Skocz do zawartości

O.D.R.O.D.Z.O.N.Y. - Duplikaty v.7.63 Odmienne światy. - Ogólna dyskusja.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że wszystkie linki w pierwszym postcie są dostępne. Można je również znaleźć na stronie moda, w spojlerze dla v.7.63

http://www.reborn-stalker.ws/forum/66-449-1

Tutaj daję jeszcze raz, linki dzisiaj pobrane ze strony moda:

https://yadi.sk/d/WcMKFUdQiruky     mod
https://yadi.sk/d/FUYLc23nirbYa      mod
https://yadi.sk/d/1nzcPDqWjjtLi          patch

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk7 - snorki w drzwiach, lub nawet "teleportujące" się do korytarzy, są efektem zbyt długiego chodzenie na dole. Jeśli "zwiedzanie" poziomu na którym się pojawiasz zrobisz w miarę szybko, to spotkasz się z nimi dopiero na górnych kondygnacjach. Bo tam jest ich spawn. Ale tam też z nimi nie jest za łatwo. Można oberwać w najmniej spodziewanym momencie.

A te na dole za drzwiami są łatwiejsze do zabicia, po otwarciu drzwi, a mając po nich km, pozostałe i pijawka, są do szybkiej likwidacji. Nie zbiera się wszystkich km-ów, bo i tak je utracimy, ale nosimy jeden. Z pozostałych zabieramy tylko amunicję. Bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też sprawdziłem i faktycznie są pliki, wczoraj plików nie było ale najważniejsze że można je pobrać. Teraz pytanko które są istotne i jak je instalować coby grać dalej na obecnych savech. Faktycznie trochę połaziłem po tych podziemiach bo mnie gdzieś dalej poniosło i żadnej giwery nie mogłem znaleźć a ta leżała bardzo blisko ;-) ale później już dało radę. Km można tylko przeglądać czy aby nie w lepszym stanie no i oczywiście amunicja.

Niezłą zagwózdkę miałem na przejściu na wysypisko bo tylko pistolecik w łapce a zombiaki porządny sprzęt ale tęż dało radę. Problem przy zadaniu na wysypisku z pomocą złomiarzom w ukatrupieniu kontrolera, jest znacznik gdzie na nich czekać ale w tym miejscu żywego ducha nawet jak się dłuuugo poczeka. A na agropromie w bazie znowu pijawa smyra po kościach przez zamknięte drzwi. Ech cuda w tej zonie :-).

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W laboratorium można znaleźć min. Spasa-12 z amunicją. W Leszym Kraju odpowiednio prowadząc rozgrywkę można kupić od Fejka Baretta (snajperka) z amunicją. 

Na Wysypisku, to oni czekali na mnie, a jeżeli pijawka zadaje Ci obrażenia przez drzwi, to się trochę odsuń. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada, jak w Leszym kraju nabyć Barettę - która jest w tym modzie nieoceniona - dał cichy w tym temacie, post z 26.08. Po to, aby gra szła sprawniej - mkk7 - warto nawet grę powtórzyć. Mod odpłaci Ci się w dalszej rozgrywce. Możesz Barette jeszcze zdobyć na Kordonie, ale jako dekorację, bo będziesz miał zaledwie kilka kulek do niej. No i jeszcze, ale to grubo za późno, dostaniesz taką na wykonanie zadania. A mózgi kontrolerów nią pozyskane, są potrzebne na odzyskanie pamięci, albo kasa za nie ratuje po utracie wyposażenia.

Znacznik na złomowisku to chyba pokazuje miejsce kontrolera. A oni stoją między płotem, a hałdą, po stronie szlabanu. Zasada tego moda jest taka, że każde wgranie zapisu, powoduje powstanie nowej, lepszej  rzeczywistości. Tak Ci pisze na dole ekranu, przy ładowaniu zapisu. Jak ich nie masz, zrób szybki zapis i wgraj. I to zadanie trzeba robić od razu po wzięciu. Bo kontroler może tych chłopaczków unicestwić.

I jeszcze to. W pierwszej kolejności rób te zadania poboczne, które masz wyświetlane w smartfonie, druga linia od góry ( drobniejszym drukiem). Dopiero wtedy gdy je wykonasz ( rozliczysz), pojawi się tam kolejne, o ile masz. Inaczej robisz zadania "w ciemno", nie wiedząc czy zaliczone.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tunelach przejście z Jantaru do Prypeci można znaleźć wypasiony egzoszkielet monolitu, prawie kompletna ochrona i na wstępie udźwig 250kg a po modernizacji u dziadka w rudym lesie nawet 300kg i cała reszta ochrony z bardzo jasnym noktowizorem. Skrytka w tej dużej kopule w pomieszczeniu obok sterowni, tylko w rzeczywistości tej z COP gdzie jest przejście przez drzwi do tunelu na Prypeć, jeżeli trafimy na tą gdzie stoi potężna koparka należy w ścianie za koparką skorzystać z teleportu który przenosi nas w rzeczywistość tą z COP. Może komuś się przydać bo znikają problemy z pancerzem, ochroną przed anomaliami i noszonym dobytkiem, oczywiście bieganie mamy od razu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net dobry.. sprawdzałem.. Z innych stron pliki po 6 GB ściąga z normalną prędkością a tutaj (19KB/s) mizernie słabo.. A jakiś dobry program do ściągania z Torentów  podrzucisz?

Oto Yandex z przed chwili dla próby: http://scr.hu/2oe0/2eijn

Coś Ci nie działa jak należy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już na to pomysłu.. trzy cztery minuty super szybko idzie a potem zwalnia do śmiesznych prędkości..

 

Edit.

W akcie desperacji zrobiłem Speedtest na paru stronach wszędzie prędkość pobierania oscyluje pomiędzy 16 a 17 Mb/s.. coś jest nie tak z tą ruską stroną...

Edytowane przez Ignachinio
Poprawa posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.