Jump to content
kondotier

RebornFF- Dyskusja ogólna.

Recommended Posts

@jurek48 Z tymi napisami to chyba chodzi o to, że one są, ale w "oryginalnym" modzie od Era. Wersja 2.51 to przeróbka 2.50. W tej wersji mod został "wykastrowany" z całej dziwnej grafiki autorstwa Era. Na jego teksturach były napisy, a tu nie, bo te pochodzą z oryginału CS.

@jurek48  @wariat  Te napisy nie są bezpośrednio na drzwiach, ale za plecami jak gdyby na tej barierce pawlacza. Jak wchodzimy od PDA Zarki po pawlaczach, to te napisy na wszystkich takich żółtobrunatnych blachach są odwrócone. A jak znajdziemy się we właściwym miejscu, to już prawidłowe. Zresztą, jak przez przypadek przy rozmowie w windzie z Pierwszym spadliśmy do szybu windy, te napisy też tam były.

Usunąłem już u siebie katalog ze zrzutami, to tych napisów nie pokażę.

A tu filmik od 25 min z ostatniej drogi w podziemiach do teleportu na Zaton. Wybrać filmik nr 11  playlisty z listy w prawym górnym rogu.

Muszę się przyznać,że w tej chwili ukończyłem moda.Dzięki za pomoc @kondotier i @wariat.Bez waszych podpowiedzi byłoby trochę ciężko.Po tym jak Zoona kończy swój dialog jak dla mnie ten ostatni lot jest  trochę przydługi.To by było na tyle.

@jurek48  Nic tylko powiedzieć :brawo: . Dołączyłeś do grona "koneserów". :028:

Ale to dopiero "mały kroczek". Teraz czas się zabrać za Duplikaty - Odmienne światy. W nim dopiero jest pole do popisu i sprawdzenia swoich stalkerskich umiejętności. Pogląd jak autor obu modów ER rozwiązuje niektóre sytuacje w już masz. Więc te z Duplikatów nie powinny Cię zaskoczyć, ani sprawić większych problemów.

A to "przydługie" zakończenie jest preludium do Duplikatów. Zagrasz, zobaczysz coś podobnego w intro.

A ja przy okazji niewątpliwego sukcesu @jurek48  , postawię pytanie. Kto będzie następnym :question: .