Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów, mam takie pytanie czy brak zadania na deskorolkę to normalne?, od razu mam na kokon w Martwym Mieście, ponadto w tym mieście nie wiem jak zaliczyć zadanie na zbadanie tych wiszących anomalii, detektor w plecaku chcę go umieścić w slocie i nie idzie jak mam je zbadać. Wcześniej piszecie, że egze można już zdobyć na Wysypisku, jak?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do egzy na Wysypisku, to nie wiem - zapytaj Cichego. Pamiętaj, że Poradnik powstał na wcześniejszej wersji moda i drobne różnice mogą być, choć podejrzewam, że zadanie na wózek (nie deskorolkę) się pojawi. 

Zadanie na zbadanie wiszących anomalii w MM polega na podejściu blisko do wszystkich anomalii. Usłyszysz wtedy grzmot. Zadanie zaliczy się podejdziesz do wszystkich. Na ekranie pojawi się informacja. Czytaj dialogi, detektor działa z plecaka.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzoszkielet dostajemy za jedno z zadań Wolności na Wysypisku. Chodzi o tę grupę w rejonie przejścia do Doliny. Jest to jedno z zadań cyklicznych - zmienia się nagroda. Wszystkie zadania cykliczne można brać od kogokolwiek - różnicą są nagrody w zależności od zasobności postaci dającej zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w podstawce poskakałem i opadł, z kolei ja nie mogę zaliczyć zadania w Martwym Mieście, wydaje mi się, nie zalicz mi anomalii przy wejściu do Rudego Lasu, mam bardzo gorącą prośbę o podpowiedz ile jest tych wiszących anomalii?. Wstawiam zapis gry dla dobrej duszyczki aby ewentualnie mi sprawdził czemu mi nie zalicza zadania. Dzisiaj łaziłem ponad 2 godz. i d.... .

 

Nowy folder (2).7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2015 o 17:09, _KieŁ_ napisał:
Dnia 20.09.2015 o 17:09, _KieŁ_ napisał:

A ja mam problem w Czerwonym/Rudym Lesie, otóż most nie opuszcza się do końca, zostaje kilkucentymetrowa szczelinka przez co nie zalicza zadania...

 

U mnie zawsze pomaga wczytanie poprzedniego zapisu.

A ja mam problem w Czerwonym/Rudym Lesie, otóż most nie opuszcza się do końca, zostaje kilkucentymetrowa szczelinka przez co nie zalicza zadania...

 

 

Tak skomplikowanego scenariusza w życiu nie widziałem w żadnym modzie po prostu extra. Szacunek dla tłumaczy

U mnie zawsze pomaga wczytanie poprzedniego zapisu.

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no i Houston,  mam problem. Za cholere nie idzie opuścić tego mostu, wczytywałem jeszcze z Baru, po drodze dla odmiany wstąpiłem do X16 odszukać Ducha i dalej dupa.

Zostawię to na razie, idę do Dziadka i po radiostację, może sam z siebie opadnie w co wątpię bo przyspieszałem czas... 

A czy jak nie zaliczę tego zadania to mi jakoś specjalnie pokrzyżuje scenariusz?

EDIT: Poszło, pogadałem z dziadkiem i jak wróciłem to już Monolit na mnie czekał.

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doppelganger 7.63 + spolszczenie wylot bez loga przy ostatnim dialogu z Leśnikiem w Czerwonym Lesie.Grałem kilka razy i zawsze było to samo.Gram teraz po rosyjsku i jest wszystko w porządku.Załączam screny z wersji rosyjskiej jak postępuje dialog:http://speedy.sh/XVVDa/ss-juarez-09-20-15-19-32-57-red-forest.jpg;http://speedy.sh/cddvT/ss-juarez-09-20-15-19-33-20-red-forest.jpg;http://speedy.sh/8EEns/ss-juarez-09-20-15-19-34-24-red-forest.jpg;http://speedy.sh/qMMNJ/ss-juarez-09-20-15-19-34-36-red-forest.jpg;http://speedy.sh/FHHk2/ss-juarez-09-20-15-19-34-51-red-forest.jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurek48 - gdzie indziej podałeś, że nałożyłeś repacka na podstawkę. Repack podstawki nie potrzebuje. To może powodować konflikty, bo rus podstawka jest inna niż nasza. Różnią się pliki w bin. A mod ma na dodatek własny bin, tak że przed jego postawieniem, należy usunąć bin podstawki i kat patches. Na rus też trzeba usunąć plik localization.

A jaka jest różnica pomiędzy dialogiem po rus i pol u Ciebie? Rozchodzi się o ilość wyświetlanych linii dialogowych. Czy tak samo jak na DaarMoo ( screen w problemach technicznych). To była nowa gra od początku, czy na starych savach? W ostatnich poprawkach uwzględnionych w nowym spolszczeniu, aktualnie na forum, zostały dokonane przeniesienia dialogów pomiędzy plikami, wprowadzone fixem. Jak masz pobranego moda sprzed wstawienia spolszczenia i nie wstawionego fixa, to dialog z Dziadkiem, może się wyświetlać podwójnie. Zadanie wykonane, a inny plik wyświetla je ponownie.

