Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. 

Nie mam w dalszym ciągu Skoczka Jantar - Jantar ANK. Brałem różne zadania z myślą o nim, ale dostaję tylko kasę.                                                                                       Miałem ciekawą sytuację na Kordonie. Po wykonaniu jakiegoś zadania powinienem odebrać kasę w Bazie Stalkerów. Niestety nie ma nikogo oprócz Olgi, z którą już wcześniej rozmawiałem i po rozmowie przeniosłem się do Baru. Teraz było to samo. Znowu rzuciło mnie do Baru.    

Gdzie jest ten Skoczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pierwszy jest w alternatywnym podziemiu Agropromu, drugi jest w podziemiu w Rudym Lesie i taki sam dostajesz od Dziadka, trzeci jest w tunelach jak wchodzisz z podziemi Agropromu do Metra - w sali z wyrwą w podłodze - ściany są jak kalejdoskop (o ten Ci chodzi). Czwarty dostajesz na Magazynach Wojskowych w nagrodę - jest w sejfie w koszarach. Jeden z wymienionych to ten o który pytasz. Kolejny dostaniesz w Prypeci. Następny jest w Dolinie Mroku w X-18 na samym dole pod schodami. Siódmego nie znalazłem niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem na dach nad BTR-em, są tam otwory i czym masz, najlepiej rpg, ale granat też wystarczy. Musisz jednak przeskoczyć ogrodzenie od strony przeciwnej i wejść na teren bazy.  

Duchy. Najprościej zrobić uniki, a jak nie to strzelać. Niestety, musisz być szybki. Na dachu chyba ich nie ma. Biegnij szybko na dach. A i save-y w trudnych sytuacjach pomagają.

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam od strony bagien z fleszką, ogrodzenie przeskakuję przy pierwszej, zamkniętej bramie, przy której leżą rury. Mam SEVĘ na full wypasioną i kilka artów +2 +3 do telepatii. Wchodzę wejściem obok kibli, pędzę na górę, przez hol, schodami na samą górę, na przybudówkę, zabieram z ciała klucz, przeskakuję na dach z BTRem. W tym czasie ubijam albo wymijam z 6-8 duchów. Na dachu strzał z granatnika, przełączam broń rozwalam 2-3 duchy, znów strzał z granatnika, BTR wybucha. Zataczam się jak pijany i wtedy dopada mnie kilka duchów, te w powietrzu rozwalam, ale wykańczają mnie te wyłażące się spod dachu, których nie widzę. Chyba po prostu muszę być szybszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,w Agropromie autoskaner informuje mnie o dowiedzeniu się czegoś na tema projektu PSI-Pięść, rozumiem że na lokacji powinna znajdować się postać która coś wie? 

Mógłby ktoś podpowiedzieć? Jestem na etapie poszukiwań Kła, i po ochronie uczonych którzy przyszli z Bagien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ja tak miałem. Psi promieniowanie i duchy, występowały tylko po tej stronie drogi, na której jest stacja benzynowa, zakład z dźwigiem. Ale na na bagienku już tego nie miałem. Przeszedłem most i podchodziłem od drugiej strony. Na bagienku masz kupę artów. Detektor Weles nieoceniony.

Ale skoro już masz  fleszkę, to przejdź nad drugie bagienko, duchy powinny ustąpić. Do pomieszczenia z transporterem wchodziłem tak. Wybiłem mutanty przy końcu estakady ( też mogą tam być artefakty). Przy pierwszej bramie, tej siatkowej, da się wskoczyć na lewy słupek i za płot. Duchów nie miałem. Na wewnętrzny dziedziniec do wentylatora i bok niego przez okno do środka i w lewo, aby BTR ominąć z tyłu. Do siatkowych drzwi. Informacja o kluczu.

Po zabraniu klucza, na dach hangaru, z niego na te cysterny w narożniku, na ziemię i w lewo do wentylatora. I tak jak poprzednio. Po zabraniu archiwum, z tyłu BTRa, pod okna i schodami na górę. Tam sprawdzamy kolejne pomieszczenie. Wziątki i kolejna informacja o światach równoległych. Powrót przez okno i estakadę. Duchy nie męczyły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieł - bierz zadania od NPCów, aż dostaniesz zadanie na specjalną apteczkę monolitu. Razem z nią jest smartfon z tą informacją.

I jeszcze to. Zadania od NPCów, wcale nie są pobocznymi. Bo np. bez zadania na Beryla na Agropromie, nie pojawi się Siemionow, a to potrzebna postać. Niestety, te zadania wymagają czasu i pobiegania sobie po z'ONIe, nie za wszystkie coś dostaniemy, ale za większość tak.

I skoro dopiero wszedłeś na Wysypisko - wg, rus FAQ, przeze mnie nie sprawdzana - to idź do tej dolinki drugiej od hangaru, tam gdzie urzędowały świnie. Tam powinien leżeć trup bandyty z Buldogiem. Z buldogiem idziesz do tej dolinki prowadzącej do tele Doliny Mroku i u dcy Wolności wymieniasz się. Ma dać dobry pancerz. Tylko że tam mocno promieniuje. Inną broń na wszelki wypadek, zostaw w skrzyni na Pchlim targu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jestem już dużo dalej  @kondotier.  Przejrzałem historię i zadanie na apteczkę mam zaliczone. Teraz od NPCów mam na detektor Wieles, ale na razie nie brałem. Idę do Metra po Skoczka, i muszę się dostać do Prypeci  po Kła , Ducha już odnalazłem. Aha i od Siemionowa dostałem zadanie na poszukiwania Sacharowa, z tym że w PDA nie mam tego zadania a i po histori widzę że nie zostało uchylone czy coś. 

Czy ta dziewczyna co to z naukowcami na Agroprom przyszła jest potrzebna? Leży martwa w drugim Agropromie i tak się zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł moda masz Duplikaty. A w modzie aż trzy różne światy. Szukałeś już "niby" brata Brody. Uciekł i kazał się nie szukać. Takich podwójnych osób znajdziesz jeszcze kilka. Większość martwych.

Kilka postów wyżej, masz screena z tą panienką. I wyjaśnienie.

A masz namiary od Łukasza na rzeczy Kła na ATP, po zadaniu na archiwistę? Jak tak, to do Prypeci, a jak nie, to zadanie na archiwistę pierwsze. Na początku, w Leszym kraju miałeś informację, że niektóre zadania znikają ze smartfona i trzeba je pamiętać.

A po skoczka z metra, możesz wchodzić z Wysypiska. W hangarze, z prawej strony są drzwi z kraty. Za nimi  jest ukryty teleport. Wcześnie w skrzyni arty. Jak cię przeniesie, idź do przodu. Po prawej stronie będą zawalone schody, wchodzisz na nie, aż do dziury w suficie. Przez nią wskakujesz piętro wyżej i tam jest Skoczek. Wracasz na dół i metro stoi przed tobą otworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.