Skocz do zawartości

21 slotów na arty


carlopapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pogrzebałem troszkę w plikach i udało mi się dostosować pliki moda aby można było nosić więcej artów na pasie, a mianowicie 21. Mam monitor 27 cali i rozdzielczość 1920x1080 i wersję moda pobraną stąd:

INSTALACJA:

- kopiujemy folder "gamedata" do głównego katalogu gry.

UWAGA WAŻNE:

- przed instalacją uruchamiamy grę, wczytujemy jakikolwiek zapis następnie usuwamy wszystkie artefakty, bioradary czy detektory z pasa tak żeby nie było nic, robimy nowy zapis i wyłączamy grę. Kopiujemy "gamedatę" do głównego katalogu gry, uruchamiamy grę i wczytujemy ostatni zrobiony zapis.

 

Gram i obecnie używam tych plików na dowód screen:

68c60c654e6e75db1fd65817154e219e.jpg

Proszę śmiało się częstować:

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlopapa dałeś nie ten link:blink:

 

 

Witam

Ja u siebie zrobiłem trzy rzędy po dziewięć pól, przez co kratki zachowały w przybliżeniu oryginalne proporcje i przedmioty nie ulegają bocznemu rozciągnięciu.

Pozdrawiam

A dlaczego nie podzielisz się tym z nami:confused:

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tematem to masz @carlopapa niezły udźwig ustawiony, Twój GG to nie zły steryd. :biggrin:

Też lubię tachać graty :biggrin:

Dzięki @carlopapa, wszystko działa.

Nie ma za co mam troszkę wolnego czasu i troszkę grzebię w plikach głównie dla siebie, ale zawsze chętnie się podzielę ze stalkerską bracią :biggrin:

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z monitorem 19 cali i rodzielczością 1280x1024?
Próbowałem użyć plików zgodnie z instrukcją ale zmienia się tylko to że ikona pancerza przesuwa się na miejsce slotów i jest bardzo rozpłaszczona. Może ktoś wie jak to dopasować do mojej rodzieczości?

ss_dom_11-04-15_20-49-22_(marsh).thumb.j

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo ?
Może ktoś kto się takimi sprawami zajmuje zająłby sie dostosowaniem tych plików pod monitory nie panoramiczne.
Myślę,  że kilka osób by z tego skorzystało chyba że ja jako jedyny posiadam jeszcze 19 stkę.
Proszę o pomoc w tej sprawie.

U mnie przy zmianie rozdzielczości na 1280x1024 też mam takie same krzaczki jak ty później postaram się jakoś wyedytować ten plik dla twojej rozdzielczości.

Przepraszam, ale nie miałem dzisiaj czasu na ogarnięcie tematu spróbuję jutro.

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się udało to byłoby super. Spokojnie poczekam i tak doceniam że chcesz spróbować !
Pozdrawiam.

OK zrobiłem sprawdzałem u siebie w twojej rozdzielczości i jest ok wina była po mojej stronie przez przypadek ruszyłem linijkę od położenia pancerza jak ustawiałem sloty na arty, teraz powinno być dobrze: LINK

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) DZIAŁA !

SUPER DZIĘKI !!!
Mam nadzieję że będę mógł się odwdzięczyć. 

ss_dom_11-06-15_18-00-54_(l05_bar).thumb

Dla osób chcących skorzystać z modyfikacji: Jeżeli korzystamy z większego udźwigu trzeba pamiętać o linijce max_weight   = (dowolna liczba) .

 

 

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie STALKERZE pełen SZACUN  (jak to mówią młodzi) albo mówili a ja nie zauważyłem że zmiany zaszły z racji wieku  ;)

TWOJE dodatkowe sloty (dorzuciłem na pas po zmianach małe co nieco ;) )  sprawiły że to jest już teraz bardziej problem moich przeciwników aby mnie skutecznie trafić niż mój żeby się przed nimi ukryć.... 
Mija dzisiaj mój 46 dzien w zonie...
 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.