Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, pacjent1972 napisał:

Nowa wersja jest w wersji "eng" z tego co czytam. Dla nas w większości graczy PL najlepszym rozwiązaniem będzie wersja "rus" na która pewnie trzeba poczekać. Po przejściu moda nie sadzę by nowa wersja zmieniała aż tyle, sądząc z opisu by Tłumacze trudzili się z dodaniem patcha do PL.

Czy ma to dla nas znaczenie czy jest w eng czy w rus? Nie łatwiej aby już po Angielsku grać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pacjent1972 napisał:

Tak ma, po w wersji rus. jest do przetłumaczenia dla Tłumaczy. :cool:

Czaje, czyli generalnie tutaj wszyscy bardziej po rosyjsku niż po inglishu mówisz?

 

Co do samego tematu. Nie wiem czemu, ale w tym modzie naprawdę mam straszne problemy z płynnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tario napisał:

Czaje, czyli generalnie tutaj wszyscy bardziej po rosyjsku niż po inglishu mówisz?

 

Co do samego tematu. Nie wiem czemu, ale w tym modzie naprawdę mam straszne problemy z płynnością.

Mod jest genialny graficznie, nie wiem na czym grasz ale nikt tu nie narzekał na płynność w tym modzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pacjent1972 napisał:

Mod jest genialny graficznie, nie wiem na czym grasz ale nikt tu nie narzekał na płynność w tym modzie. 

Nie wiem dlaczego no, generalnie to mi się tnie, nie mam jakiegoś super sprzętu, ale bez problemu gram na autumn aurorze na dx10 i jest o wiele płynniej niż tutaj, tak samo w Przestrzenna anomalie na dx10, a teraz i w spectrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Prypeci jest zadanie na dokumenty od szefa monolitu i tu dziwna sprawa bo dokumenty znajduję w domu towarowym ale po podniesieniu ich pojawia się filmik w którym przenosi mnie na parter schodów a dokumentów nie ma w plecaku i po dotarciu do zleceniodawcy brak zaliczenia zadania. Czy tak ma być czy u mnie coś nie tak w grze. Do tej pory wszystko ładnie, pięknie zero problemów, fontannę też zrobiłem bez problemu, gra chodzi płynnie.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bierzesz dokument z góry sejfu, schodzisz  na parter i od strony szkoły masz mieć przed sobą Krążka, tego rusznikarza z Czarnobyla, któremu dałeś rozszyfrować PDA. Jest dialog w czasie którego ktoś do niego strzela i masz informację od Gewary.

Zobacz na filmiku od 6:30

Spoiler

 

Całe zadanie masz od 2:00.

Ale skoro znalazłeś Krążka już martwego, zobacz w swoje PDA, czy jest informacja od Gewary.

Ja jednak powtórzył bym grę, od zabrania dokumentów i pogadał z Krążkiem, bo rozmowa jest istotna.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem modzik coś pokręcił bo dzisiaj po wczytaniu sava ta postać się od razu pojawiła. Mod dość prosty dlatego mnie zdziwił ten moment z dokumentem  ale całkiem przyjemny i luźny , właśnie go ukończyłem, Śmiało można go polecić do odstresowania się pomijając może tylko w końcówce walkę nożem z monolitowcami, szkoda że tak krótki bo z chęcią pograłoby się dłużej a tu już koniec.

ss_mkk7_03-22-16_19-39-23_(pripyat).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bloodrise. - masz linka do filmików.

Zobacz jak nastraja się podsłuch. Jest w filmiku #2 , czas 12:00.  Po dobrym nastrojeniu, masz komunikat, że dobrze.

Jak wyjdziesz ze schronu, to akurat dalej jest fragment filmiku, o prawie wszystkich schowkach nie kwestowych. Nie trzeba znać rosyjskiego, aby je odnaleźć.

A jak powracasz do Gewary, to każe Ci czekać na  powiadomienie. Chodzisz wtedy po NPCach i robisz inne zadania. Jak ich nie wykonasz, mod Cię nie puści dalej z Gewarą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.