Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale to jest usprawnienie tylko do SoC.

Nie wiem, czy dla CS jest coś podobnego.

Zew Prypeci chodzi przecież bez płyty.

A ilość potrzebnej pamięci, jeśli RAM nie wystarcza, można zwiększyć poprzez plik wymiany. Ale z tym trzeba ostrożnie, bo spowalnia grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino

Zjedź z opcjami na low, obniż rozdzielczość, przejdź ten moment, w którym to się dzieje. Potem wróć do poprzednich ustawień.

@Kondotier

Chodziło Ci o repacki od Komy?

 

 

Ps: jakoś dziwnie wkleja te linki tutaj na tym forum :)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz kompa bo ja tego Reborn FF to na niskich na wsi miałem na kompie 2x2.2 Ghz i 2 giga ramu oraz grafice zintegrowanej mgpu geforce 9100 z 256/512 mb ramu. Grałem tam na monitorze 17 cali i w 800x600 ale na takim słabym na low/może nawet na średnich dało się grać. Czyli jak masz kompa mocniejszego to nie powinno być problemu.

 

Zjedź z opcjami w tym problematycznym miejscu i popróbuj czy przejdziesz.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom3kb - ktoś kiedyś wstawił na forum taki zestaw już gotowych silników do CCz. Był to zestaw, z którego wybierało się sinik dla odpowiedniej wersji podstawki, od 1.0000 do 1.0006, tak dla gry rosyjskiej jak i europejskiej. Podmieniało się silnik, poprzez wklejenie i po wszystkim. Wtedy gra była obsługiwana przez 4RAM i nie trzeba było wkładać płyty z podstawką.

Ten ktoś, jeśli to przeczyta i wie gdzie to teraz się znalazło, niech da cynk, albo wstawi na nowo. Możliwe, bo to było już dawno, linki do tego zestawu wygasły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już nazbierałeś trochę tych PDA i fleszek. Sprawdzałeś pod podanym w premiowym PDA adresem, jaką nagrodę za to dają? Po nazwie widać, że to jakiś dodatkowy kwest.

No i gratuluję postępu w grze. Wytrwaj tak do końca. Te rzeczy z inwentarza, które masz podwójne, wsadź do jakiegoś schowka, bo chyba niedługo będziesz na CEA i wrócisz golcem.

Podziel też amunicję i medykamenty. Chociaż ja po CEA, szybko dorobiłem się nowego, wcale nie gorszego wyposażenia. Kosztowało tylko trochę adrenaliny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rada trochę spóźniona.

Ale z drugą może zdążę. W gastronomie na piętrze, siedzi kwestowy NPC.

Ma kwest na teleport. Nie prowadź go na budowę ( niech siedzi gdzie był ), dopóki nie oczyścisz drogi z mutantów.

A w domu z balkonami, przy samym skrzyżowaniu , jest sporo tak teraz potrzebnego sprzętu. Z Ziła musisz wskoczyć na płot, z niego na taki daszek nad drzwiami w domu za płotem, z niego na dach i dopiero na dach domu przy skrzyżowaniu. Ja musiałem się wesprzeć podwyższeniem skoku.

Powodzenia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz @kondotier - powinienem od razu napisać że posiadam Egzę Mono a pilota odprowadziłem na budowę po wyczyszczeniu drogi. Mimo to doceniam chęci.

Możesz jednak pomóc mi w innej kwestii - mam dwa arty śmierci, zabiłem wszystkich szefów frakcji jak chciał Giga i teraz pytanie - co dalej? Rozumiem że trzeba szukać jakiegoś teleportu ale dokąd? Z dialogach postaci nie znalazłem wskazówki co robić dalej... Skrzyżowanie Czasu (chyba tak się nazywa) na bagnach znalazłem, ale to tylko zwykły teleport. Czy chodzi o teleport na CEA, w który wlatując giniesz? 

*** 

Dziękuje, doczytałem dialog, aktywowałem art w bazie CN i Giga chce mi pokazać drogę przez Tunel :) 

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleport do podziemi Prypeci pokazał Ci Pilot. Mówił o teleporcie, zaraz jak wlazłeś do niego na górę w Gastronomie, a następnie już po dotarciu na miejsce, pokazuje. To ta betonowa płyta wisząca na dźwigu, z boku budowy. Pilot na budowie mówi że musi zniknąć i tak też robi.

Ja od moda dostałem informację, że mogę schodzić do podziemi. Ale z podziemi mnie nie wypuścił, mówiąc że nie zrobiłem wszystkich zadań. A ja niestety nie miałem extragausa, bo mi się nie zespawnował. Ty tego extra gausa który był przy czołgu w Rudym lesie, z zadania tego klona Ozona-naukowca, przytargałeś?

Trzeba też, jeśli na Bagnach dostałeś powiadomienie, wrócić do Gigi. Jest chyba jeszcze jakiś dialog, ale nie pamiętam.

Jak wylądujesz w podziemiach, w windzie stoi ważny NPC, u którego zmieniasz frakcję i dostajesz wskazówki. Ale uważaj, bo czasu na rozmowę jest minimalnie. Następuje atak sporej ilości zombich. Miałem km, więc dałem sobie radę. A dalej pomógł miotacz ognia.

Tunele naprawdę ciężkie. Z kopułowej, najpierw idziesz tak jak się szło do Prypeci, tam ważny NPC i powrót do kopułowej. Trzeba z kabiny suwnicy zabrać PDA Zarki ( od zewnątrz przez okno ) i wleźć następnie na samą górę do teleportu na Zaton. Na pawlacze ( galerie ) skaczesz z transformatora. Trzeba stanąć na izolatorze.

A trzeci Art śmierci, to zabierzesz z mostu na Zatonie, po ataku śmigłowców.

Pamiętaj o tym, że przechodzisz przez drut kolczasty. Więc jak Cię teleportuje na Zaton przy bramie za tartakiem, , na nic nie czekaj tylko zwiej za płot koło bramy. Inaczej ... ( nie powiem, miej frajde ).

Znam to rozwiązanie, bo było początkiem w modzie Inną drogą. Chyba rus gracze nie kończyli Artefaktów, to ER w ten sposób chciał im wynagrodzić, aby znali powód znalezienia się GG na przewiązce u Strażników czasu w Duplikatach :P. Ale to nie było dobre rozwiązanie.

 

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje pięknie za wyjaśnienie. O Gaussie od duplikata o'Zona nie wiedziałem - zadanie wykonałem, przyniosłem mu broń i tak sobie biedak błąkał się po budowie, aż po Twojej wskazówce ubiłem gada i odzyskałem broń :)  Schodzę do tunelu Prypeć-1 :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem moda - duża w tym zasługa porad i wskazówek kolegi @kondotiera, któremu z tego miejsca pięknie dziękuje za wszelką okazaną pomoc. Poniżej wideo mojej rozgrywki z końcowej walki ze śmigłami na moście na Zatonie.

 

Edytowane przez Anton Gorodecki
Ort.
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.