Skocz do zawartości

Koniec Świata ( Część 1 )


Rekomendowane odpowiedzi

1790232030_.jpg.9bfe960c6d5ef159f6bcda4d3c11169d.jpg
Tytuł Oryginalny: Конец Света
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data Premiery: 27.10.2014r
Autor: Jack


OPIS:

Spoiler

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby koniec świata w... Zonie ? 

Koniec Świata to niewielka modyfikacja oferująca graczowi nową fabułę. Akcja (20.12.12) rozgrywa się nazajutrz po końcu świata. Znany wszystkim Naznaczony wracając z centrum Zony, dostrzegł opanowującą wszystko ciemność. Zaniepokojony dziwnymi wydarzeniami odwiedza Sidorowicza, który od razu zleca naszemu protagoniście zadania. W końcu trafia na Agroprom, gdzie przyjdzie mu stoczyć jeszcze jedną walkę i poznać kolejny sekret Zony.

Modyfikacja doczekała się kontynuacji: Koniec Świata ( Część 2 ) Ostatni Wschód

SCREENY:

Spoiler

konec_sveta_1.jpgkonec_sveta_2.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Pobrane i rozpakowane archiwum umieszczamy w głównym katalogu gry. 
Zmiana w pliku fsgame
$game_data$           = true|    true|    $fs_root$|        gamedata\

LINKI DO POBRANIA:

Źródło: AP-PRO.RU

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie mając nic do zagrania, musiałem sięgnąć lata wstecz. I wypadło na tego moda.

Jest to jakby prolog lub wprowadzenie do moda Koniec Świata 2. Zaczął się ciekawie. Strefę pochłonęła wieczna noc, za sprawą nowego artefaktu Керасинка. Mamy grę wzorowaną na Cieniu Czarnobyla, ale z dialogami dotyczącymi sytuacji jaka zaszła w strefie. Wszystko szło ładnie, ale...

Mod przez twórców nie został dokończony. Urywa się po prostu na nie otwierającej się bramie z Wysypiska do Baru. Sytuację tę możemy uzyskać na dwa sposoby, jednak one tylko trochę zmieniają rozgrywkę. A szkoda, bo niewiele brakuje, aby moda zamknąć sensownie.

Mając pewne doświadczenie z tą bramą, po rozmowie z Praporem sugerującym swobodne przejście do baru, odepchnąłem ją i przeskoczyłem za nią. Spowodowało to wrogość, ale tylko Prapora. Wystarczyło go stuknąć przez płot i brama się otwierała. Reszta Powinnościowców przestała do Prapora mierzyć i nie była wroga.

Ale w barze, choć dalej jest mowa o tej Kierasince, nie ma dialogu o wysokiej nagrodzie za przyniesienie. Trzeba moda kończyć eskejpem.

A tu kilka zrzutów z gry w "prawie wiecznej ciemności". Zrzut z podziemi Agropromu z dodaną silną latarka.

ss_fred_01-16-22_18-46-50_(l01_escape).jpg   ss_fred_01-16-22_20-01-20_(l01_escape).jpg

ss_fred_01-17-22_14-16-03_(l02_garbage).jpg   ss_fred_01-17-22_20-18-02_(l03u_agr_underground).jpg

Sprzętu i broni w bardzo dobrym stanie nie brakuje. Wystarczy podnieść.

Kiedy dotarłem do baru w swoim plecaku miałem takie coś.

ss_fred_01-17-22_21-02-54_(l05_bar).jpg

Mimo tego ułomnego zakończenia, w moda można zagrać. Nie jest zbyt długi. Na kilka godzin nieśpiesznego grania. Zobaczę w jego drugiej części, jak mocno brakuje tego zakończenia.

A jakby się znalazł ktoś, kto chciałby się wprawić w tłumaczeniu, to ma świetny materiał na praktykowanie.

 

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas próby uruchomienia:

Expression    : fatal error
Function      : CStringTable::Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
Line          : 53
Description   : <no expression>
Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus

Pobierałem archiwum dwa razy, bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty A na jaką podstawkę moda postawiłeś? Przypuszczam, że na polską. Ja i przypuszczam że też vidkunsan, stawialiśmy na rosyjskiej, a u nich tego pliku nie ma. Możesz spróbować dodać załączony plik do tekstowych. To z naszej podstawki. Dotyczy on gry sieciowej, więc brak przetłumaczenia nie przeszkodzi. Wylotu być nie powinno.

ui_st_mm_mp.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty No to tych brakujących może być więcej. Aby nie dawać Ci po jednym, daję wszystkie. Wypakuj sobie gdzieś - zachowaj, mogą się przydać i w innych modach - i jak braknie, to sobie brakujące znajdź i  doklejaj.

pol.7z

Ale może się pojawić mieszanka znaków w niektórych opisach.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.