Skocz do zawartości

O.D.R.O.D.Z.O.N.Y. - Duplikaty v.7.63 Odmienne światy. - Ogólna dyskusja.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Koolkin, nie to żebym na Jana cisnął czy tęż palił głupa, ale termin "przehuj" się pisze przez samo h, bo to z łaciny - w nominativie: hic, haec, hoc w vocativie : hui.

Jest to zaimek osobowy względny - ten, ów, zacz. 

Zaimek osobowy względny w praktyce oznacza, że: mowa o kimś jak o czymś, na dawnej Małopolsce zachodniej (Państwo Wiślan) czyli dzisiejszym tzw. górnym Śląsku się mówi - on, ony.

Nie przejmuj się, się zdarza jak ktoś operuje slangiem który tylko jego ekipa kuma. ;)

Z pozdrowieniami od najmusów :) :biggrin:

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na oryginalnych linkach mogą być problemy z pobieraniem, bo fora dla DUPLIKATY i Źródło czasowo zostały zablokowane przez ERa.

Tak że ten link do torrenta  dwa posty wyżej, na razie może być jedynym dostępnym ( o ile działa ). 

@vojtas040 , daj znać, czy pobrałeś i postawiłeś moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zostało zablokowane - tak jak wcześniej po zalogowaniu wszytko jest dostępne:

1.png 2.png

ŹRÓDŁO: http://www.reborn-stalker.ws/forum/66-448-1#167254

 

PS.:

Wersja 7.64 jest również dostępna:

LINK DO MODA VER 7.64: https://yadi.sk/d/cjIZY8G13L8hcU

ŹRÓDŁO: http://stalkermod.ru/MODYI-CHistoe-Nebo/reborn-dvoiniki-razlom-vremeni.html

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Cichy, nic nie jest zablokowane, m.in. dowiedziałem się, że jestem na tym w/w forum dot Reborna już 1054 dzień :biggrin:

Więc "mowa" o blokadzie ERa to kit jak baranie walizki.

Внимание!!!

Финальная сборка 7.63 fin со всеми включенными фиксами от Эра


Я-Диск
Сборку подготовил Quote


Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen - No to spróbuj pobrać cokolwiek, dotyczące Źródła. I poczytaj co na ten temat pisał LIQUDATOR  w jego temacie na naszym forum. Był jednym z niewielu szczęśliwców którym moda udostępniono warunkowo. Warunek taki, że ani jeden plik z moda nie wycieknie. 

Wcześniej do tematu Duplikatów był dostęp bez rejestracji. Korzystałem z całego dobrodziejstwa tamtego forum, z wyjątkiem pisania. Teraz bez rejestracji dostępne są tylko wcześniejsze wersje. Tak że takie stwierdzenia cyt: " to kit jak baranie walizki.", raczej zachowaj dla siebie. Zaczynasz być złośliwy.

@cichy  Masz uprawnienia, więc może wstawisz do #1 te linki do moda, dostępne bez rejestracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REBORN_Source.7z (8,6G) : https://drive.google.com/uc?id=1A0SmcjN4uk2t2gDMywgKmygTRN9bue4o&export=download

(В этот раз игра "REBORN ISTOK" не будет требовать предустановленной игры ЧН
Исток можно будет ставить на любой диск компьютера.

Напоминаю, ваши сейвы с багами присылаем только мне в личку.z)

Pobrałem, hasło kopsa ER bo: БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА КО ВСЕМ - НЕ КОВЫРЯТЬ ИГРУ И НЕ ДЕЛИТЬСЯ В СЕТИ РЕЗУЛЬТАТАМИ КОВЫРЯНИЙ. ТАКИМ ЛЮДЯМ Я НИЧЕМ ПОМОЧЬ УЖЕ НЕ СМОГУ.

Kto zarejestrowany i przestrzega regulaminu/zasad/prośby ten ma.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dobra, chyba tu bardziej wypada zadawać pytania niż w wątku rozwiązywania problemów.