Dopóki nie pojawią się smox i metek58, ja nic nie zrobię. A obaj są z przyczyn życiowych niedostępni.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolo - w tym modzie wykorzystano inne mody i brano z nich rozwiązania.

Nie pamiętam w którym to było, za dużo ich ostatnio miałem, ale też były takie anomalie i najłatwiej je było znaleźć w nocy, bo lekko świeciły. Przewiń czas do nocy koło jakiejś znalezionej anomalii i zobacz czy świeci. Jeśli tak, to w drogę szukać następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiążę do postu Bola (pierwszy na tej stronie). Dostałem zadanie nie na deskorolkę, ale na "coś". Jak powiedział Artykular, " idź do Doliny Mroku i odszukaj pewną rzecz", ale tylko do rana mam czas. 

ss_asus_09-24-15_21-47-44_(darkvalley).t   

Tak zrobiłem i...   stoję po środku "pewnej rzeczy". A jej brak. Sprawdziłem wszystkie zakamarki dookoła i dalej i nic.  Cichy napisał co jest w schowku, ale nic, gdzie jest. Pewnie u niego był. Wcześniej miałem podobne nieścisłości (mapa - gra), ale dawałem radę. W tym wypadku potrzebna jest pomoc.

Zauważyłem również dublujące się questy np. Łukasz załatwił Sułtana i ponownie wybiera się do domu koło wieży na spotkanie, ale po uzgodnieniu - ja prowadzę on za mną - stoi i tylko powtarza dialog.  

Edit: A jak mija godz 6:00 dostaję info - zadanie spartaczone.       

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z tym zadaniem, a chodzi w nim o Smartfon 2 lub 3 z laboratorium na Radarze (pierwsza lokacja w grze). Jeżeli się go znalazło i ma w ekwipunku, to wystarczy teleportować się do Doliny Mroku i zadanie się zalicza. Wystarczy wrócić i go oddać. Jeżeli się go nie ma, to trudno. To tylko jedno z zadań pobocznych.

Z Łukaszem, to kwestia kiedy się z nim pogada. Na szczęście po dostaniu informacji o Kle nie jest już potrzebny.

Ja też mam pytanie. Otóż na Cmentarzysku Pojazdów stoi zaznaczona jako ważna postać pewna stalkerka, ale gadać nie chce. Wie ktoś co zrobić, by przemówiła?

52ff85437598685.jpg 63dd74437598686.jpg 

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Smox !  Smartfony mam wszystkie, ale nie noszę ze sobą ze względu na autoskanera (kilka razy wywalał smartfony z informacją - ID "nie puszcza"). Zawsze noszę ze sobą  kilka gps-ów w razie nagłego robienia schowka z przedmiotami nie mieszczącymi się w plecaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie, ale Martwe Miasto jest prawie martwe. Krugłowa brak, naukowców brak. Obleciałem lokację wszerz i wzdłuż, wczytywałem kilka razy savy i nic. Jest Gawajec i bandyta od którego zabieram pda, w którym nie ma nic na temat córki Galeckiego tylko info o jakimś bezpiecznym schowku. No i wiszące bryły czegoś. I tyle. W przypływie nadziei poszedłem na Posterunek, ale to był chybiony pomysł.  Zaniosłem więc 'kokon" i wybieram się do Parowu po swd. A i jeszcze. Dostałem trochę wcześniej quest na mguna na Radarze. Po wejściu tamże, pojawiło się zadanie na przeprowadzenie naukowca do bunkra. Może w pierwszej kolejności zająć się tym zadaniem ? No tak, ale muszę znaleźć zestaw remontowy do BTR-a.    

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się może przytrafić, że znajdziesz te arty teleportacyjne podwójnie. Może nie wszystkie. Masz trzy rożne światy, w każdym potrzebę korzystania z teleportów. A od przybytku głowa nie boli. Problem byłby, gdybyś któregoś nie miał. Tak było w v.7.62. Teraz w v.7.63 takie błędy są wyeliminowane.

A teraz informacja dla bolo i innych też. Sprawdziłem i Wolność na Wysypisku daje nie egzo, a pancerz CzN.

A najszybciej egzo zwiększające udźwig o 100kg pozyskamy, gdy po załatwieniu spraw na powierzchni Agro, nie będziemy się pchać w podziemia, lecz przejdziemy na Jantar i nie wracając pójdziemy na Dzicz. Grupę Powinności zostawiamy ( korzystamy tylko z napraw). Likwidujemy frakcję rosyjsko-niemiecką, kontrolera, pijawki, burera i wchodzimy do tego parterowego budynku przy torach. Można przez okno od torów lub przez dziurę w dachu.

W środku jest taka wielka skrzynia. A w niej egzo i cały magazyn "cudowności" o wadze ponad 100kg. Powodzenia w szukaniu!

 

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.