Skocz do zawartości

Zniknięcie Kabla z Baru


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to co prawda problem w dosłownym sensie tego słowa, ale myślę że warto ostrzec aktywnie grających kolegów stalkerów o takiej sytuacji. Wydaje się, że nie jest to duża strata, ale pamiętajcie o tym że Kabel w Barze to koleś, który wymienia zdobyte PDA na schowki ;) O wartości tych schowków można dyskutować, ale nie o tym jest post ... Otóż czynnikiem wyzwalającym zniknięcie Kabla jest zakupienie od niego za duże pieniądze (chyba ze 400 000 putinów) informacji o bezpośrednim przejściu z MW na teren CEA 1 za pomocą anomalii teleport (okrągła kula wisząca w powietrzu - to info dla Stalkerów Kotów :P) na pozycji zestrzelonego śmigłowca leżącego na polu radiacji. Tak na marginesie była to ostatnia informacja, którą posiadał Kabel (kupiłem od niego wszystko :D) Mnie się taka właśnie sytuacja zdażyła i teraz mam kupę PDA, które są psu na budę :) Kabel znika z Baru jak tylko przejdziecie na inną lokację i gdy wrócicie z powrotem zaliczycie "opad szczeny" tak jak ja :) Wniosek: Przed wykupieniem w/w informacji wymienić wszystkie PDA na info o schowkach, lub nie kupować tego info o przejściu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel jest spoko, należy do tych "dobrze poinformowanych" w Zonie. My znamy już Stalkera na pamięć ale jeżeli ktoś jest ambitny i zacznie przygodę z Zoną od Soljanki, potraktuje informacje Kabla po królewsku.

Kabel to oszust i złodziej jakich mało w Zonie ;)

Dwie informacje, które sprzedaje za grubą kasę są fałszywe - pierwsza za 30 000 putinów to recepta transmutacji Blasku Księżyca, a druga za 300 000 putinów o przejściu na CEA z MW za pomocą anomalii teleport, która niby ma się znajdować na rozbitym Mi 24 na Magazynach Wojskowych.

Teraz wiem czemu się tak szybko ulotnił po sprzedaniu tej informacji - zrobił interes życie i dał dyla :). Wiedział, że jak wrócę z rozpoznania to mu zrobię z d...y jesień średniowiecza i nawet Barman mnie przed tym nie powstrzyma :D

Jedyne co warto od niego kupić to artmodyfikacje i jedną transmutację oraz schowki za PDA.

O ile się nie mylę, to te fałszywe informacje są dwie ostatnie jakie ma do sprzedania - ostrzeżenie dla nowych graczy w Soliankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, ze jego schowki nie są jakieś powalające. Tych tańszych w ogóle nie warto kupować, a droższe przydają się raczej na początku, kiedy strzela się czym się da, a nie czym się lubi. http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif

Ja amo do grozy czy ukochanego wałka znalazłam może ze 2 razy, więc z przydatnością schowków też bywa różnie.

Ale dobrze wiedzieć, że 300 tysi można spokonie oszczędzić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właśnie tak , jakbym miał 400000 też bym zniknął http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif Co lepsze żadnego przejścia też nie masz. Informator jest potrzebny do dwóch rzeczy , otwarcia przejścia z Radaru na Magazyny Wojskowe i zadania na PDA Tyrana które musimy mu oddać , Jeśli ci któreś z tych zadań jeszcze wisi to cofaj grę do punktu gdy kupiłeś feralne przejście. pociesz się że nie jesteś pierwszy ani nie ostatni który się na to nabrał.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. Duch wysyła GG do Sowy na Dzicz...(w Soljance z Dopełnieniem 14.08. na Bagna,pokaże się znacznik w PDA)...aby odebrać flaszkę Zwierza od Mścicieli. Jak rozumiem to ich baza jest na Bagnach żeby skończyć zadanie ten Zwierz musi być żywy ? Spacerowałem sobie na Bagnach gdy przez przypadek wpadłem do ich bazy chłopaki wali do mnie ze wszystkiego co mieli wiec ich wszystkich załatwiłem nie dali mi wyboru. Czy flaszkę będzie miał dalej Zwierz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwanie zabójców Kła

9. Rozmawiamy z Informatorem w Barze, do dalszego działania potrzebujemy informacji Tyrana.

10. Rozmawiamy z Danem i zabieramy od niego PDA Tyrana.

(żeby w trakcie rozmowy Dan nie stał się wrogiem, dobrze jest najpierw poprosić go o naprawienie czegoś)

11. Przynosimy PDA Informatorowi i dowiadujemy się od niego o najemniku Gawrze.

Jeśli te zadania wykonałeś to możesz grać dalej i wszystkie wątki gry powinieneś zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. Duch wysyła GG do Sowy na Dzicz...(w Soljance z Dopełnieniem 14.08. na Bagna,pokaże się znacznik w PDA)...aby odebrać flaszkę Zwierza od Mścicieli.

Jak rozumiem to ich baza jest na Bagnach żeby skończyć zadanie ten Zwierz musi być żywy ?

Spacerowałem sobie na Bagnach gdy przez przypadek wpadłem do ich bazy chłopaki wali do mnie ze wszystkiego co mieli wiec ich wszystkich załatwiłem nie dali mi wyboru.

Czy flaszkę będzie miał dalej Zwierz ?

Tak naprawdę to Zwierza tam nie bedzie tylko na Kordonie ale o tym dowiesz sie póżniej , u chłopaków na Bagnie znajdujesz jedną fleszke tylko. Myslę że nic sie nie stanie , ważne przedmioty pojawiają sie dopiero jak bierzesz związane z nimi zadanie a kolesie na Bagnie spawnują sie tam cały czas. Niemniej uważaj do kogo strzelasz , nigdy nic nie wiadomo

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.