Skocz do zawartości

Koniec Świata ( Część 2 ) Ostatni Wschód


Rekomendowane odpowiedzi

ec9e20cb9bbe9db3fa0c81bf9f61f116.jpg
Tytuł Oryginalny: Конец Света 2: Последний Восход
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data Premiery: 19.09.2015r
Autor: Сэр_Макс


OPIS:

Spoiler

Kontynuacja historii przedstawionej w pierwszej części moda. 

Striełok podczas swojej ostatniej wizyty w Instytucie Badawczym Agroprom odnajduje niezwykle rzadki artefakt. Zaraz po tym wydarzeniu dochodzi do krwawej potyczki pomiędzy wojskiem a stalkerami. Na domiar złego całą tę sytuację wykorzystuje Liebiedew, któremu udaje się zbiec. Striełok szukając wyjścia z tej sytuacji, zdaje sobie sprawę, w jak beznadziejnym położeniu aktualnie się znajduje. Od teraz liczy się tylko jedno - przetrwanie. 

Artefakt niesiony przez bohatera w plecaku, choć raz po raz ratuje swojego właściciela przed nieuchronną śmiercią, to coraz częściej wywołuje niepożądane efekty. Striełok zaczyna dostrzegać wydarzenia z przeszłości. Czy uda mu się przetrwać ? To już zależy tylko od Ciebie, stalkerze. 

SCREENY:

Spoiler

ss-1-09-26-14-20-18-36-l01-escape.jpgss-1-11-19-13-22-46-22-l04-darkvalley.jpgss-1-08-28-13-22-04-29-l05-bar.jpgss-1-09-24-14-12-02-48-l02-garbage.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Pobrane i rozpakowane archiwum umieszczamy w głównym katalogu gry. 
Zmiana w pliku fsgame
$game_data$           = true|    true|    $fs_root$|        gamedata\

LINKI DO POBRANIA:

Źródło: AP-PRO.RU

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz: http://ap-pro.ru/forum/35-10570-1

Od Jack(rus) Понедельник, 27.10.2014, 10:39

i : http://stalker-gaming.ru/load/mody_stalker/ten_chernobylja/stalker_konec_sveta_chast_1/2-1-0-2517

S.T.A.L.K.E.R. Тень Чернобыля v1.0004; Windows 7\XP\vista;

Fabuła: o co chodzi w zonie/co się stało/dzieje w dniu i dalej - 22.12.2012

- AMK mod 1.4.1;
- Sound Remake 3.0;
- Бьющиеся лампочки; - lepsze oświetlenie, sprzęt.
- Некоторые текстуры из Фотореалистичной Зоны.  fotorealne niektóre tekstury/.

 

skrin:ttp://ap-production.moy.su/_fr/105/6960566.jpg

ściąganki: https://yadi.sk/d/XChnHuyScJFSU

przechodzenie w wideło: https://www.youtube.com/watch?v=3jp8TDnO7ds

 

przed; 286,7 mb po: 491 mb
Też na cienie 10004

 

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w barze więc: zaczynasz na 1 piętrze budynku "b" na agropromie - tam gdzie zazwyczaj jest baza stalkerów, walczysz z trepami, potem udałem się do podziemi żeby ukryć się przed wukaemami 2-óch szturmowików(mi 24) a tu niczym teufel z pudełka zaś bandyci i pijawki a potem kaszpirowski/kontroler i hyc na bazę po walizkę u dowódcy trepów którym w tym modzie jest jaszczyk z amunicją?

Od początku masz przy sobie artefakt kierozinka, dostajesz info na pda żeby go dostarczyć na bar, jest noc, strzelają ciemno jak w ... u tych zza ciepłego morza ;0, agro - podziemia - wysypich - tu musisz pogadac na bramie z powinnością innaczej pstrykaja z pestek do ciebie, daja zezwolenie, misja na skowyry/psy przy wejściu na bar.

Bar  - jak zwykle niezwykle niczym w usa - żydowskim lombardzie czyli skupuja za kopiejki sprzedają za ruble, barman bla bla bla i namiar na pozbycie się kierozinki - sacharow/jantar.

W miedzy czasie masz odebrać nagrodę u wora-sidora za knajaków na wysypichu, nie mam solucji więc na czuja jadę a wideło nie oglądałem.

Jakby cos to se gadajta z tłumaczami o spolszczeniu a Cichym o solucji z obrazkami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tłumaczeniem, to trzeba sporo poczekać, aż do finalnego moda, powstałego z połączenie już istniejących dwu części i planowanej(nych). Na razie to mod w produkcji, który jest testowany częściami. Ja oglądałem trajlery. Zawiedziesz się na końcu KŚ2, a masz już blisko, bo ma koniec "domyślny".

