Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Stalker76 napisał:

O tym wiem ale nie wszystko na raz,po woli,każdy z nas gra inaczej,ja czasem odchodzę od fabuły dlatego mod się przeciąga.

No tak, ale Twoje filmiki oglądają ludzie i na podstawie Twojej gry wyrabiają sobie opinie o modach. Powinieneś się starać, by Twoja gra była składna, przemyślana i logiczna. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak,skoro nie nadaję się do nagrywania modów i robię to źle,nie ma problemu mogę odejść w każdej chwili,nie chodzi tu o to że się obrażę czy coś w tym rodzaju,ja do Was pretensji nie mam,więc wyłóżmy karty na stół tak po męsku :) Ja moda zachwalam bo mod jest warty zagrania i nie tylko te mody polecam ale większość z nich,nawet na przykład Złota Kulę której nie ukończyłem.Więc postawcie decyzję po męsku albo w prawo albo w lewo.Propozycja nagrywania u Was była i jest dla mnie zaszczytem ale skoro twierdzicie że psuję Wam opinię o modach w każdej chwili możecie mnie od Was odsunąć,ja się nie obrażę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76, ja tem nie mam nic do Ciebie. Lubisz nagrywać filmiki, to nagrywaj. Tylko zerknij z łaski swojej jak to robi np. CINEMAN. Filmy są krótkie, zwięzłe i na temat. Zawsze (jak mam wybór) pomocy szukam w jego filmach. Mają długość około 50 minut. Z daleka omijam natomiast filmy po 3 - 4 godziny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76 - To jest właśnie twoja filozofia. Ciągle czujesz się urażony uwagami. Nie sądzisz chyba, że będziemy ci kadzić i wychwalać pod niebiosa.

Co to znaczy w prawo, albo w w lewo? Czego oczekujesz? Nie nagrywasz niczego na forum, ale ono udostępniło Twój kanał. To ono robi Ci reklamę.

A Twój sposób nagrywania oceniają widzowie z YT, a masz ich tylu, co kot napłakał.

To nie pierwszy mod, w przejściu którego Ci pomagałem. Ale dawane rady spływają po tobie jak woda po gęsi.

Swoim zachowaniem nie naruszasz regulaminu forum, tak że nie ma powodu aby wyciągać w stosunku do Ciebie jakichkolwiek konsekwencji. Są bardziej kontrowersyjni od Ciebie. Bądź sobie dalej forumowiczem. Takie masz prawo, jak każdy z nas.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz ja nagrywam filmy różnej długości,kiedyś na początku też nagrywałem long playe ,mam w domu dobry sprzęt którego odpalić nie mogę w domu mam 3 pecety a ten najlepszy jest zrypany przez kuriera,wydatek 500 złotych,jak nagrywam dłuższe na moim kompie film renderuje się wieczność.

Tak jak napisałem ja urażony nie jestem,nagrywam bo lubię,więc jeszcze raz przypomnę skoro robię coś nie tak nie ma problemu,bardzo proszę o pozbawienie mnie prawa do nagrywania z waszym nickiem,nie ma sprawy,ja gniewać się nie gniewam,dzieckiem nie jestem,więc stawiam sprawę jasno,dziś zmienię nick na swoim kanale i od dziś czy jutra będę nagrywał bez nazwy Waszej strony,a to że Wasz portal zrobił mi reklamę serdecznie dziękuję,z całego serca.Zaznaczam jeszcze raz nie mam do Was pretensji było fajnie ale widzę że gubię się w nagrywaniu modów,więc pora stąd zniknąć na dobre.Pozdrawiam Panowie.Życzę jeszcze raz wszystkiego dobrego na Waszym portalu i jeszcze raz dziękuję za współpracę. Paweł.     

 

Edytowane przez Stalker76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam . Mam problem z wypadami na pulpit w Prypeci  . Nie pomaga ponowne wczytanie . Nie pomaga wywalenie całego ekwipunku . Zawsze w tym samym miejscu kiedy mam śledzić transakcję Monolitu .

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : 0
[error]Function      : ErrorLog
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line          : 49
[error]Description   : Couldnt find sounds fight\post_combat_wait\relax_ with prefix characters_voice\human_01\monolith\

Proszę o pomoc jeśli to możliwe . Z góry thx .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z pierwszego posta:

Cytat

Instalowanie REPACK moda :

Rozpakować archiwum, włączyć instalator i postępować zgodnie z podpowiedziami.

Jeśli nie będzie napisane, że zawiera fixy to znaczy, że nie zawiera.

Ale faktycznie, opis jest kiepski i nie mówi wszystkiego wprost. @Yossarian, jako rednacz może poprawisz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Hrothgar napisał:

Bo zainstalowałem na repacka spolszczenie

Grając na repacku, w przypadku gdy mod co za tym idzie i spolszczenie nie zawierają wszystkich plików tekstowych, należy folder pol uzupełnić o brakujące pliki podstawki. Poniżej gotowy folder pol, nie mam zainstalowanego moda, ale powinno działać.

pol.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrothgar  - W #1 tematu jest kilka linków do pobrania oddzielnie moda i spolszczenia. Ale jest też link do Mega. O ile wiem, to @pacjent1972 w takich paczkach dawał wszystko. Pobierz z tego linka i masz spokój.

Ale coś musiało ci się źle pobrać, bo spolszczenie zawiera wszystko co potrzebne i poprzednio nikt nie miał problemów z opisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

jest 10 stycznia 2019r. czyli biegasz bardzo długo. Schowek jest na południowej części lokacji, nie w bazie stalkerów. No i jeszcze dodam ciekawostkę  z końca rogrywki na zabicie Barowca. Jak się pojawia nie wchodzimy po najbliższych schodach lecz wchodzimy na piętro od północnej strony. Wyświetla się rozmowa i następnie Barowiec strzela w miejsce gdzie powinniśmy domyślnie być. stojąc za nim, i tak strzela w nieskończoność.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.