Skocz do zawartości

The Project Medeiros


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mod w oryginale, to zlepek z różnych modów. Np. opisy broni były po angielsku. To że po przetłumaczeniu plików rosyjskich i angielskich na polskie nie widać tego, nie zmienia faktu, ze ten mod to duża niedoróba. Miał być dalszy ciąg i się nie pojawił.

Pisałem aby zapytać @Stalker76 vel mr.Filmster. On miał chyba ten sam problem, że maksymalny udźwig w pliku actor nie skutkował i GG mu padał na nos jak miał więcej na garbie jak pozwalał autor moda. Pohandlować się za wiele nie da, ekstra broni też w modzie nie znajdziemy, więc zbieranie i dźwiganie złomu jest niecelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkim :) To mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość. Jakby ktoś jeszcze chciał pograć w "The Project Medeiros" w tzw. "trybie złomiarza", jak to nazywa mój ulubieny Stalkerowy jutuber Filmmajster.pl ;] to proszę standardowo edytować system.ltx i zamiast actor.ltx zająć się plikiem m_karlik.ltx ( gamedata\config\creatures) ten cały karlik robi za ukryty actor.ltx, przynajmniej ja tak to nazywam. Mi działa i mam nadzieję, że i wam pomoże. Trzy prywatne grosze, mało piszę ogólnie i skorzystam z okazji dziękując wszystkim osobom którzy tłumaczą mody, opiekunom, ogólnie wszystkim którzy umożliwiają mi, nam zagranie w tyle fajnych modów w ojczystym języku, za poradniki, za rady i za paczki :) Wielki szacunek i pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Makuva
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makuva - Prawem każdego jest dostosować moda do własnych potrzeb, w tym i grzebanie w możliwościach GG. Ale w tym modzie, nie ma najmniejszego sensu. Wartości jakie dał GG autor moda są całkowicie wystarczające, do jego potrzeb.

Ale za wskazanie pliku do "grzebania" daję plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

@cez137  Jeśli zachowasz ostatni zapis, to po ponownym zainstalowaniu z prawidłowymi ustawieniami, powinieneś dostać właściwy wygląd celowników.

A jeśli nie, to nic nie stracisz. Starą wersję moda możesz sobie zabezpieczyć, zmieniając nazwę katalogu z nią. Nowa będzie miała więc swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier dobra tam, olać to, nie chce mi się z tym bawić, krótki mod to zaraz go skończę...albo i nie ponieważ...

...mam zadanie na tajną drogę do Prypeci, znaleźć lektora i dowiedzieć się gdzie ona jest ale gdy przychodzę do stacji antenowej krug to nikogo tam nie ma,a na filmiku wszyscy są, czyżby coś mi się skopało? bo znaczniki są a ludzi nie ma, co za czort? akcja od 2:57 https://www.youtube.com/watch?v=RoOGta3QQqY

 

ss_cez137_06-10-20_12-35-16_(zaton).jpg

ss_cez137_06-10-20_12-35-25_(zaton).jpg

ss_cez137_06-10-20_12-36-00_(zaton).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Protean ale oni tam wcześniej wszyscy byli, wcześniej miałem kilka wylotów

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 166
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments     : Arsenal\Ammo\ě209_spec.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 4 miesiące temu...

@prozmus84 w wielu modach są dawane zadania na gębę, bez wpisu w pda, może tutaj to też taka sytuacja.

Ewentualnie przez to, że ten mod ma nową fabułę, a to są zadania z podstawki to może w taki sposób autor je ukrył. Może nie wiedział jak się ich pozbyć?

@edit  

"Nie należy przeszukiwać helikopterów, niczym to nie skutkuje, jednak zadania będą niepotrzebnie wisiały w PDA."

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.