Skocz do zawartości

Pierwsze pytania


DaarMoo

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem Repacka 7.63 i podczas ładowania gry pojawia się info - cześć pierwsza, nagłówek - Reborn Doppelganger Odrodzony . W Duplikatach v.7.63 tego nie było. Czyli Duplikaty to inna cześć ? Chyba gdzieś przeczytałem, ale nie jestem pewien, że to trzecia odsłona. A jak w takim razie z poradnikiem ?. Ten od Cichego będzie ok ?      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reborn Doppelganger-ODRODZONY Artefakty śmierci,  to pierwszy mod z tej serii, jeszcze z chyba 2011 roku. Masz go w Nowych modach, bo nie jest przetłumaczony.

Jest tam też jego inna wersja RebornFF.

Następnie był mod INNĄ DROGĄ, trochę inna wersja Artefaktów, też jest w nowych. Duplikaty- Odmienne światy, są ich dalszym ciągiem.

A ODRODZONY-Szrama, to GG we wszystkich. To jego losy. Tak jest opisany w okienku, gdy otwierasz dialogi, choć w nich inni NPCe mówią do niego Szrama.

Ekran ładowania jest cały czas ten sam. Nie wiem skąd tam się wziął ten napis "część pierwsza".

Ale mam prośbę. Zrób screena tego ekranu i go wstaw. Jak się nie da screena zrobić, zrób zdjęcie choćby telefonem. Trzeba zobaczyć, skąd się wziął ten lapsus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  To nie żaden lapsus. Ja dałem ten napis "Część pierwsza". Tak było po rosyjsku - Doppelganger Część pierwsza. Tylko to nie jest na ekranie ładowania, a na obrazkach pojawiających się na tym ekranie.

Było to w wersji 7.62 i przypadkiem dostało się do wersji 7.63.

Jak widzę sporo problemów jest z tytułami tych modów, a szczególnie tego ostatniego - spolszczonego. Trzeba się zastanowić i dać krótką, polską nazwę.

Coś mi się wydaje, że ta dyskusja jest w złym temacie.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaarMoo - wyjaśniliśmy sprawę ze smoxem.

To nie jest ani lapsus, ani błąd. Odmienne światy to nie koniec. Będzie dalsza ich druga część. Stąd ta informacja "CZĘŚĆ PIERWSZA"

Zmienimy w patchu ekran ładowania na taki, aby góra i dół były w naszym tłumaczeniu spójne, wtedy się wszystko wyjaśni.

A ponieważ faktycznie, pytanie znalazło się w niewłaściwym temacie ( patrz wyżej wpis smoxa), proszę moderatora o przeniesienie całości dyskusji do Działu Duplikaty v.7.63 -> Ogólna dyskusja -> Pierwsze wrażenia.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.