Jump to content

Dana Nie ma :(


Recommended Posts

Aha. czyli dupa. bo PKM-a nie zrobiłem(dawno temu) bo zawsze zanim dotarłem zadanie było nieudane(prawie od razu po rozmowie z tym zwiadowcą)

a teraz kolejny problem. ten gość (Arhara chyba) zo ma Komputer z X18 załatwić. też go nie ma. w miejscu gdzie ma być(agroprom) mamy tylko ognisko i 2 modele AK74("niepodnoszalne") 

co jest :\ 

 

przeczytałem poradnik - rozumiem że Zje*ałem sobie fabułe na Amen?

Edited by PainChiller
Link to comment
Share on other sites

Mutant może wywołać alarm w obozie bandytów, zaczynają biegać i ich pole widzenia się zwiększa. Ale po powtórnym wejściu na Bagna powinno wszystko zagrać. Pijawka to zdarzenie losowe, raz jest, raz nie. Jak sobie nie poradzisz, wstaw sejwa zrobionego w pobliżu gościa z którym masz się spotkać, ale przed rozmową z nim.

Link to comment
Share on other sites

Sejva już nie mam. to było dawno temu(miałem wtedy misje z X18, a teraz jestem po elektrowni) , a gdy gość od świadomości się spsuł, a ja zrozumiałem ze sejvy mają ponad 1GB. wywaliłem je, i jechałem na Autosave od nowa... nosz kur... peszek.

 

A da się jakoś tego dana zrespić? tak jak np: w MISERY był spawner co się dało np: zulusa zrespić, i do tego "Klona" można było podejść, aby wybrać się do Prypeć-1. czy tu też tak można zrobić?

Edited by PainChiller
Link to comment
Share on other sites

Niezaliczone. niestety. a tak zapytam. 

czy ma ktoś save na freeplay(po socowym scenariuszu. po elektrowni) taki żeby te zadania były nie zrobione? mam na myśli to aby było jak najwięcej zadań, bo widzę że prawie wszystko, co jest w dziale z sejvami, już na etapie X16 ma wykonane większość zadań :/

 

Albo nie. nieważne. w sumie mogę sobie odświeżyć początki gry(wg mnie pierwsze 3 godziny, to najlepsza część Moda :) )

teraz zwyczajnie zamiast "jak najszybciej do elektrowni"(teraz będzie łatwiej, bo wiem iż nie ma tam dużo ciekawych nowych broni) tylko będę robił zadania od dechy do dechy ;)

Edited by PainChiller
Link to comment
Share on other sites

To najlepsze rozwiązanie. I powiem ci, tak naprawdę to ty jeszcze dobrze nie zacząłeś grać. A na przyszłość, jeżeli masz kłopot z jakimś zadaniem, by można było pomóc, zadanie musi być aktywne w PDA. Jak wskoczy w niezaliczone to już kiszka. A jak chcesz mieć szybko lepszy sprzęt to rób schowki Kolekcjonera.

Link to comment
Share on other sites

Schowki Kolekcjonera to seria schowków niejakiego Kolekcjonera. Znajdujesz w nich głównie artefakty i przeróżne przydatne rzeczy, jak wypasione pancerze, broń, części mutantów i amunicję. Tego zadania nie ma w PDA, Jest tylko karteczka w ekwipunku, gdzie szukać kolejnego. Na każdej lokacji jest jeden schowek, podane masz kilka możliwych lokalizacji. Quest zaczyna się od rozmowy z Sidorowiczem, który opowie ci o Kolekcjonerze. potem musisz znaleźć list Kolekcjonera w wiosce kotów. Potem szukasz schowków.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem z sidem. 

ok. jest(miejsce) ale schowka nie ma :(

 

EDIT: mam... pewien NPC "pożyczył" papierek. ktoś tak na ruskim forum pisał "że nie należy zwlekać, bo NPC mogą ukraść" więć wybiłem obóz kotów i znalazłem kradzieja, wczytałem save i zabiłem tylk go ;)

 

EDIT2: a teraz co jest z schowkiem? szukałem i nic. a na tym samym forum pisali żę schwowek jest na Wejściu do tunelu gdzieś tu: ale nie ma nic :P nie zrespił się?

2015-10-18_00004.jpg

Edited by PainChiller
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity