Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Przewodnik na Martwym Kordonie wlazł Ci do takiej anomali jak choinka i miałeś na fioletowo informację, że nastąpiła zmiana realności?

Jeśli tak, to teleporty zadziałają. U mnie przewodnicy z normalnego Kordonu mieli opcję prowadzenia na Bagna do Spalonego, ale ten z bazy stalków zaprowadził mnie na Magazyny, a ten z kociarni w pobliże tunelu z teleportem do Południowego gospodarstw. A psi dokumenty nie mają znaczenia. Na bagnach znajdziesz ostatni. A zadanie zlicza się po opuszczeniu Bagien. U mnie dopiero w magazynach wojskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Na Bagna dopiero się wybieram, to będzie pierwsza wizyta. Heh w Martwym Kordonie znowu muszę szukać tych stalkerów po emisji, właśnie się zorientowałem że wczoraj zapomniałem o save:blink:

EDIT: 

Ok, dostałem się na Bagna.

Wszedłem na lokację od strony Agropromu, dostaję sms od Striełoka, i spacerkiem idę w stronę Cerkwi neutralizując po drodze wszystko co żyje i strzela :) 

Wchodzę do Cerkwi, ( słychać uderzenie) za chwile od cmentarza walą niekończące się hordy zombie, słychać "bimbanie" zegara i na cmentarzu pojawia się doktorek.  

Może to wszystko musi się dziać w nocy, akurat mi trafiła się 3 rano.

 

Edytowane przez _KieŁ_
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @_KieŁ_ za informację. Nie mam pojęcia co zrobiłem nie tak, że nie pojawia się u mnie Bagienny Doktor. Zabiłeś przed wejściem do cerkwi zombiaki na grobach obok i pagórku w pobliżu? Długo czekałeś w cerkwi na grom?

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawił się doktorek to zorientowałem się że zombiaki na grobach są żywe i zacząłem wszystkie pacyfikować przez co nie zdążyłem z nim pogadać, zaczął uciekać... 

Wczytałem ponownie, wszystko dziaje się bardzo szybko. Podchodzę do Cerkwi, zabijam grupkę Niemców(kilku jest po za terenem Cerkwi), wchodzę od strony cmentarza, jest grzmot, wbiegam na wieżę, idą zombie-strzelam do kilku, bim bam bom,i  jest doktor. Brak jakichś większych odstępów czasowych. 

Próbowałeś w nocy? I nie spiesz się jak wejdziesz na Bagna, ja od torów szedłem powoli co chwila nadziewając się na RNF.

Edytowane przez _KieŁ_
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox- sprawdz PM. 

Zapewne rosyjski nie jest Ci obcy, pomożesz?

Mógłbyś przetłumaczyć drugi spoiler w 25 poście poradnika, translator "stwierdził" że trzeba pobyć na lokacji 3 dni ażeby coś ruszyło?

Prosto z Bagien zgodnie z zadaniem ruszyłem na Topiel. Z poradnika Cichego wyczytałem że po wejściu powinna pojawić się myśl Szramy, turyści... U mnie nie ma nikogo oprócz wojska. 

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś a propos wskrzeszania.

We wcześniejszych postach pojawiły się informacje, że zadań na wskrzeszanie nie ma w pda. Chyba jestem wyjątkiem. Po podniesieniu artu Ducha , w pda, jako priorytet, pojawił się zapis - wskrzesić Ducha przyjaciela i towarzysza broni Striełoka i czerwone kółko na wysokości labu. Więc zacząłem go taszczyć. Kółko pozostało a ja go taszczyłem. Otworzyłem drzwi we "wskrzeszaczu", wniosłem Ducha z artem, wychodzę ,a drzwi nie chcą się zamknąć ?! I koniec. Nic nie mogę zrobić. Kicha. Z Dziadkiem na Jupiterze oczywiście rozmawiałem. 

Myśl, żeby wskrzesić wcześniej Luka, a potem Ducha wydawała mi się bez sensu. Bo dlaczego ? Jakie to ma znaczenie. A jednak ma. Zabrałem się za Luka, wskrzesiłem, a potem wskrzesiłem już bez problemu Ducha.

