Skocz do zawartości

Fatalne możliwości moderacyjne na platformie IPS


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

Po otrzymaniu od Administracji nie których praw do działań moderacyjnych na ST stwierdzam że jakość ich możliwości jest bardzo uboga i ograniczona.

Przenoszenie postów to koszmar, okno wyboru blade i nie widoczna pisownia.

Teraz rozumie Moderatorów że pewnych rzeczy nie da się zrobić bop nie pozwalają na to opcje.

Masakra jednym słowem.

Nie da się zrobić porządku idealnego o jakim myślałem i miałem w zamiarze. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo ten świetny skrypt został zniszczony wraz z wersją 4.0 która zapowiada się jeszcze lepiej. Mimo początkowego entuzjazmu doprowadzenie forum do takiej formy jak teraz wymagało od nas wielu poprawek i kilkadziesiąt ticketów do supportu.

Co nie widocznych napisów to już niestety błąd skórki. Rozważaliśmy opcje budowy jej od nowa ale ciężko powiedzieć czy ma to sens ponieważ nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy zostaniemy na IPB. Rozważamy wiele opcji w tym np. MyBB 2.0.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, SMF na StalkerUniverse jest bardziej przyjazny :) A co dopiero phpBB by Przemo ? :)

Ale nie załamuj się od razu :) I tak wykonałeś kawał dobrej roboty :)

Dziękuję @apg. Teraz zostały wszystkie mody każdej z podstawek, jest tego sporo i też jest tam trochę bałaganu. Liczę na pomoc z Twojej i Allena strony. TXH z góry.

Jeden lapsus nadal nie naprawiony, może Admini to zrobią.

Proszę przenieść to : https://stalkerteam.pl/topic/7190-pod-przykrywką-śmierci-linki/ do głównego tematu moda: https://stalkerteam.pl/topic/5941-pod-przykrywką-śmierci/

Edytowane przez pacjent1972
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak tak to potem można ręcznie ustawić poprzednią nazwę. Wydaję mi się to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście mogę to zrobić ale chyba lepiej żebym czasami wytłumaczył jak rozwiązać niektóre problemy zamiast je rozwiązywać :).

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.