nie wiem co może być tego przyczyną. Nie mam już na dysku ani OP-2 ani OP-2.1 więc technicznie nie jestem w stanie tego sprawdzić. Ale na Twoim miejscu ja się bym raczej nie przejmował. Te postacie są nieśmiertelne więc i tak jedno drugiego nie zabije, a jak skończysz falę mutantów to będziesz musiał pogadać chyba tylko z Noe, a że ta dwójka się tłucze, to nie powinno stanowić problemu, bo z nimi chyba gadać nie będziesz musiał.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z cieniami i żoną Sacharowa bez  zmian. Szachista, fala mutantów zakończona.

Teraz moje pytania, problemy:
- jak jest w spawnerze dziwny chip (mam kilkanaście, te zbieractwa są długie i czasochłonne);
- zagubiłem piątą notatkę Szachisty (pewnie przypadkiem położyłem w plecak na którejś lokacji). Jak jest w spawnerze?
- schematy Zbrojmistrza. Mam pięć, wiem że trzeba siedem. Jak są w spawnerze?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.