Skocz do zawartości
kondotier

RebornFF- Dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

daniu    88

To normalne. W tym modzie występują "klony" postaci które nie są ważnymi NPC, więc mogą ginąć ;) Ja bym się nie przejmował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 666

W tym modzie postacie które w podstawkach czy modach były kwestowymi, tu są statystami. I tak jak napisali wyżej, rób swoje i nie zdziw się, jak napotkasz ich znów żywymi i na dodatek będą we dwóch obok siebie.

Dla RebornFF nie ma gameplayów, ale można pooglądać dla https://www.youtube.com/watch?v=9QR7mV12SFU

Kompletnie ten sam scenariusz, ale z wszystkimi udziwnieniami, których jest pozbawiony FF. Można się nim wspierać, choć mod jest mocno nie liniowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pure    93

Ok wiec nie będę się przejmował tymi zgonami i mam nadzieję że się nie rozczaruje jak nagle będzie potrzebna jakaś postać. Tylko jak mam odróżnić która jest ważna a która nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 666

@Pure - o ważności będą informowały dialogi. Trudno ich wszystkich wymienić. Ale jak pamiętam, ci scenariuszowi nie ginęli bez powodu, za wyjątkiem Wilka w kociarni od ostrzału śmigłowca. Dlatego zadanie od niego trzeba wziąć od razu po wejściu i szybko wykonać. Sidor dopiero w następnej kolejności.

W RebornFF usunięto sporo sytuacji, np. początek w bazie na Bagnach, kiedy mogli zginąć. Ten początek w oryginale był tak masakryczny, że autor moda oficjalnie wstawił sava ratunkowego, z żyjącym Basztą i Lebiediewem, co widać na filmiku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pure    93

Tak pamiętam o tym jak wspominałeś, kończę właśnie bagna. Ale tymczasem małe pytanie. Czy normalnym jest też, że jeśli oczyszczę jakieś miejsce z banditsów np gospodarstwo i odchodząc na 100m dostaje znów to samo zadanie w tym samym miejscu?... tak miałem wczoraj 2 razy. dosłownie 5 minut po odejściu z ich rzeźni gospodarstwo znów się zapełniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 666

@Pure Bo nie odczekałeś, aż z wielkim ociąganiem pojawią się czystoniebowcy. A można ich przyśpieszyć przywołując opcją z menu. Trzeba jednak mieć kasę, bo jak pamiętam, chyba trzeba za nich płacić. Jedynie tę drużynę wsparcia o której mówił Lebiediew masz za darmo. Ale też są jakieś warunki. A będziesz musiał ja przywoływać, bo jeden z jej członków Czarny coś tam, ma PDA potrzebne dla stReLocka na CEA. PDA zabierasz z trupa, więc wywołujesz w sytuacjach kiedy mają szansę szybko zginąć. Mnie zginął dopiero na Jantarze. Czasem dostaniesz informację, że jest ich za dużo w tym rejonie i nikt nie przydzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta