Skocz do zawartości

Zakończenie


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Prawidłowo powinni odlecieć. Jak chcesz to powtórz, ale jeżeli dostałeś SMS od Błyskawicy to to jest najważniejsze.( on otwiera kwesty Błyskawicy) Gdzieś tam jest przy bramie teleport co przenosi na komin , a potem na dół. Ruszaj do Baru.... U mnie Mucha odleciała , został ten drugi śmigłowiec...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w punkcie 17 tego poradnika http://www.stalkerteam.pl/Thread-PRZEWODNIK-po-Narodnoj-Soljance-G%C5%82%C3%B3wna-linia-fabularna-t%C5%82umaczenie-by-trurl3 Błyskawica i związane z nia kwesty i dopadł mnie jakiś błąd. Chwilę gram i po prostu zacina się ekran: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ... shadow of chernobyl\gamedata\scripts\amk_mod.script:2787: attempt to index local 'respawner' (a function value) stack trace: a w folderze logs pojawiają się jakieś nowe pliki w których jest tak nabazgrane: http://tinypic.pl/bair2omb4zsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. Po drodze do Pantery (koniecznie trzeba iść przez Wysypisko, żeby nie było Niedopasowań i błędów scenariuszA), na Wysypisku spotykasz Wieprza przy przejściu na Kordon, wypełniasz jego prośbę, zabierasz ze schowka wszystko (może to nie konieczne, ale lepiej zabrać). Rozumiem,że zrobiłeś wszystko po kolei.. ...powtórz jeszcze raz wejście ...załaduj ostatni twardy zapis z przed wejścia ...wywołaj burzę (sposób portalsa na błąd ) ...wrzuć jeszcze raz ostatnie spolszczenie do gry i rozpocznij od twardego zapisu z poprzedniej lokacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z teleportu ze sterowni monolitu , który otworzyła Błyskawica. Próbowałem przeinstalować, savy sprzed wejścia, burze i nic nie pomogło. Chyba już nie dokończę tych zadań, a do kolejnego dopełnienia jest potrzebna nowa gra więc wiele nie stracę. A nie wiesz o co chodzi z tymi bazgrołami, bo po każdym zacięciu w logs tworzy się taki plik.


Znalazłem cząstkowe rozwiązanie mojego problemu. Wiem, że brzmi głupio, ale sprawdziłem kilka razy i niestety ciągle to samo. Otóż, po rozmowie z Czarnomorem w pkt.16 zostaje mi jakieś 12 godzin gry (czas zony).

Po tym czasie choćbym nie wiem co zrobił gra się zacina i muszę kończyć przez ctrl+alt+del , a folder logs już mam cały zawalony tymi plikami, które powstają po każdym zacieciu . W ciągu tych 12 godzin udało mi sie dojść do pkt 21 (rozmowa z Sacharowem), i "czas" mi się skończył. Każdy kto pomoże mi rozwiązać problem "uciekającego czasu" będę bardzo wdzięczny i przyznam 2 pkt reputacji (jeśli tyle mogę). A logs błedu wygląda tak (jest argument więc myślę że da sie jakoś rozwiązać):

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : 
[error]Arguments     : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsamk_mod.script:2787: attempt to index local 'respawner' (a function value)
stack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny błąd miał kolega oby pomogło...

http://www.stalkerteam.pl/Thread-Zupełnie-nietypowy-błąd

Jeśli chcesz zaryzykować to znalazłem w sieci lekarstwo na podobny problem jak twój tylko dla błędu amk_mod script 2708 .W środku jest właśnie plik se_respawn

http://rghost.net/2351828

przed podmianą jak zawsze kopia zapasowa starego pliku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie niestety też śmigłowiec, którym miała odlecieć Mucha, Duch i Bagienny Doktor też nie wzbił sie w powietrze :P Wraz z nim zostali przenikając jego teksturę w/w bohaterowie opowieści. Teleport, SMS od Błyskawicy pojawiły się zgodnie z fabułą. Wieczorem sprawdzę czy sposób z rosyjską gamedatą coś na to pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym błędzie czytałem również na rosyjskich forach, więc nie jest to 'wina' polonizacji. Podejrzewam, że są to jakieś niepozawiązywane 'końce' w obecnej dopie, które prawdopodobniej zostaną podwiązane w następnym dopełnieniu. Wiem na pewno, pisał o tym sam Archara, że są w obecnej wersji Soljanki elementy powiązane prowizorycznie, ponieważ czekają na dalszą część. Trudno mi powiedzieć, czy ten efekt z nieodlatwaniem helikoptera z miejsca spotkania tez należy do nich, ale coś jest na rzeczy. Postaram się zwrócić większą uwagę na ten problem przy przeglądaniu forów EDYCJA// Znalazłem nastepująca uwagę na temat spotkania autorytetów: Чтобы все срослось на "стрелке авторитетов" на Агропроме надо: после появления на Агро подойти к воротам, чтобы пришла смс "Ну вот и пришли". Затем поговорить с Мухой и Призраком. Если второй верт не улетает, то поможет "пинок" в виде пары выстрелов из подствольного гранатомета по несущему винту. Aby wszystko poszło dobrze na "spotkaniu autorytetów" na Agropromie trzeba: po pojawieniu się na Agro podejść do bramy, żeby przyszedł SMS "No to jesteśmy" (albo jakoś tak, nie pamiętam tłumaczenia). Następnie porozmawiać z Muchą i Duchem. Jeśli drugi helikopter nie odlatuje, to pomoże "kopniak" w rodzaju kilku wystrzałów z granatnika podwieszanego w śmigło nosne helikoptera. Zawsze to jakaś wskazówka - wypróbujcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.