Skocz do zawartości
pacjent1972

STALKER Kroniki Czarnobyla

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier

Pacjenta to pewnie za szybko nie zobaczymy znowu, to skorzystałem z mocy i połączyłem.

@edit

Widzę, że ma moderację postów włączoną, czyli znowu z czymś tam komuś podpadł chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stalker76 - A co w tym wesołego?

Dlaczego nie kupisz sobie śpiwora i nie przesypiasz nocy? Tobie byłoby łatwiej grać, a i oglądający by coś więcej widzieli. I nie błądził byś nocą po bazie, bo z niej jest tylko jedno wyjście i drogę do niego powinieneś już znać na pamięć.

Dałem Ci naprowadzenie na gameplaya ze schowkami nie wynikającymi z zadań. Jakbyś je odwiedził, miałbyś np. Welesa, z którym przeleciałbyś się po anomaliach, nazbierał artefaktów, sprzedał i miał kasę. A oprócz tego jest w nich kupa innego sprzętu do opchnięcia. Tak że nie ganiaj po wszystkich dziurach jakie w modzie są, bo to bezcelowe.

Na tym etapie gry, na jakim jesteś, powinieneś już umieć robić potrzebne artefakty z innych. I problem z Fontanną rozwiązany.

https://stalkerteam.pl/topic/7790-stalker-kroniki-czarnobyla/?do=findComment&comment=87090

Ceny u handlarza za amunicję, są pokazane za całą jaką ma do sprzedaży. Ale jak weźmiesz paczkę, to masz tylko jej cenę.

No i czytaj dialogi tak, jak są napisane. Bo dodając do nich swoje "przemyślenia" zmieniasz ich sens i sam siebie wprowadzasz w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stalker76 - Skoro chcesz sobie grać "po swojemu", to sobie graj. Ale wtedy nie uszczęśliwiaj innych na siłę swoją twórczością.

I nie dziw się, że oglądalność Twojego kanału jest taka marna, tym bardziej że się zbyt szybko obrażasz na naprawdę dobre rady innych, traktując je agresywnie. Np. kamilowi, który mocno ci pomagał, powiedziałeś aby wyniósł się z Twojego kanału. W ten sposób sobie widzów nie przysporzysz. Nikt nie będzie oglądał błądzenia, biegania bez sensu, czy powtarzania wielokrotnie tego samego, przez lekceważenie sytuacji.

A ten mod może być kolejnym, którego nie skończysz.

Jeśli chcesz, aby te gameplaye były pomocne dla innych, to musisz grać trzymając się scenariusza moda, a nie tworzyć własnego. I pokazywać istotne dla moda momenty, takie jak ta transmutacja, miejsca znajdowania się przypadkowych schowków, czy też prawidłowego handlu.

Na mnie spokojnie też możesz się obrazić, za to co piszę. Jeden więcej, jeden mniej, chyba Ci różnicy nie sprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Stalker76 napisał:

O tym wiem ale nie wszystko na raz,po woli,każdy z nas gra inaczej,ja czasem odchodzę od fabuły dlatego mod się przeciąga.

No tak, ale Twoje filmiki oglądają ludzie i na podstawie Twojej gry wyrabiają sobie opinie o modach. Powinieneś się starać, by Twoja gra była składna, przemyślana i logiczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie powiem tak,skoro nie nadaję się do nagrywania modów i robię to źle,nie ma problemu mogę odejść w każdej chwili,nie chodzi tu o to że się obrażę czy coś w tym rodzaju,ja do Was pretensji nie mam,więc wyłóżmy karty na stół tak po męsku :) Ja moda zachwalam bo mod jest warty zagrania i nie tylko te mody polecam ale większość z nich,nawet na przykład Złota Kulę której nie ukończyłem.Więc postawcie decyzję po męsku albo w prawo albo w lewo.Propozycja nagrywania u Was była i jest dla mnie zaszczytem ale skoro twierdzicie że psuję Wam opinię o modach w każdej chwili możecie mnie od Was odsunąć,ja się nie obrażę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stalker76, ja tem nie mam nic do Ciebie. Lubisz nagrywać filmiki, to nagrywaj. Tylko zerknij z łaski swojej jak to robi np. CINEMAN. Filmy są krótkie, zwięzłe i na temat. Zawsze (jak mam wybór) pomocy szukam w jego filmach. Mają długość około 50 minut. Z daleka omijam natomiast filmy po 3 - 4 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stalker76 - To jest właśnie twoja filozofia. Ciągle czujesz się urażony uwagami. Nie sądzisz chyba, że będziemy ci kadzić i wychwalać pod niebiosa.

Co to znaczy w prawo, albo w w lewo? Czego oczekujesz? Nie nagrywasz niczego na forum, ale ono udostępniło Twój kanał. To ono robi Ci reklamę.

A Twój sposób nagrywania oceniają widzowie z YT, a masz ich tylu, co kot napłakał.

To nie pierwszy mod, w przejściu którego Ci pomagałem. Ale dawane rady spływają po tobie jak woda po gęsi.

Swoim zachowaniem nie naruszasz regulaminu forum, tak że nie ma powodu aby wyciągać w stosunku do Ciebie jakichkolwiek konsekwencji. Są bardziej kontrowersyjni od Ciebie. Bądź sobie dalej forumowiczem. Takie masz prawo, jak każdy z nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak widzisz ja nagrywam filmy różnej długości,kiedyś na początku też nagrywałem long playe ,mam w domu dobry sprzęt którego odpalić nie mogę w domu mam 3 pecety a ten najlepszy jest zrypany przez kuriera,wydatek 500 złotych,jak nagrywam dłuższe na moim kompie film renderuje się wieczność.

Tak jak napisałem ja urażony nie jestem,nagrywam bo lubię,więc jeszcze raz przypomnę skoro robię coś nie tak nie ma problemu,bardzo proszę o pozbawienie mnie prawa do nagrywania z waszym nickiem,nie ma sprawy,ja gniewać się nie gniewam,dzieckiem nie jestem,więc stawiam sprawę jasno,dziś zmienię nick na swoim kanale i od dziś czy jutra będę nagrywał bez nazwy Waszej strony,a to że Wasz portal zrobił mi reklamę serdecznie dziękuję,z całego serca.Zaznaczam jeszcze raz nie mam do Was pretensji było fajnie ale widzę że gubię się w nagrywaniu modów,więc pora stąd zniknąć na dobre.Pozdrawiam Panowie.Życzę jeszcze raz wszystkiego dobrego na Waszym portalu i jeszcze raz dziękuję za współpracę. Paweł.     

Edytowane przez Stalker76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam . Mam problem z wypadami na pulpit w Prypeci  . Nie pomaga ponowne wczytanie . Nie pomaga wywalenie całego ekwipunku . Zawsze w tym samym miejscu kiedy mam śledzić transakcję Monolitu .

FATAL ERROR

[error]Expression    : 0
[error]Function      : ErrorLog
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line          : 49
[error]Description   : Couldnt find sounds fight\post_combat_wait\relax_ with prefix characters_voice\human_01\monolith\

Proszę o pomoc jeśli to możliwe . Z góry thx .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam koniec moda może być zaskoczeniem. Mod może się tak skończyć, ale autorzy moda przebąkiwali coś o dalszym ciągu, więc dlatego może wyglądać jak niedokończona scena. Ale zawodu na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi