Skocz do zawartości

The Project Medeiros


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw to @Agrael. Miałem tak samo. Znacznik jest - dokumentów brak. Czasami leżały gdzieś poza znacznikiem, a czasami w ogóle ich nie było. Według moda nie znalazłem pięciu. Trudno. Zadanie niezaliczone (częściowo), można grać dalej. To przecież zadanie poboczne. Moim zdaniem niedopracowanie autora. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda ukończyłem. 
Mam mieszane odczucia, a to, dlatego że przez całą grę na Zatonie było ciekawie, zadania były interesujące i z biegiem czasu sądziłem, że może być już Tylko lepiej, czekałem z niecierpliwością co takiego będzie się działo we Wschodniej Prypeci. Tymczasem było.. słabo, nawet bardzo słabo. Tak jak napisał @DaarMoo, zadania typu znajdź i przynieś ( dodatkowo przez buga nie udało się nawet znaleźć wszystkich dokumentów ). 
Twórcy mogli sobie spokojnie odpuścić Prypeć skoro nie mieli już dalszej ochoty rozwijać moda. Wystarczyłoby gdyby, skupili się na Zatonie i dodali jeszcze parę ciekawych zadań. 

Gdybym miał wystawić ocenę temu modowi w skali 1 do 10 to byłoby to mocne 6. Moim zdaniem mimo wszystko warto w niego zagrać.

Znalazłem tylko jeden nieprzetłumaczony opis broni:
 

Spoiler

ss_daniel_03-24-17_17-18-22_(pripyat).jpg

Dzięki @ZapomnialemLoginu
Nutka bardzo ładna i pasuje do klimatu Zony, ale zdecydowanie zbyt jak dla mnie ... melancholijna
:D

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod stacją benzynową znajduje się pieczęć numer osiem w bagażniku samochodu, a ja poszukuje pieczęci numer dziewięć, do której podpowiedzi już nie było a szukanie w każdym zakamarku Zatonu, trochę mi zajmie zwłasza w egzo, o i poszperałem trochę znalazłem amulet snajpera nie wiem co to, ale wynika z opisu że przedmiot wartościowy, ale jak wspomniałem przed chwilą poszukuje pieczęci numer dziewięć, pieczęci nie amuletów. (A może źle szukam ?  bo łaże pod stacją benzynową, i jest tylko pusta ''skorupa '' po pieczęci numer osiem, i jakaś butla po amulecie)

Edytowane przez Br3k3N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daleko od stacji antenowej krug znalazłem właśnie pierwszą pieczęć, która pokierowała mnie na rurę obok tartaku, z tamtąd zaś do wyspy pomiędzy spalonym gospodarstwem a tartakiem, z tamtąd do anomali pod spalonym gospodarstwem, z tamtąd na most przeobrażnieskiego, z tamtąd na barke a z barki na szewczenke z szewczenki do anomali pazur. Z każdej skrytki, podniosłem pieczęć jak i podpowiedź. (Podałem okolice miejsc w których byłem i z nie dokładną kolejnością)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was podnosił udźwig gg, bo tradycyjny sposób u mnie nie zadziałał choć w plecaku pokazuje, że jest podniesiony. Denerwuje mnie to, że tyle sprzętu po braciakach zostaje a ja go nie mogę podnieść. W ten sposób to ja się majątku do końca gry nie dorobię i będę biegał jako gołodupiec po Zatonie. Jeżeli ktoś to skutecznie zrobił a wierzę, że na pewno tak to prosił bym o podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.