Ciekawy jestem po co ta kolejność ?            

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem, ale po co takie "ułatwienie" ? 

Wskrzeszenia Luka w pda również nie miałem. Może po prostu jest mniej ważny niż przyjaciel Duch i Kieł.

Kła zostawiam na później. Teraz hajda na Bagna.

Smox, wspominałeś coś o Skoczku w Prypeci. Mógłbyś napisać coś bliższego. 

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do Poradnika Cichego i tam w zakładce - R.E.B.O.R.N. Doppelgänger - Призрачные двойники - poradnik przejścia cz.3. odszukaj tekst -  "Poszedłem do kolejnego teleportu w Porcie Rzecznym. Ten przeniósł mnie do ślepego szybu windy. Pod dziwnym przedmiotem (przeźroczystym) znalazłem artefakt teleportacyny. Za jego pomocą wyrzuciło mnie na powierzchnię (Wschodnia Prypeć - x-8 - taki ma napis art) - na wejście do X-8." 

Po nim są screeny pokazujące gdzie jest Skoczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc !  Tego znalazłem.

A i wspominałeś coś o siódmym. Masz może jakieś bliższe namiary ?  

I jeszcze jedno. Ta... Dolina Kamieni. Czy jest tam jakiś inny teleport wyjścia niż ten na Cmentarzysko? To ciągłe wypakowywanie sprzętu przed wejściem jest... Mam już dosyć.

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to problem techniczny czy fabularny, ale nie mogę rozmawiać z wolnościowcem siedzącym u Dziadka.

Jeśli dobrze pamiętam powinienem móc z nim porozmawiać po zajęciu bazy wolności, a typ siedzi i milczy.

Cichy rozmawia z nim w drugiej części poradnika, mam zrobione prawie wszystko do tego momentu oprócz kupna schowka z dokumentami od stalkera imieniem Bojec, który ma się podobno pojawić w jaskini po rozwaleniu wojskowych obok domu Dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną też nie chciał rozmawiać. Tak jest w wersji 7.63., było to poruszane na forum. Jego tekst przekazuje ktoś inny. Znajdziesz go. Poradnik Cichego jest po prostu nieodzowny, ale grając w 7.63 trzeba po nim skakać. Niektórych zadań nie ma, inne są zmienione. Także, powoli do wszystkiego dojdziesz.

Tak, wojskowych trzeba rozwalić, a Bojec gdzieś łazi.        

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie co do Bojca, on jest nieśmiertelny czy może zginąć, bo w tunelu gdzie siedzą snorki w lesie leżą 2 sztuki broni luzem, i boje się że mi go zabiły i nawet nie wiem kiedy to było.

Chyba że schowek można od kogoś innego kupić, próbowałem od Dziadka, ale jego schowek za 100 000 rubli ma ammo do grawiguna.

No chyba że DaarMoo przez łazi ma na myśli że łazi po lokacjach, a nie tylko po rudym lesie, to wtedy będzie jeszcze więcej biegania.

Edytowane przez xxelektroxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dolinie Feji jest teleport do Lasu Zapomnienia (chyba), jest wysoko nad ziemią, próbowałem wejść na jedno i drugie drzewo ale bez skutku. Jeśli na pewno trzeba wejść na drzewo (które) to będę nadal próbował, jeśli jest jakiś inny sposób to poproszę o podpowiedź :) . I takie kolejne pytanie obok - aby odzyskać pamięć muszę dostarczyć 10 mózgów (tu nie będzie problemów) ale gdzie znajdę 3 oczu (mam jedno przez przypadek), na jakiej lokacji będę mógł je zdobyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXelektroxx, w tej chwili nie pamiętam gdzie spotkałem Bojca. Tak, łazi - to znaczy, że spotkałem go na innej lokacji. Jest śmiertelny, ale powinieneś spotkać go żywego. Schowek, raczej tylko od Dziadka. A, zaoferował mi odpowiedni po chyba dwudziestym pytaniu.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.