Skocz do zawartości

"Lost Alpha" - poradnik przejścia.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 26.10.2019 o 22:59, Laeken napisał:

Misja "Pomóż pechowemu stalkerowi", lokacja Las, mod Lost Alpha 1.047. Jak to skończyć? Wchodzę do kopalni i później przy podejściu do wyjścia, cofa mnie do środka.

Musisz założyć Kompas żeby wyjść, bo kontroler blokuje zdalnie wyjście. Kompas jest na dole kopalni za skrzynkami w takim zaułku w ścianie niedaleko drabiny. Jak założysz to wyjdziesz ale zaraz pojawiają się karły i kontroler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam ma ktoś jakieś przydatne save do lost alpha DC 1.4007 ?  Najlepiej po Agropromie bo mam jakiś błąd tam i nawet ponowna instalacja nie pomaga. Dodam przy okazji save w którym na start mamy wszystko https://gtrainers.com/load/categories/savegames/s_t_a_l_k_e_r_lost_alpha_save_game_easy_start_1_4007/30-1-0-7771

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć gdzie jest ten komputer administratora w misji z dokumentami? Wydaje mi się ze przeszedłem całe laboratorium i po prostu go nie ma. mam 1 jest na recepcji potem w pomieszczeniu 2 obok siebie jeden zepsuty drugi sprawny. w calym laboratorium mam jedne drzwi których nie da się otworzyć(lub jest bug jakiś z nimi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.12.2022 o 17:10, kredacz napisał(a):

Witam, czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć gdzie jest ten komputer administratora w misji z dokumentami? Wydaje mi się ze przeszedłem całe laboratorium i po prostu go nie ma. mam 1 jest na recepcji potem w pomieszczeniu 2 obok siebie jeden zepsuty drugi sprawny. w calym laboratorium mam jedne drzwi których nie da się otworzyć(lub jest bug jakiś z nimi)

Chodzi o x18? Wejście do głównego kompa jest z windy. Musisz poszukać wejścia własnie z niej, pamiętam że się szło albo drabinką na góre, albo w dół i są tam dwie windy i każda ma dostęp do innego pomieszczenia, w ktorymś z nich jest ten komp i martwy członek wolności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.