Skocz do zawartości

Osiągnięcia


kecaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To może w końcu zdradzisz nam czego właściwie szukałeś i co chciałeś osiągnąć? Czy to jest tak ważne, tak spektakularne aby rozpoczynać moda od początku? Czy jest to może związane z ostatnią wiadomością Kartografa? a pytam dlatego ponieważ ostatnio ukończyłem fabułę wysp i nic innego nie przychodzi mi na myśl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to że tak powiem, globalne osiągnięcie. Z Kartografem raczej nie ma nic wspólnego, choć w czasie gry zdobyłem jakiś należący do niego "przybornik", z którym nie wiadomo co zrobić. Jest jeszcze kilka rzeczy które pamiętam z procesu tłumaczenia a na które nie natrafiłem. Może jest to powiązane z jakimś zadaniem, bonusem, smsem którego nie zauważyłem. Kto to wie. A kusi mnie by zagrać sobie drugi raz na spokojnie, gdy już mniej więcej wiem co gdzie i kiedy. No bo skoro mówicie że w Fallouta nie warto grać to w coś przecież trzeba... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam koledzy - tyle osiągnięć , tyle zwiedzonych miejsc . Jakże bym chciał mieć tyle wolnego czasu  na przyjemności - a ja ciągle nie mam kiedy  wyjść z  Czerwonego Lasu.Ale ... co się odwlecze - to nie uciecze :biggrin:.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to żeby ktoś nie został wprowadzony w błąd  - osiągnięcia związane z dużą liczbą pieniędzy oraz osiągnięcie "Sponsor" z linii zadań p.t.: "Składki" uzyskałem TYLKO i WYŁĄCZNIE dzięki czitom, ponieważ została mi (jak na razie) praktycznie do wykonania fabuła Szachisty (oraz zadanie "CIche Łowy") i nie ma chęci/wolnego czasu ażeby zbierać jakiejś tam kwoty kosmicznej aby ukończyć zadanie. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem fabułę Szachisty (jako że jest to osiągnięcie już opublikowane to nie będę powtarzał). Na dokładkę dostałem:

----- SPEŁNIACZ ZADAŃ -----

wNFKs0p.jpg

Nie uzyskał bym tego osiągnięcia bez nieocenionej, bezinteresownej i jakże przydatnej pomocy  @kobala, który pomógł mi na początku "konsumowania" OP-2; kiedy to pomimo aktywnego zadania "Łowy na Kontrolery" nie mogłem go ukończyć. Dziękuje raz jeszcze Mistrzu;) Poniżej dołączam aktualne statystyki:

IOEK13G.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.