Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zainstalowałem ostatnio moda do zewu prypeci Kroniki Czarnobyla wszystko poinstalowałem działało ok do momentu gdy wykonuję misję spotkanie z fanatykami wyjdź na ustalone miejsce więc idę jestem na miejscu i po chwili wywala mnie do pulpitu z komunikatem że  program x-ray 1.6 engine przestał działać  czy ktoś wie jak naprawić ten problem grę reinstalowałem nie pomogło aha jestem nowy na forum i jak pomyliłem posty to sorki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : 0
[error]Function      : ErrorLog
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line          : 49
[error]Description   : Couldnt find sounds fight\post_combat_wait\relax_ with prefix characters_voice\human_01\monolith\

stack trace:

0023:69737365 igdumd32.dll

Wywala do pulpitu jak chcę ukończyć wyżej wymienioną misję a tak to gra działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytanie czy masz pliki dźwiękowe w folderach:

\gamedata\sounds\characters_voice\human_01\stalker\fight\post_combat_wait
w środku powinny być pliki  relax_1.ogg do relax_3.ogg
oraz wait_1.ogg do wait_5.ogg (czyli w folderze powinno być 8 plików ogg)

Jeśli nie masz 8 plików ogg to wypakuj je z mojej paczki na Janku:

https://yadi.sk/d/xyCRaftLsemSr

bezpośrednio do swojego folderu post_combat_wait

i druga opcja:

W katalogu gamedata\sounds\characters_voice są podkatalogi:
human_01 human_02 human_03
Do każdego z tych katalogów wklej wypakowaną paczkę z mojego Janka 
https://yadi.sk/d/g_wdVk3zsenEo

całościowo ścieżka do plików ogg w katalogach monolith powinna wyglądać tak:

\gamedata\sounds\characters_voice\human_01\monolith\\fight\death
\gamedata\sounds\characters_voice\human_02\monolith\\fight\death
\gamedata\sounds\characters_voice\human_03\monolith\\fight\death

to tylko domysły ale może pomogą :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moda przed chwilą ukończyłem. Najpierw plusy.

Ciekawy pomysł na główną historię, fajne dialogi.

Całkiem sporo różnorodnych zadań, chociaż niezbyt wiele questów pobocznych.

Dodano fajny weapon pack z niezłymi dźwiękami.

Intro, outro i parę "cutscenek" co bardzo rzadko zdarza się w modach do stalkera.

Bardzo stabilny, brak wylotów.

 

Minusy.

Krótki. Maksymalnie kilkanaście godzin gry. O ile na pierwszej lokacji jest sporo zadań w tym kilka pobocznych, to 2 i 3 lokacja to już tylko parcie przed siebie w głównej fabule. Tak jakby twórcom zabrakło pomysłów, a przecież w Prypeci jest i baza Stalkerów to i kilka questów dla nich dało by się chyba wymyślić. 😞

W ostatniej cutscence w elektrowni w wersji english na ekranie jest też tekst, w którym nasz kumpel tłumaczy nam, żeby znaleźć teleport do Prypeci musimy iść w lewo, albo przegapiłem albo w polskiej go nie ma co może bardzo utrudnić ukończenie moda tym co nie znają rosyjskiego, bo po nagranym dialogu szybko następuje strzelanina i nie wszystko można usłyszeć.

Jak zwykle niedosyt z "rozwiązaniem" historii.

 

Ocena końcowa 8.5/10

Pomysły na historię i zadania bardzo fajne ale mogłoby być ich trochę więcej, szczególnie od czasu pojawienia się w Prypeci.

Ps: przez całą grę odnalazłem tylko 1 schowek na pierwszej mapie :)

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Ostatnio za radą doświadczonego stalkera pobrałem modyfikację Kroniki Czarnobyla. Zainstalowałem go zgodnie z instrukcjami lecz napotkałem pewien bardzo irytujący problem. Zamiast polskich znaków wyświetlają mi się jakieś dziwne znaki. Czy istnieje rozwiązanie dla mego problemu?

Z góry dziękuję za próby pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędrowiec- spolszczenie nałożyłeś na koniec instalacji? No i czy nie zapomniałeś o wstawieniu pliku localization.ltx. Choć chyba on powinien być w spolszczeniu.

A temat do pytań masz tutaj: https://stalkerteam.pl/topic/8186-kroniki-czarnobyla-ogólna-dyskusja-problemy/?page=4

Niepotrzebnie zakładasz nowy temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@najdrok- U handlarza możesz kupić śpiwór za 2200 ru. Przyda się bardzo, bo czasem znajdziesz się w sytuacji wymagającej spania w "terenie". Zobacz screeny w tym postcie.

https://stalkerteam.pl/topic/8186-kroniki-czarnobyla-ogólna-dyskusja-problemy/?do=findComment&comment=87068

W bazie jest schowek, w którym jest hełm z noktowizorem i który możesz wykorzystać jako własny. Warto go poszukać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.