Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jusz znalazłem Ducha i Wróżkę i potrzebne do nich atry wskrzeszające więc jak ich wskrzesić?

 

I mam inne pytanie jak jeździć w samochodach

 

 

I jeszcze jedno skąd wziąść ten kast przeciw psi bo mam zadanie odprowadzić naukowca do bunkra ale tam jest moca moc psi a poza tym on za mną nie idzie, i szrama mówi że idziemy do kordonu opchnąć broń u sidorowicza? nie wiem czy mam się wracać taki kawał drogi?

 

Edytowane przez Frodo32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo32 - ja w niego grałem już sporo czasu temu, tak że o szczegóły nie pytaj, bo nie pamiętam. A jeszcze takie "tego żołnierza" nic nie mówi. Jak pytasz, to konkretnie. Lokacja, nick NPCa itd.

W ustawieniach sterowania jest chyba opcja na uruchamianie silnika.

Ożywianie będzie w pieczarze, na samym szczycie labiryntu, tak że nie chodź tam z każdym truposzem z osobna.

A arty wskrzeszające są zawsze w pobliżu nieboszczyka. Nie bezpośrednio przy nim, ale dla Luki też w podziemiach Agropromu. W opisach zadań masz wskazane bliższe zlokalizowanie.

A z jednego końca mapy na drugi, będziesz się musiał przespacerować wiele razy.

Prowadzisz na Jantar naukowców którzy na Agro przyszli z Bagien? Przecież nie ma tam żadnego psi promieniowania. A w bunkrach, tak na Jantarze jak i  na Jupiterze leżą psichełmy. Zabierasz je jak w bunkrach jeszcze nikogo nie ma. Inaczej zwiną je naukowcy.

Jedyne na wsparcie, mogę Ci dać ten link do gameplaya po rosyjsku: https://www.youtube.com/watch?v=n-EJcNin2KQ&list=PLQk_mh-FiaW3WWmNlNnF3niN9tRaPaw7d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo32 - piszesz o obrażeniach, a nie piszesz jakiego są typu.

O co chodzi z tym plikiem dźwiękowym?

W tego moda grało i go ukończyło sporo forumowiczów, korzystając z już istniejących na forum podpowiedzi. Mod nie jest spacerkiem po strefie. Trzeba się orientować, czy jesteś w Zonie, czy może w z'ONIE. W obu są tylko im właściwe rozwiązania.

A wybitnie indywidualny tryb rozgrywki, nie pozwala na precyzyjne podpowiedzi, nie wiedząc co poprzednio zrobiłeś, lub czego jeszcze nie zrobiłeś.

Jeśli mod ci działa poprawnie, to nie ma sensu go przeinstalowywać, bo już otrzymane obrażenia masz w zapisach. Wgrasz sava i będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie filmik, ale został zapisany jako plik dźwiękowy i otwiera się vinampem.

Chyba nie grałeś w RebornaFF. Wiedziałbyś, że na Twojego GG w modzie jest prowadzone polowanie. I te obrażenia to jego efekt. Już nie pamiętam, jakie to ugrupowanie poluje, ale z czasem zobaczysz ich na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo32 Ja odpaliłem, nie mam pojęcia o co chodzi. Jest masa sposobów na przechwytywanie obrazu z ekranu komputera, jak też na nagrywanie rozgrywki. Spróbuj tego:

http://lmgtfy.com/?q=nagrywanie+rozgrywki+pc

@kondotier To jest film. Otwórz go np. w Media Player Classic, może coś poradzisz. Ja tam widzę ekran, ale chyba mam -10 dioptrii...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, kondotier napisał:

@Sierioża, nie mam Media Player Classic, ani nic podobnego, bo nie są mi do niczego potrzebne.

Nie że się czepiam czy coś... ale... serio? 0_o

To jak ty odtwarzasz filmy?

Ktoś poprosi cię o sprawdzenie albo zgranie małego filmiku z telefonu czy pliku webm z internetu to mówisz: sorry ja żyję w 1998 roku, nie uznaje formatu mp4? -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frodo32 - GG musi jeść, pic i spać. Możliwe że ten gwałtowny spadek życia był spowodowany głodem, a pomógł art na jego eliminację.

Masz tylko jednego teleportera, nie wiem dokąd się możesz przenosić. Masz go od Leśnika, czy gdzieś znalazłeś? Jeden z tych artów teleportujących - podpowiedz mi, bo zapomniałem jak się nazywają - pozwala wejść do bunkra na Jantarze, jak jest zamknięty. W bunkrze jest psihełm. Drugi jest w bunkrze na Jupiterze, w części za okienkiem. Tam wchodzisz wychodząc na bunkier i są tam drzwi. To teleport do środka. Z obu bunkrów wychodzisz wewnętrznymi teleportami. Psihełmy trzeba zabrać zanim wprowadzą się naukowcy, bo je podpieprzą.

Aby uruchomić BTRa na Radarze, najpierw musisz dostarczyć narzędzia z bunkra na Jupiterze. Też przed pojawieniem się w nim Sacharowa. Na Radarze musisz wjechać aż pod sam wagon przy wejściu do tynelu z labem i szybko wyskoczyć, bo transporter się rozlatuje i zginiesz.

Czy byłeś już w kopalni w Rudym Lesie? Ale nie tej co się wchodzi sztolnią, ale teleportem przy beczce koło kapciory Leśnika. Tam są do wzięcia teleportatory. Następny do wzięcia jest na samym początku metra. Spróbuj, czy gra pozwoli Ci już korzystać z wejścia do metra, w hangarze na Wysypisku. Są tam takie zakratowane drzwi koło kapciory handlarza. Idziesz powolutku i otwierasz skrzynię. Krok, dwa dalej jest teleport.

@Paranoia - a jak Ci powiem, że posługują się telefonem bez aparatu fotograficzne, kamerki itp. to Cię zaskoczy? Leciwy slaider Samsunga.

Zabawę smartfonami pozostawiam tym, co nawet śpią z telefonem w ręce, trzymając go przy uchu. 

Zapewniam Cię, że można bez tego żyć i nie mieć problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego skoczka to skąd masz? Z metra? Jeśli tak, to pofatyguj się do Leśnika, zrób jego zadania to dostaniesz następnego i weźmiesz te z kopalni. Któryś z nich daje możliwość wejścia do bunkra na Jantarze. A teleporty w kopalni, a jest ich kilka, pozwolą Ci zrobić kilka zadań i poznać możliwości teleportacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kondotier napisał:

a jak Ci powiem, że posługują się telefonem bez aparatu fotograficzne, kamerki itp. to Cię zaskoczy? Leciwy slaider Samsunga.

Zabawę smartfonami pozostawiam tym, co nawet śpią z telefonem w ręce, trzymając go przy uchu. 

Zapewniam Cię, że można bez tego żyć i nie mieć problemów.

Telefon to był tylko przykład ale ok...
 

Spoiler

 

Poza tym co jak ci powiem że niektórzy używają telefonu do pracy dzięki czemu oszczędzają mnóstwo czasu i pieniędzy? \s tylko dla tego że banda dzieci używa ich jak zombie nie powinno być powodem do traktowania urządzeń mobilnych z kamerą jak bezmózgich zabawek i nieuaktualniania swojego oprogramowania na komputerze bo "się tego nie używa" :]

Właśnie mieliśmy mały przykład tego, że posiadanie małego oprogramowania zajmującego ledwo może 30MB pozwoliło by pomóc komuś w rozwiązaniu problemu...


 

Ale dobra, sorry za offtop. Każdy żyje własnym życiem, po prostu tak mnie to tylko zaciekawiło że nie masz odtwarzacza multimediów... Ja dla przykładu nie mam facebooka ani żadnego innego "socjalnego syfu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiecie czemu po odnalezieniu kła mówi Lebediew czy to nirmalne nie wiem czy mam buga

I chyba mam innego buga po odnalezieniu kła mam super emisje i każą mi się schować głęboko pod ziemią i ja mam 2 wyjścia 1.pujść do laboratorium X8 lub 2.pujść do podziemi prypeci i próbowałem przed emisja tam iść i tak mogłem ale jak mówią że mam emisje gra mi się wyłancza bez errora ani niczego po prostu się wyłancza

 

Edytowane przez Frodo32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.