Skocz do zawartości

Ulubiona postać.


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest wasza ulubiona posta? w zewie prypeci ?

Ja najbardziej lubi? Su?tana za to ?e jest cz?owiekiem charakteru, stawia ostro na swoim i wie czego chce. Nie da sobie zastraszy? Brodaczowi i jego stalkerom, umie tak?e rz?dzi? swoimi ludzi.

Kolejna posta? któr? polubi?em to bandyta o ksywie kastet, jest lojalny wobec szefa i umie wykona? powierzone mu zadanie. ?wietny towarzysz broni co jest rzadko?ci?.

I jako trzeci niech b?dzie Wano, za to ?e jest w zonie..umie sobie radzi? i idzie dalej prosto.?wietny z niego przyjaciel i ma ciekaw? osobowo??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kastet ma fajn? osobowo?? ? Nie wiem powiem ci bo go zabi?em ;)

Moj? ulubion? postaci? jest ?wawy. Nie do?? ?e pami?tamy go z Cienia Czarnobyla to jeszcze nam bardzo dobre fanty sprowadza. Jest mi?y i ?yczliwy.

Lubi? tak?e Porucznika Kowalskiego gdy? ma ?eb na karku i dba o swoich ludzi. A tak?e jest mi?y jak ?wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mo?e i jest alkoholikiem ale jedno trzeba mu przyzna?.. nikt w zonie lepiej si? nie zna na broni i pancerzach ni? on. Ale azot te? jest w porz?dku, mo?e troch? odbiegn? od tematu ale zauwa?cie ?e w czystym niebie najemnicy byli bardziej sympatyczni..natomiast ju? w ZP, s? raczej negatywnie nastawieni do bohatera, wiele od bandytów to oni si? nie ró?ni?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Moj? ulubion? postaci? jest Cardan (technik na Skadowsku) mo?e i jest pijakiem ale potrafi jak nikt w zonie ulepsza? bro?(jako jedyny potrafi sprawi? ?e w exo mo?na biega?).W ko?cu po przyniesieniu mu Karabinu Gaussa doznaje szoku i postanawia sko?czy? z na?ogiem.Gdyby nie on to nie wiem sk?d bym wzia? akumulatory do Gaussa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

...mo?e troch? odbiegn? od tematu ale zauwa?cie ?e w czystym niebie najemnicy byli bardziej sympatyczni..natomiast ju? w ZP, s? raczej negatywnie nastawieni do bohatera, wiele od bandytów to oni si? nie ró?ni?..

Tak si? sk?ada, ?e w Czystym Niebie GG by? równie? najemnikiem, wi?c to chyba normalne, ?e kumple traktowali go jak kumpla :wink:

Najlepszy moim zdaniem jest Azot. Bardzo przypomina mi Putina nie wiem czemu xd

A ja wiem. Bo jest do niego bardzo podobny :tongue: (my?l? zreszt?, ?e autorzy gry zrobili to umy?lnie)

Moim faworytem jest Wano - za to ?e jest Gruzinem, za to, ?e jest z jednej strony taki dobry i naiwny, a z drugiej na tyle cwany by prze?y? w Zonie, za luzack? gadk? wreszcie (jego "przemówienie" do wojskowych po wyj?ciu z tunelu w Prypeci jak dla mnie wymiata :yes:).

Lubi? te? Kardana, za jego umiej?tno?ci i prostoduszno??, ale najbardziej za to, ?e pod koniec gry uda?o mu si? rzuci? picie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.