Otóż zrobiłem tak jak w poradniku cichego. Niestety nie doczytałem kolejnych postow, przez co po przejściu na jantar, odrazu sie wrocilem i zwiedzilem podziemia z kilkoma teleportami z finalnym obok bazy powinnosci. I takie pytanko. Czy nieświadomie popsulem sobie tym gre? Bo np: rozmawialem ze Strelokiem, ale po rozmowie zadne zadanie mi nie wyskoczylo, to samo u Siodorowicza. Kazal mi poszulac monolitowcow ale zaden komunikat o zadanii mi nie wyskoczyl. Czy tak powinno byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być. Strielok mówi Ci, że sam Cię znajdzie. A Sidor tylko daje wskazówkę do głównego zadania, że na kordonie są martwi fanatycy z dokumentami. Dokładnie dwóch. 

Istotna rzecz - będąc na Wysypisku, sprawdz czy możesz otworzyć kratę w hangarze, są tam 2 teleporty. 

Na moje oko trochę wcześnie poszedłeś do podziemi, ale to nic nie zmienia.

Ale zapamiętaj jedną rzecz - nie pchaj się zbyt wcześnie na te nowe lokacje na wschodzie mapy bo zawalisz sobie grę. Do Doliny Kamieni, Martwy Kordon itp idz dopiero jak dostaniesz zadanie od Sacharowa na dokumenty z laboratorium. Ja kiedyś w ten sposób zawaliłem sobie grę, dlatego to pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikt  Tu wychodzi brak gry w FF. Teleporty są tak skonstruowane, że nigdy nie wiesz gdzie się pojawisz. Dlatego mod ma niepisany charakter freeplaya. Twoją rolą jest odzyskanie utraconych w podziemiach Radaru ( początek moda - jeszcze do nich wejdziesz w czasie gry ) Artefaktów Śmierci, głównych teleportów i ożywienie trzech znanych NPCów. A reszta gry, ze swoimi kruczkami, fantastycznymi rozwiązaniami to dodatek do tych zadań.

Nie ma szans, abyś powtórzył kropka w kropkę grę z poradnika cichego. Używaj go więc do rozwiązywania problemów z zadaniami- po ich wyszukaniu w poradniku - a nie jako wskazówki do dalszej gry. Kierunki wyznaczy Ci mod.

Przypomnij sobie jakie zadanie postawił Ci Fejk. Artefakty Śmierci i odnalezienie głównych teleportów, to podstawa do ukończenia moda po spotkaniu się dwóch Striełoków na psim mostku przed wejściem do baru na Rostoku. W temacie są te teleporty opisane.

Tak jak wyżej napisał @wariat , z początku gry trzymaj się mocno lewej strony mapy, tak nad ziemią, jak i pod nią. Bez zadania od Sacharowa na Dolinę Kamieni się nie pchaj, o ile nie wykorzystałeś już kart i innych itemów umożliwiających wejście do podziemi z lewej strony mapy. Bo stracisz wszystko na ogołacającym teleporcie pomiędzy światami równoległymi i mod położony. Choć po ogołoceniu na niektórych takich teleportach ( np. na Stare Wysypisko ), jeśli wiesz gdzie są, to swoje szmatki możesz odzyskać.

A przede wszystkim musisz mieć wyostrzony słuch podczas gry. Nie tylko na dźwięki ZONY i z'ONY, ale na na odróżnienie upiększających moda grzmotów od błyskawic, na bardzo charakterystyczny grzmot, którym mod potwierdza wykonanie podstawowych zadań. Mogą też Ci się pojawić fioletowe napisy z podaniem informacji, w ilu % Twoja gra pokrywa się z założeniami fabuły.

Krytycznym momentem w modzie, na którym padło wielu i musieli powtarzać, było nieotrzymanie z braku wykonania zadań, lub przeoczenia SMSa od Doktora do przyjścia na Bagna. Ale dla Ciebie to jeszcze daleka droga. I za każdym razem jak jesteś na Wysypisku, sprawdzaj tę kratę w hangarze. To klucz do drogi w podziemia metra i dostępu do wielu itemów i lokacji.

Życzę wytrwałości i :viva:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.