Skocz do zawartości

Błąd instalacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie coś podczas nowej gry:

 

 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()
[error]Function      : CALifeSpawnRegistry::load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\alife_spawn_registry.cpp
[error]Line          : 167
[error]Description   : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!
 

stack trace:

 

Chyba nic nie pomyliłem czy od nowa trzeba?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam taki błąd

rror Reason:
----------------------------------------
XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files\OP2\bin\xrCore.dll" at 001B:005FCC85, xrDebug::backend()+165 byte(s)

User Message:
----------------------------------------
Expression    : assertion failed
Function      : CLocatorAPI::ProcessArchive
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\LocatorAPI.cpp
Line          : 322
Description   : A.size>0

 

System Error:
----------------------------------------
0x00000012 - Brak dalszych plików.

Registers:
----------------------------------------
EAX=011D4008  EBX=019B8090  ECX=011D4010  EDX=011D40D1
ESI=00629328  EDI=019BCE30  FLG=00000212
EBP=00127A30  ESP=00126A28  EIP=005FCC85
CS=001B  DS=0023  SS=0023  ES=0023  FS=003B  GS=0000

Przed wczoraj nie było problemu a wczoraj podczas uruchomienia gry pojawił się ten błąd.

 

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd nieznany i niespotykany. I co, tak jest za każdym razem?  Jak wczytujesz inny zapis jest to samo? Grzebałeś w plikach na własną rękę? 

Jak klikam skrót to w ogóle gra mi nie startuje po zmianie rozmiaru partycji to się zaczeło na win7 rekomendowana instalacja działa.Próbowałem z poziomu win 7 uruchomić i wywaliło mi ten błąd.

 

Błąd nieznany i niespotykany. I co, tak jest za każdym razem?  Jak wczytujesz inny zapis jest to samo? Grzebałeś w plikach na własną rękę? 

Jak klikam skrót to w ogóle gra mi nie startuje po zmianie rozmiaru partycji to się zaczeło na win7 rekomendowana instalacja działa.Próbowałem z poziomu win 7 uruchomić i wywaliło mi ten błąd. win7 64bit

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli problem powstał po zmianie rozmiaru partycji to stawiałbym na uszkodzenie albo utratę plików lub problem z dostępnością tych plików. Powinna pomóc nowa instalacja moda, zaczęcie nowej gry a potem wczytanie któregoś za starych zapisów. Możesz wstawić jeden z twoich zapisów, też mam win7 64 bit. Jeżeli zapis u mnie odpali to będzie znaczyć że problem tkwi po stronie twojego systemu lub dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.