Skocz do zawartości

Generatory-strącić helikopter


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Betonka to betonowa droga tam gdzie jest brama zamknięta drutem kolczastym...to chyba nawet obok miejsca gdzie wszedłeś na Generatory...idź tą drogą i tam szukaj śmigłowca.Na mapie widać tą drogę...jak znajdziesz to zrób i wstaw fotkę mapy z miejscem, przyda się na przyszłość. Szukaj dobrze bo dziadek daje przejście za to zadanie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu zaliczyć to zadanie. Po rozmowie z Rodakiem, sprint do miejsca koło bramy, jeden strzał z Gaussa w śmigłowiec, czekamy parę chwil (nie strzelamy i kryjemy się przed pociskami), pojawi się komunikat "Strzelił nam w turbinę, palimy się", i wtedy możemy atakować (Gauss lub amunicja 9+39). Po tym zadaniu na Bagnach dopadł mnie krytyczny błąd: logs był pusty i wszystkie savy przestały działać, ale pomogło założenie od nowa gamedaty i pozostałych dodatków. Tutaj miejsce gdzie należy szukać helikoptera:

post-255-12967682354225_thumb.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Nie wiem czy robię coś źle czy mam jakiegoś buga bo za cholerę nie mogę strącić tego helikoptera. Najpierw obszukałem całą planszę bo nie mogłem zajarzyć co to takiego ta betonka... A jak już znalazłem wysoko na niebie śmigłowiec i zacząłem do niego nawalać z ft2000 potem z wintara a potem z gaussa, to on nic sobie z tego nie robi. Wywaliłem na niego z 200 kul z wintara a on nawet nie ma zamiaru się zniżyć i zawalczyć jak Wayne w Samo południe... Czy to co staruszek gada w bazie neutrałów, że trzeba go strącić w 11 minut, to czas do dobiegnięcia do betonki od momentu jak to powie i strącenia helikoptera czy czas na zestrzelenie go od momentu sprzedania mu pierwszej kuli ? Może w tym feler, że ja szukałem tego helikoptera z dobrą godzinę zony zanim tam trafiłem od momentu jak mi powiedział o misji staruszek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czas wykonania misji (dobiegnij i strąć)..teraz gdy już wiesz co i jak załaduj zapis przed rozmową ze starcem i staraj się trafić w śmigłowiec z gaussa...gdy oberwie zniży lot i wówczas go strącisz. Właśnie gaussa najlepiej użyć do strącenia śmigłowca inne pociski są za słabe. Oczywiście pozostaje RPG, ale dopiero wówczas gdy obniży lot.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git, porada skuteczna. Najważniejsze w ciągu 11 minut od gadki ze staruszkiem przebiec do betonki i sprzedać strzała do helikoptera. Potem nastepuje kontratak, parę uników i kolejnych parę strzałów, z gaussa dokładnie dwa i misja zaliczona. Jeszcze raz dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.