Skocz do zawartości
gawron

ESCAPE FROM TARKOW

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny filmik z modyfikacji broni, bardzo dużo opcji i od razu widocznych zmian w zakresie wyglądu, mocy i precyzji konkretnej broni.

Edytowane przez mkk7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam przeczucie że ruscy cziterzy też się już przygotowują. Spotkałem się z nimi w Stalker Online, spotkałem się z nimi w steamowym StalkerZoneOnline są w Survarium i na pewno będą i w tym projekcie. A ich obecność niestety całkowicie psuje każdą grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu miał miejsce stream rozgrywki i powiem tylko, że według mnie wyglada średnio.

Edytowane przez sedoro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mechanika walki - Genialna. Miło spojrzeć na rzeczy, które niestety nie są normą w grach FPS (a powinny).                                                                      

Grafika - Nie jest to szczyt gamedevu, ale nie jest brzydko. Wprawdzie niektórzy zwracali uwag na niedociągnięcia (np. słońce świecące przez budynek), ale w porównaniu do graficznych baboli z Fallout 4 wypada to bardzo dobrze.

Koncept gry - MMO FPS. I to jest najgorsze - z długą i ciekawą kampanią byłoby to "must have", a tak jestem co najwyżej sceptyczny. Survarium ma podobny koncept, a jak wyszedł w praniu, wszyscy wiemy.

Ogólnie - Zamiast "yupi" jest "ech". Ale w odróżnieniu od wielu współczesnych gier zapowiada się na solidny tytuł.

Edytowane przez Irmin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie to kolejna ruska gra z masą ruskich cziterów, bo przecież battleye albo VAC są nie potrzebne. Do tego chyba ich pogięło z ceną tego bubla w pre alfa! za wersję najbogatszą chcą 110 euro, toż to 500zł i mam zapłacić za coś w co jeszcze nawet nie można pograć?  Survarium też miało być och i ach a wyszedł Counter Strike w Stalkerskim uniwersum - przegrałem tam może ze 2h a i tak tylko dlatego, że było darmowe. Dużo gram/grałem w ruskie gry online i jednego jestem pewien, cziterów tam będzie jak mrówków, szczególnie że jak zginiesz to tracisz cały ekwipunek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś o 21 czasu moskiewskiego ma być kolejny stream developerów, ciekawe co tym razem potłuką: klawiatury, a może monitory przez okna polecą :005:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twórcy gry podali że 4 sierpnia rozpoczną się testy alfa, gdzie pojawią się wszystkie elementy w pełnej grze, niestety dostęp będą mieli tylko ci co wykupią najdroższe wydanie gry w przedsprzedaży, nabywcy tańszych wersji po wylosowaniu wolnych miejsc. W przypadku beta testów każdy pre-order będzie mógł w nich uczestniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serce mi wyje w piersi:021: wiedząc że kolejna odsłona STALKERA mogłaby mieć taką ładną grafikę (przynajmniej taką oczywiście, zapewne miałaby lepszą:007:). Bardzo podoba mi się wygląd "inwentarza" - prosty, powiedziałbym nawet że ascetyczny "dizajn" a przez to bardzo czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza próba Escape from Tarkov okazała się dla nieprzygotowanej redakcji GameGuru druzgocącą klęską. Wbrew nazwie, nie uciekliśmy z miasta, ale wysłaliśmy tam desant - taka praca dziennikarzy. Podjęliśmy zuchwałą próbę opanowania rozszerzonej wersji-alfa "Ucieczki z Tarkowa", to jednak okazało się dużym błędem. Jak wszystko wyszło - możecie zobaczyć w naszym materiale wideo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi