Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Prośba do weteranów :) - po dłuższej przerwie postanowiłem zagrać w Duplikaty 7.63 i mam problem w Szpitalu, nie mogę się z niego wydostać. Muszę odszukać jakiś detonator, który jest przy jakimś snajperze z Monolitu (inaczej nie zlikwiduję zawału). Może ktoś przypomina sobie to zadanie. Nie wiem czy jest on w pierwszej czy tej drugiej sali - zaminowanej. Zabiłem wszystkich oprócz jednego (którego nie widzę, ani on do mnie nie strzela). Wydaje mi się, że przeszukałem w miarę dokładnie pomieszczenia z klawiszem F i nic mi się nie "podświetliło" jako detonator :( . A może jest jakiś sposób na powrót na CEA - nie bardzo mogę się wdrapać na zbocze do teleportu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@najdrok - w środkowej części szpitala, musisz wydostać się nad niego, tam, skąd strzelali do Ciebie monolitowcy. Przy końcu lewej strony krużganka, są skrzynie i jakby otwarte drzwi. Nie jest łatwo, ale z tych drzwi trzeba wskoczyć na taki ułamany fragment gzymsu, a z niego na trawkę porastającą dach. Jeden z trupków ( bo wcześniej musisz ich zabić ) będzie miał co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@PolskiGROM - Wszystko w porządku. Musisz poczekać, aż ta świetlista postać zniknie w poprzecznych korytarzach i wtedy odzyskasz ruchliwość. Będziesz mógł przejść na następną lokację.

Zobacz od 7:30 https://www.youtube.com/watch?v=dBaPkWgIUig&list=PLCde9_fyVh9Io0g6GmFp-UwglLB301oOh 

I od razu informuję, abyś wiedział, że dopóki nie wyjdziesz z budynku w którym się pojawisz, będziesz miał zamroczenia, aż do całkiem czarnego obrazu. Nie śpiesz się z opuszczaniem Leszego kraju. Dokładnie posprawdzaj każdy zakątek, każde ruiny, transportery, śmigłowce, barki, namioty itp.. Są porozrzucane po całej lokacji.

A to po to, aby na następna lokację nie przechodzić gołodupcem, a mieć sporo wyposażenia, w tym snajperską Barretę ( odpowiedni handel znalezionymi, nie otwieranymi walizkami z Fejkiem ). Szanuj do niej amunicję, bo to rarytas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie do weteranów :) wydaje mi się, że gdzieś czytałem o lokacji Placówka (Zastawa) , że można wyłączyć sygnał z megafonów i nie ma wówczas respanu Monolitu. Może lekka podpowiedź, w którym miejscu lokacji jest ten wyłącznik - za szybko ginę. Tak obok wydawało mi się, że zabiłem wszystkich - bo nie było na PDA znacznika a i tak przy końcu lokacji dostałem jeden śmiertelny strzał :( .

Chyba znalazłem rozwiązanie - trzeba strzelić do głośnika na wieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@qqprim - ta skrzynka z dynamitem może być zmyłką. Er tak lubi robić graczy w konia. Ładunku wybuchowego szukaj w pobliżu. Nie pamiętam tego zadania. Nie jest chyba scenariuszowe?

@LIQUIDATOR  Ты вспомнисз, где находится етот холодилник и взрывчатка? Искает АКМ47 для наёмника.

 Pamiętasz gdzie znajduje się lodówka i materiał wybuchowy? Szuka AKM 47 dla najemnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qqprim  Na gameplayu od @LIQUIDATOR  (большое спасибо)  masz pokazane jak bierze AKM. Jemu należy się plusik. Moda zna lepiej ode mnie, to i jego sam możesz pytać. Pytania tłumacz translatorem.

@LIQUIDATOR  У меня видео которые открывается, показывает другое действия в Рыжем Лесу. Должнa быть Долина Фей. Дай номер видео з Долина Фей, найдём.

Mnie się otwiera gameplay pokazujący akcję w Rudym Lesie. Powinna być Dolina fej. Napisz nr gameplaja z Doliną fej, znajdziemy go.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQUIDATOR dostał oczywiście plusik i @kondotier też :), ale w rudym lesie w tej skrzynce to ja mam swój "sejf" do trzymania różnych różności i dawno go opróżniłem;

Cytat

Nie pamiętam tego zadania. Nie jest chyba scenariuszowe?

jest ono z linii bocznej zadań od najemników - nie zrobię tego, nie dostanę następnego :023:

 

Edytowane przez qqprim
"@użytkownik" nie był jako użytkownik tylko jako zwykły tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qqprim  Przetrząsnąłem rus fora z poradami. I nie znalazłem nic, co dotyczyłoby Twojego problemu. Jedyny AK na 7.62 jaki pokazano w poradach, jest w Rudym lesie, w skrzynce za windą szybu Leśnika.

980018154_AK7_62.jpg.9f50e33e7bc70b3021cb568b54e4f528.jpg

A tu masz linka do tego poradnika, niestety jest po rosyjsku.

http://stalkermod.ru/forum/91-reborn/151399-aktualnye-voprosy-i-otvety-po-modu-reborn-dvojniki.html

Screen jest w postcie #152747

Wykaz wszystkich zadań dodatkowych, masz w #165061. To na AK ma nr 31.

Z prawej strony tego zadania na PDA Wróć po nagrodę, masz przycisk. Tam masz więcej zadań. Spróbuj znaleźć to na kałacha, klikając w niego.

Ale jeszcze coś takiego. Na prawo od zaznaczenia czegoś tam, masz znaczek teleportu. Poszukaj tej lodówki w takich kamieniach koło niego.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsendzięki - miałem nadzieję zobaczywszy przewodnik lotsmana (z którego byłem bardzo zadowolony grając chyba w op2), ale to nie solucja, tylko opis jego przejścia i ani słowem chyba się nie zająknął o zadaniu w lesie zapomnienia (chyba, że przeoczyłem, bo z tym językiem miałem raczej tylko obowiązkową styczność wiele lat temu).

@kondotier poradnik cichego to ja mam na stałe w zakładce:), ale u niego to wygląda jakoś bezproblemowo - po prostu pokazał gdzie to jest (nic nie wspominając o żadnej lodówce), a u mnie jest tylko w tym miejscu skrzynka z dynamitem, która się nie otwiera - chyba, że ten dynamit mam jakoś wysadzić - tylko jak?

jeeeeeeeeeeeeest! gotowe - jednak poradnik cichego nasunął mi pewną myśl - tam koziołek do piłowania drewna był lekko przesunięty, a u mnie po prostu na niego wpadałem (z wielkim hałasem) i się przewracał; trzeba było delikatnie podejść złapać go shift+f (bez opisu ze strony gry, że mogę to złapać) i odsunąć; wtedy skrzynka z dynamitem (cały czas doskonale widoczna z odległości 1m) stała się wreszcie otwieralna i kałach mój!

przy okazji, czy kazik to obecnie oldman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już myślałem, że się jednak nie zaliczy, bo zleceniodawca nie miał opcji dialogowej odebrania zamówienia, ale okazało się, że to jakiś bug, gdyż wcześniejszy sejw sprzed innego zlecenia też się tak samo zachowywał; zastosowałem starą informatyczną metodę: wyszedłem całkiem z gry i załadowałem ją od nowa wraz z sejwem i ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qqprim  Tak, OldMan to dawniej kazik. Zresztą przyzwyczajał do zmiany nicka. Był kazik-OldMan, polem OldMan-kazik i na koniec został tylko OldMan.

Bardzo się cieszę, że zaliczyłeś zadanie i ciągniesz dalej. Jak sam widzisz, ogrom lokacji, zadań, itemów jest potężnym obciążeniem dla procesora. Tak że nawet jak wszystko gra, ale pograłeś dłużej, warto conajmniej wyjść z gry na pulpit i załadować na nowo. Mod wtedy ma możliwość oczyścić plik wymiany.

No i :viva:.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

:pomocy:! wygląda, że stoję w martwym punkcie.

1. co trzeba zrobić, by odblokowały się wejścia na bagna i na topiel?

2. co trzeba zrobić po zapłaceniu i dostarczeniu mózgów sacharowowi, by pchnąć dalej fabułę (wita mnie "jak postępy młody człowieku"  lub coś podobnego)?

3. czy mam reanimować kła ze wschodniej prypeci (ciało jest w części za drutem kolczastym i dwa teleporty/portale nic z nim nie robią - nie próbowałem jeszcze tachać się z nim na północ, ale nie wiem, czy tam bez skakania dotrę do jakiegoś teleportu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qqprim - Czy już przyszli Ci na Agroprom naukowcy z Bagien i zaprowadziłeś ich na Jantar? Jeśli tak, to musi przyjść SMS że na Bagnach czeka Doktor. Jak go nie ma, widocznie jeszcze nie nadszedł czas.

Na Topiele nie trzeba wchodzić. Wystarczy że będąc z zadaniami na Obrzeżach, zaliczysz tylko teleport. Ta lokacja jest zabugowana, bo jest przygotowywana dla 2.części, czyli Źródła. Ale jeśli masz życzenie, możesz po Topielach pobrodzić. Jest kilka ciekawych zadań na inteligencję.

Sacharow tak długo ma ten kwest, aż wykonasz ileś tam zadań fabularnych. Trzeba robić i czekać. A że mod indywidualista, nie da się określić, co Ci jeszcze zalega.

Żadnego ze znalezionych trupków nie reanimujesz na miejscu znalezienia, ale musisz wszystkich dotargać do labiryntu na sam wierzch. Kłów w Prypeci jest kilku. Zajmij się tym, którego znajdziesz w szkole. W niej też masz stosowny teleport

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.