Skocz do zawartości

Terminatory zniszczyły bandytów...


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż te 2 człowieczki z powinności Zniszczyły Baze Bandytów na dolinie... CO MAM ZROBIĆ? wczytanie save nic nie daje. granie od nowa na mapce też. za każdym razem, czy uratoje powinnościowca, czy nie. oni i tak idą do bazy bandytów i robią jesień średniowiecza... 

 

nosz zajebiaście. fabula się zablokowała. dzik zamiast gadać ze mną, bez sensu non stop od kilku minut pruje w innych stalkerów. 

to jest bez sensu... nie dość ze nie mogę wykonać 4 zadań pobocznych i jednego fabularnogo, stalkerzy powinność i bandyci prują do siebie cały czas, to jeszcze mój procek ledwo wyrabia...

 

2015-10-18_00015.thumb.jpg.8b3a91b4f3dac

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończą łatki na nieśmiertelność NPC. Dwóch nieśmiertelnych gości pruje do siebie z kałachów.:ermm:

Wczytaj od autosave. Porozmawiaj z powinnościowcem Nabojem przy rannym bandycie. Idź z nim uratować jego kumpla przy przystanku. Po uratowaniu porozmawiaj z obydwoma powinnościowcami. Zlecą ci uratowanie trzeciego na bazie bandytów. Wracasz pod przejście i leczysz rannego bandytę. Idziesz do Dzika i załatwiasz sprawy, przy okazji wypuszczasz z celi powinościowca. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. dałem od nowa i nic. też idą. jak tylko wchodzę na mapkę to wszyscy z okolic (Bies, Ma_cośtam, Lis i powinnościowcy) idą do bazy.

 

W okolicach X18 też nic. jak idę gdzieś tak aby waćpany przeszły w Offline. jest ok. wracają do ogniska. ale jak tylko podejde do bazy.. znowu zaczyna się 'For The Motherland!"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem "takjakby rozwiązany" 

Wchodząc na wysypisko, gdy wszyscy nieżyli(bandyci)

Udało mi się dobiec na czas do dzika i wykonać Questa.(było trudno) ale nagrody za skopanie tyłka dzikowi i oddanie lisowi pompki nie dostane :(

a tu najdalszy od tego momentu save

odij powinnościowca.sav

i najbliższy

 strylanie.sav

 

autosave nie dam bo jestem nad bagnami :P

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz. Naprawdę nie wiem, jak wy gracie, że zdarzają wam sie te wszystkie dziwne rzeczy. Masz odbitego powinnościowca, uwolnionego  powinnościowca, zaniesioną amunicję, uratowanego Messera, pierwsze zlecenie od Dzika, wziete zlecenie na PDA Lubera i otwarty quest na skopanie tyłka wrednemu dzikowi ( mutantowi, nie bandycie). Żadnych problemów.

 

odij powinnościowca3.sav

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.