Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawiłem link. Niestety i MEGA i OneDrive coś kombinują ostatnio i coraz gorzej się te pliki pobiera.

 

Nie wiem co do timera. Po prostu wyłączyłem wszystko co się dało w pliku odpowiadającym za uruchamianie widoku hełmu po założeniu pancerza. Teoretycznie również powinno nie chować to zegara podczas używania SEVY ale sprawdź sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlike - pobrałem bez problemu. Ale widzę, ze to setap.exe. Ja moda mam na kopii, więc nie będę chyba mógł wstawić, bo ścieżka adresowa może nie pasować. Lepsza byłaby sama gamedata do wklejania.

SEVA nie chowa samej minimapy na górze z lewej, tylko zegar w niej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypakowaniu mamy to:

http://scr.hu/2oe0/g7cw0


Instalator który nie chce instalować :) i folder data z:

http://scr.hu/2oe0/tap2p

Jak to zainstalować?

EDIT: Wywałka bez loga co chwilę. Brak przypisanych klawiszy, wszystko wygląda tak ---.

Edit:

Odpaliłem moda, nie zalecam ustawień na DX10 bo będzie wam wywalać do pulpitu, w ustawieniach sterowania wszystko jest j/w ---, trzeba kliknąć Domyślne i wtedy już swobodnie przypisywać sobie dowolnie skróty klawiszowe.

 

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dokładnie to samo co ja. Stawiałem moda na dwa sposoby i ten instalator zadziałał bez problemu. Tyle tylko że jest "robaczywy" i trzeba opcje wybierać intuicyjnie.

Możesz, ale nie musisz moda stawiać za pomocą setup-RebornFF.exe.

Zawartość kat data, bez tego skrótu najniżej, wklejasz do podstawki, zgodnie z opisem w #1 moda.

Stawianie instalatorem, powoduje dodanie do moda trainera i optymalizatora, które i tak na polskiej podstawce nie działają, oraz skróty na pulpit.

fsgame ma opcję zapisów w modzie w kat user.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale może być problem ze spolszczeniem, które było robione do polskiej podstawki.

Po zainstalowaniu moda instalatorem exe, po kliknięciu na ikonkę na pulpicie pojawia się takie coś - 

93247c450474416.jpg 

Napisy w tej ramce ukryte były w launcher.exe. Gdyby nie @Godlike, nigdy bym tego nie znalazł.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chodzi na medal, gra ruszyła:

bf0434450488504.jpg

Spróbowałem wyboru frakcji "Samotny Wilk", gra wystartowała w Dolinie Mroku, przy hangarze z wejściem do X18. :)

Ale zaczęli do mnie walić wszyscy z każdej strony. Ciekawe te opcje wyboru klanu, każdy klan inna gra. To mi się podoba.

Edit: Kiedy do pierwszego linku głównego tematu zostanie dodana poprawka @Godlika na ten kombinezon. czy to już nie potrzebne do gry?

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Kiedy do pierwszego linku głównego tematu zostanie dodana poprawka @Godlika na ten kombinezon. czy to już nie potrzebne do gry?

Ta poprawka likwiduje tylko widok z masek kombinezonu. Nie jest konieczna do gry.

Zalecam jednak jej wgranie. Widok z maski zasłania zegarek i w zadaniach na czas zasłania upływ czasu. Chyba, że ktoś lubi widok przez maskę.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlike - czy możesz w formie oddzielnej paczki, dać te poprawki na hełmy kombinezonów, timer dla podziemi Agropromu i na strzelby i MP5 ( w modzie ma inna nazwę), mieszczące się w pistoletowym slocie?

To dla tych, co nie pobierają Twojego repcka. Niech mają opcjonalną możliwość.

 

I przy okazji. Skoro mod już przetłumaczony, proszę o przeniesienie go, razem z innymi tematami o nim, do działu Reborny

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timer jest widoczny. Tylko taki jest ciemny, że go pierwszy raz przeoczyłem.

Dodaję plik gdzie są trzy zmiany. Na hełmy, na timer i na wybrane bronie do slotu pistoletowego.  Każde jest oddzielnie, aby gracz mógł sobie wybrać, co chce "ulepszyć".

Dałem go pacjentowi, bo u niego mega działa i prosiłem aby wstawił to do posta o modzie.

Do czasu wstawienia, można korzystać tutaj.

 

 

Ulepszenia.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Sorry wczoraj poszedłem wcześnie spać. Już wrzucam :)

EDIT::

Wrzuciłem do pobieralni. Przerobiłem żeby były same foldery gamedata więc nie trzeba szukać plików.

Pozdrawiam

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.