Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Ranger801 - Gratulacje i w nagrodę

kałach flacha.jpg

Takie wpisy udowadniają, że tego moda da się ukończyć, tylko trzeba chcieć.

Miałeś na koniec te napisy z informacją od Zony? Takie jak wkleił DaarMoo, post wyżej nad Twoim?

No i powodzenia w grze Duplikatami 7.63. ( ewentualnie ich na razie nie przetłumaczoną odmianą 7.64 ).

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napotkałem pewien problem. Jestem w Limańsku, spotkałem M. Galeckiego którego przeprowadziłem do R. Lasu, niestety po przejściu przez most i wejściu do lasu, zaczynają strzelać do niego okoliczni najemnicy, musiałem ich wybić. Sam Galecki zrobi parę kroków do przodu i się płoszy po czym zawraca w stronę Limańska. I tak w kółko macieju.
Jak wykonaliście to zadanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje. Po doprowadzeniu ojca i córki do lasu wróciłem do Limańska. Planuję wystrzelić wrogo nastawiony Monolit a następnie pójść na budowę z Pilotem - będzie bezpieczniej. 
Ale.. chodzi mi po głowie egzoszkielet monolitu, który według PDA znajduje się na lewo od Gastronoma i na 3 piętrze. W miejscu gdzie jest Pilot nic nie znalazłem. Podpowiecie panowie ? :P

--- 
Udało się. Trochę szukania, skakania po budynkach i oto nagroda :
 

Spoiler

ss_daniel_08-09-16_20-45-04_(limansk).jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwiększałem skoczności. Dostać się tam można w dość mało skomplikowany sposób, jedynie trzeba się naskakać. 
Najsampierw wskakujemy na Ziła - Murek - Poddasze a z niego na dach Domu. Dalej już prosto. Wybaczcie za strzałki z Painta.
Sam Egzoszkielet Monolitu leży na podłodze, na 3 piętrze domu w którym siedzi bądź siedział Major Galecki. Wystarczy podejść do okna i zabrać egzo. 

Spoiler

ss_daniel_08-10-16_14-09-52_(limansk).jpgss_daniel_08-10-16_14-09-56_(limansk).jpgss_daniel_08-10-16_14-09-29_(limansk).jpg

--
A zaś sam utknąłem w Limańsku. 
Po dotarciu do miasta porozmawiałem z Galeckim, odprowadziłem go do Rudego Lasu, a następnie jego córkę z Kordonu - Happy End + artefakt śmierci w nagrodę.
Wróciłem do Limańska, poszedłem po Pilota, doprowadziłem go na plac budowy, tam dał namiar na przejście do podziemi Prypeci i zniknął. 
I tu zaczyna się problem. 
Od Doktora O'Zone dowiaduje się broni, którą muszę znaleźć, należy porozmawiać z jego Duplikatem. Po rozmowie .. Nie ma Nic. Żadnego znacznika na mapie. Ja wiem, że ta broń jest w R. Lesie przy czołgu. Niestety jej tam Nie znalazłem.

Próbowałem innego sposobu - dotarłem do Gigi, który jest nieopodal i dołączyłem do Monolitu, wszystkie frakcje stały się wrogie a ja dostałem art śmierci. Wracam do O'Zone i jego Duplikatu i biorę zadanie, znów nie mam żadnego znacznika na mapie oraz wiadomość o przyjętym zadaniu. 

Głowię się co Dalej robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Agrael napisał:

I tu zaczyna się problem. 
Od Doktora O'Zone dowiaduje się broni, którą muszę znaleźć, należy porozmawiać z jego Duplikatem. Po rozmowie .. Nie ma Nic. Żadnego znacznika na mapie.

Jeśli masz już dwa arty śmierci idź do przejścia na budowie, które pokazał Ci Pilot i przejdź do tunelu.

Zadanie na broń Strażnika Czasu nie jest potrzebne do ukończenia gry.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

@vidkunsen - ale informuj, że tam trzeba być zarejestrowanym. A że forum martwe, trzeba o chęci rejestracji, tu na naszym powiadomić @cichy, aby rejestrację zatwierdził.

DODANO: tu link do gameplaya z przechodzenia moda. Jest to gra na tej "ostrej" modyfikacji, ale fabuła się nie różni.

https://www.youtube.com/watch?v=dxI5Tm4smKQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.