Skocz do zawartości

ESCAPE FROM TARKOW


gawron

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanika walki - Genialna. Miło spojrzeć na rzeczy, które niestety nie są normą w grach FPS (a powinny).                                                                      

Grafika - Nie jest to szczyt gamedevu, ale nie jest brzydko. Wprawdzie niektórzy zwracali uwag na niedociągnięcia (np. słońce świecące przez budynek), ale w porównaniu do graficznych baboli z Fallout 4 wypada to bardzo dobrze.

Koncept gry - MMO FPS. I to jest najgorsze - z długą i ciekawą kampanią byłoby to "must have", a tak jestem co najwyżej sceptyczny. Survarium ma podobny koncept, a jak wyszedł w praniu, wszyscy wiemy.

Ogólnie - Zamiast "yupi" jest "ech". Ale w odróżnieniu od wielu współczesnych gier zapowiada się na solidny tytuł.

Edytowane przez Irmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będzie to kolejna ruska gra z masą ruskich cziterów, bo przecież battleye albo VAC są nie potrzebne. Do tego chyba ich pogięło z ceną tego bubla w pre alfa! za wersję najbogatszą chcą 110 euro, toż to 500zł i mam zapłacić za coś w co jeszcze nawet nie można pograć?  Survarium też miało być och i ach a wyszedł Counter Strike w Stalkerskim uniwersum - przegrałem tam może ze 2h a i tak tylko dlatego, że było darmowe. Dużo gram/grałem w ruskie gry online i jednego jestem pewien, cziterów tam będzie jak mrówków, szczególnie że jak zginiesz to tracisz cały ekwipunek.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Twórcy gry podali że 4 sierpnia rozpoczną się testy alfa, gdzie pojawią się wszystkie elementy w pełnej grze, niestety dostęp będą mieli tylko ci co wykupią najdroższe wydanie gry w przedsprzedaży, nabywcy tańszych wersji po wylosowaniu wolnych miejsc. W przypadku beta testów każdy pre-order będzie mógł w nich uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serce mi wyje w piersi:021: wiedząc że kolejna odsłona STALKERA mogłaby mieć taką ładną grafikę (przynajmniej taką oczywiście, zapewne miałaby lepszą:007:). Bardzo podoba mi się wygląd "inwentarza" - prosty, powiedziałbym nawet że ascetyczny "dizajn" a przez to bardzo czytelny.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsza próba Escape from Tarkov okazała się dla nieprzygotowanej redakcji GameGuru druzgocącą klęską. Wbrew nazwie, nie uciekliśmy z miasta, ale wysłaliśmy tam desant - taka praca dziennikarzy. Podjęliśmy zuchwałą próbę opanowania rozszerzonej wersji-alfa "Ucieczki z Tarkowa", to jednak okazało się dużym błędem. Jak wszystko wyszło - możecie zobaczyć w naszym materiale wideo!

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.