Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Wejdź do folderu gamedata/sounds/music i usuń wszystkie pliki z "amb" w nazwie, np: amb11_l.ogg i tak dalej...przedtem zrób kopię zapasową folderu, ale nie powinno być problemów. W nowej wersji AA zrezygnuję z nowych utworów na lokacjach- będą bodaj jedynie dwa nowe i to bardzo "w tle", nie wybijające się. PS: Poczekaj więc na nową wersję...tam dopiero będzie się "brzmiało" i działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia, zastosuję jak tylko wrócę do domu za niecałe 2 tygodnie, bo jestem w tej chwili 2000km od mojego komputera do grania.

PS: Poczekaj więc na nową wersję...tam dopiero będzie się "brzmiało" i działo :)

A to już zauważyłem w screenach od kolegi Junxa, że coś się szykuje - będę czekał z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zainstalowałem stalkera z NS+DMX 1.34 i nałożyłem na to AA. problem mam taki że nie mam tego hudu co powinienem mieć. pasek szybkiego wyboru mam z zewu prypeci natomiast powinienem mieć mapę po lewej a a po środku staminę życie itp. Ktoś z panów pomoże? pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem folder sounds oraz textures bez ui oraz intro, z volume 1 dodałem textures oraz sounds a z volume 2 textures, sounds, shaders,

kopiuje tak jak wskazali przedmówcy i nic;p. Brak pomysłów. z pierwszej dużej paczki jakie foldery przerzucić. Junx napisał że shaders cały, a z tego co wiem to należy przerzucić tylko i wyłącznie z volume 2

Punkt regulaminu 2.2 który powinieneś znać.

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ich nie ruszałem. przed chwilą próbowałem ale jedyne co się zmieniło to zniknął mi pasek szybkiego wyboru. Ten po lewej z Zewu.

Punkt regulaminu 2.2 który powinieneś znać.

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra czysta. może ją odinstalować?!. Najważniejsze że chodzi. Tylko ten minus że hud z zewu. Nagrałem się w niego, a od do mnie powraca:P Dzięki panowie. jakoś się to ogarnie. Spadam do zony. Pozdrawiam

Punkt regulaminu 2.2 który powinieneś znać.

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Połączyłem tego moda z ООP / Collector / Master Addon  wszystko ładnie śmiga  gram na full HD i z lewej strony ekranu pojawił mi się  pasek kiedy szybko odkręcam się w prawą stronę pasek ten wychodzi na ekran jak na załączonym screenie. Czy ktoś wie co może być przyczyną i jak to usunąć?

Dołączona grafika

EDIT : problem rozwiązany przyczyną były pliki z folderu shared...

Edytowane przez Maur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nikt nie udzieli Ci jasnej odpowiedzi - każdy mod podmienia różne pliki. Musisz sprawdzić czy mod AA2 oraz dowolna modyfikacja z której korzystasz - posiadają te same pliki. Nie jestem zwolennikiem modów graficznych, stawiam na inny aspekt rozgrywki. Piszę o tym, ponieważ nie pobierałem AA2 i nie mam jego plików. Jeśli znajdziesz pliki o rozszerzeniu .script [lokalizacja: gamedatascripts], wówczas mod ingeruje skryptowo w mechanikę gry. Jeśli dojdzie do sytuacji, iż oba mody będą posiadały te same pliki - musisz je połączyć, dobrze w tym celu skorzystać z WinMerge, programu do wyszukiwania różnic w plikach i ich edycji. Robisz kopię plików i edytujesz metodycznie - folder za folderem. Jeśli mod jest rozbudowany - zrób listę folderów i odznaczaj zapisane zmiany, co pomoże uniknąć pominięcia plików.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem kombinować, bo słabo się na tym znam, poza tym nie mogłem się doczekać i wrzuciłem moda. Powiem tak, jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Nie sądziłem, że można z tej gry tyle wycisnąć.

Jednak największe uznanie dla twórców moda za to, że udało się osiągnąć przy tylu bajerach graficznych taką wydajność i optymalizację. Nie łudziłem się nawet, że pójdzie mi na średnich, a tu działa super płynnie w 1920x1080 i wszystkich ustawieniach wymaksowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.