A jak połączą, to będzie to rzecz lekka, łatwa, niewiele różniąca się od podstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy fiks na wylot przy ciuszkach - Среда, Сегодня, 10:23 | Сообщение # 352 :

http://rghost.net/79jwwcTwQ ze strony; http://ap-pro.ru/forum/35-11009-24#794017

i bonus w formie autosejfu: Среда, Сегодня, 00:12 | Сообщение # 347 :

https://yadi.sk/d/m_a4DFtFjFxxh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Nie pamiętam, czy w mody grałem, ale po przeczytaniu swoich wpisów, chyba nie. A przyczyną było niedopracowanie modów, oraz brak ich połączenia w całość, co było zapowiadane. Ale jak się uporom z tym co robię, spróbuję pobrać i zagrać. Bo jak mają mieć wzięcie, jak nie ma żadnego opisu z gry kogoś z naszych. A bełkot vidkunsena nie jest zachęcający.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o drugą część, to wydaje mi się, że nie jest najgorzej. Poczytałem 3 recenzje na AP-PRO i są raczej pozytywne. Oto jedna z nich:

Spoiler

Вот и выходит вторая часть не очень известной модификации "Конец света". Играл в первую часть не долго, после чего просто удалил. Не понравилась стабильность, постоянно вылетало. Тут же я играю почти целый день и меня, честно говоря, все устраивает. Как в любых хороших модах, здесь нету никаких меток на карте, нужно очень внимательно и вдумчиво читать диалоги и слушать неписей, ведь без этого вы просто не пройдете дальше по сюжету.

К слову о сюжете, мне он понравился, даже не смотря на то, что мод не пройден полностью. Он не такой уж шаблонный, местами даже очень интересный, а иногда происходят неожиданные моменты 

Не забуду сказать и о новом ХУДе, насколько я понял, он абсолютно новый и оригинальный. Единственное замечание, что все-таки карта в левом нижнем углу - не самая лучшая идея) Насчет погоды и атмосферы тоже остались некоторые вопросы. Практически, сколько не играю, постоянно кромешная тьма. Иногда надоедает, в остальном атмосфера замечательна.

Отдельно хочется отметить озвучку данной модификации. Это некоторое удивление, честно говоря. Озвучка персонажей выполнена на весьма хорошем уровне, голоса подобраны здорово. , всем актерам хочется пожелать удачи.

В итоге, получился довольно неплохой мод на ТЧ, со своей собственной атмосферой и хорошим сюжетом. Качаем, не стесняемся!
4/5

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale sam mod nie jest w pełni dokończony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Musiał mod czekać rok, zanim się uporałem z innymi sprawami.

I moda ukończyłem ( cz1 też ). Muszę przyznać, że ani się nie nudziłem, ani nie wściekałem przy nim. Chociaż na początku, po hardkorowym rozpoczęciu trochę sobie pobiegałem po lokacjach bez większej akcji, to w dalszej części stał się ciekawym, pełnym wartkich wydarzeń i nagłych zwrotów akcji.

Przez większość czasu nasz PDA nie pokazuje zadań, więc trzeba je pamiętać. Ale one dotyczą najbliższego czasu, więc trudno zapomnieć. Fabuła na podstawie książki której tytuł i nazwa jest w napisach końcowych, ale zbyt krótko aby przeczytać. Takie s-f w Strefie. A na zakończenie niespodzianka.

W żadnym innym modzie, tych panów nie spotkamy na tych lokacjach ze zrzutów.

ss_fred_01-18-22_19-11-13_(l04u_labx18) — kopia.jpg    ss_fred_01-18-22_19-09-45_(l04u_labx18) — kopia.jpg  ss_fred_01-18-22_22-06-30_(l04u_labx18) — kopia.jpg

Możemy sobie pojechać Ładą po lokacjach.                                          A wyposażenie od moda zadowoli każdego. Takie miałem tuż przed finałem

ss_fred_01-18-22_22-44-20_(l01_escape) — kopia.jpg   ss_fred_01-18-22_23-06-33_(l01_escape).jpg

A w spojlerze zrzuty z zakończenia moda. Kto nie chce mieć na koniec niespodzianki, niech do niego zajrzy.

Spoiler

Po ciężkich bojach, aby uratować świat, ma nasz bohater polecieć na CEA i umieścić arta który jest przyczyną ciemności w sarkofagu.

                   Śmigłowce przyleciały...                                                                 .. ale komuś to było nie w smak i ...

ss_fred_01-18-22_23-33-54_(l01_escape).jpg   ss_fred_01-18-22_23-34-02_(l01_escape).jpg

... zamienił je w pochodnie.

ss_fred_01-18-22_23-42-08_(l01_escape).jpgss_fred_01-18-22_23-42-00_(l01_escape).jpgss_fred_01-18-22_23-42-02_(l01_escape).jpg         

   W Strefie nastał świt.

ss_fred_01-18-22_23-34-10_(l01_escape).jpg  

Następujący po tej scenie filmik, sugeruje, że to był na ziemi ostatni dla ludzkości.

 

Czy warto zagrać? Na pewno tak, choćby dla tej fantastycznej fabuły.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie, wie ktoś jak poradzić sobie z takim wylotem ? Mod zainstalowany na rosyjskiej podstawce.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.