Skocz do zawartości

Spawn Menu do v.2.09-2


Andre Woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kolegi zza wschodniej granicy, działający (sprawdzony), bardzo rozbudowany spawner.

Niestety nagłówki, opisy i opcje są po rosyjsku więc widzimy "krzaczki", ale łatwo można sobie je spolszczyć.

Ma naprawdę wszystko co w tej wersji gry występuje, ja dodałem sobie Kulinara i Vorona na Wysypisku, bo u mnie w grze się nie pojawili.

Działanie tego spawnera widać na niektórych filmikach instruktażowych.

Link:  https://yadi.sk/d/ji-TGbrFgCifY

Pozdrawiam

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Programik oprócz samego "spawnera" ma też wiele innych użytecznych opcji, w moim przypadku bardzo przydaje się "zmiana pogody" ( ESC -> W ), gdyż ulewny deszcz i burza strasznie zamula mi "starego blaszaka". Trzeba tylko znać nazwy systemowych presetów pogodowych i wpisać je w pojawiającym się okienku (ja najczęściej używam "dry" ) i działa świetnie.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Używając Notepada++ bardzo łatwo można sobie przetłumaczyć opisy przycisków i podgrupy.

U mnie nie działa opcja likwidowania anomalii, powoduje wylot, ale wielu innych nie sprawdzałem. Spawn przedmiotów, NPC-ów i mutantów oraz zmiana pogody działa świetnie.

Pozdrawiam

P.S - Opcja ESC-> O (nie zero) służy tylko do podglądu całej zawartości programu. Jest też chyba opcja zaliczania aktywnych ale niemożliwych do wykonania zadań (nie sprawdzona).

Edytowane przez Andre Woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Używając Notepada++ bardzo łatwo można sobie przetłumaczyć opisy przycisków i podgrupy.

U mnie nie działa opcja likwidowania anomalii, powoduje wylot, ale wielu innych nie sprawdzałem. Spawn przedmiotów, NPC-ów i mutantów oraz zmiana pogody działa świetnie.

Pozdrawiam

P.S - Opcja ESC-> O (nie zero) służy tylko do podglądu całej zawartości programu. Jest też chyba opcja zaliczania aktywnych ale niemożliwych do wykonania zadań (nie sprawdzona).

Witam,jak to spolszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do plików dołączony jest dokument tekstowy z listą przedmiotów, artów, broni, częściami mutantów oraz dokumentów występujących w grze. Nawet nie znając rosyjskiego metodą prób i błędów możesz spróbować znaleźć to co chcesz. W razie problemów pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz Notepad++ (przy instalacji trzeba zaznaczyć obsługę języka rosyjskiego i oczywiście polskiego)

http://www.programosy.pl/program,notepad.html

Otwierasz plik w tym Notepadzie, czcionkę ustawiasz na cyrylicę, i już nie ma krzaczków ;)

Teraz wystarczy tylko skopiować tekst, i wrzucić choćby do tłumacza Google

https://translate.google.pl/?hl=pl

Powiedzmy, że sporą część tekstu da się wtedy zrozumieć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, troszkę późno ale zawsze :) Wstawiam przetłumaczony spawner. W archiwum jest lista  wszystkich przedmiotów z OP-2 przetłumaczona na angielski ( zawsze to coś ) i opis co do czego i jak. Pozdrawiam

Спавн-меню. ОП-2. 2.09-1-2 PL.zip

Nowa wersja tłumaczenia, 99,99% tekstu zrobione. Możliwe drobne literówki. Można łapać http://www51.zippyshare.com/v/OVBfvPhm/file.html

Edytowane przez Phoebus
Nowa wersja
  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dobrý den.

Dohrál jsem OP2 na repacku a teď se chci pobavit.Nainstaloval jsem čistou verzi + vypnutí anticheatu.Chci tam nainstalovat spawn menu ale nefunguje.Složku gamedata z horního příspěvku jsem vložil z přepisem dat, ale menu pauzy,ani v menu po zmačknutí Esc nic nejde.Neví někdo kde je asi chyba?

Mám ruský základ SOCH + OP2 + patch + fix + polštinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Tu link do  przetłumaczonego, działającego spawnera do OP-2. 

https://www.dropbox.com/s/2pij9gm833sstnc/Spawner OP-2 PL.7z?dl=0

 

SPawner działa i robi co trzeba, jest dostosowanay do spolonizowanego OP-2 z patchem z 23.02.2018. Co nie znaczy, żę nie będzie działał z poprzednia wersją, ale nie sprawdzałem.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Hej przyjaciele Stalkerzy! Mam pewien problem mianowicie czy któryś z szanownych panów mógłby mnie poprowadzić za rączkę w spawnerze "krzaczkowym" i pokazać jak wyczarować wódkę ewentualnie poprosiłbym o odnowienie linku do Polskiej wersji Spawnera. 

Z Góry Dziękuję. 

Edytowane przez Romuś36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.