Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieaktywny

Jak ja chciałem się zarejestrować to mi odrzucało bez powodu.Chyba że jakaś łatka weszła.Jutro sprawdzę , jak się zarejestruje to wpadnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rejestracja powinna przebiegać bez problemu, z numerem sms nie wiedzieć czemu parę osób miało problemy. piszcie tutaj, w razie czego poradzimy. Mamy spory klan, zapraszamy, mówię Ja PO szefa klanu :)

Edytowane przez kfiat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieaktywny

No właśnie ja mam problem z numerem , gdy wpisuje numer to pisze mi po rusku , że błędny Numer , nw o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wiecie co, podchodziłem do tej gry kilka razy, niestety nie przypadła mi do gustu. A jak chciałem znowu zacząć podajże pół roku później to wychodziłoby na masakrycznie pogorszoną optymalizację :/ No zagrałbym ale jakoś... zdążyła mnie gra zniechęcić do sb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rejestracja powinna dzialac wybierz polske przy numerze i sproboj z +48 i bez jedna z opcji powinna zaskoczyc

gra jest w trakcie tlumaczenia na ta chwile jest polski klient co do questow (przetlumaczone w 98%) i dialogow (w trakcie) jak cos nie wiadomo mozna pytac

poczatek a szczegolnie mapa treningowa jest troche nudny ale potem sie gra rozkreca i jest dosc wciagajaca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieaktywny

Wszystko super zarejestrowałem się i czekam kilka godzin aż dostane link aktywacyjny , ale pomijając to , Co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi