Skocz do zawartości
vandr

Autumn Aurora 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie-Jeśli chciałbym zagrać w AA2 przykładowo z LURK`iem to najpierw zainstalować Lurka i na to AA2 czy najpierw AA2 a na to nałożyć gamedatę LURK`a .Z góry dziękuję za szybką odpowiedź . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AA2 to zbyt duży mod by łączyć go z jakimkolwiek innym w taki sposób. Dlaczego chcesz łączyć je oba? Musisz się zdecydować, albo AA2 albo coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PLIKI USUNIĘTE! I czekamy do soboty albo niedzieli? Pisałeś że upload skończy się dziś, tylko autoryzacja może zająć do niedzieli albo krócej naprzykład... do jutra ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pobrania na Moddb jest już Autumn Aurora 2

Dołączona grafika

Link do pobrania:Autumn Aurora 2.05

CHANGE LOG:

(Po Angielsku)

- randomly happening blowouts (separate day/nights cycles/). Also underground blowouts are possible.
- harder gameplay in the beginning of the game (some better suits or excessive ammo removed from boxes)
- changed rewards for random tasks in the beginning phase of the game
- new animations for a majority of firearms
- new ambient sounds (outdoor and underground). New ambient sounds sections.
- improved UI
- improved environment textures
- dynamic messages sent by stalkers, completely rewritten to match Autumn Aurora 2 feel
- new music on some levels
- reinstated time limit for random tasks to avoid CTDs and broken savegames related to PDA task overload.
- some various fixes
Edytowane przez litosns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie -Jeśli chciałbym zagrać w AA2 przykładowo z LURK`iem to najpierw zainstalować Lurka i na to AA2 czy najpierw AA2 a na to nałożyć gamedatę LURK`a . Z góry dziękuję za szybką odpowiedź . :)

Możesz spróbować takiego sposobu:

Zainstaluj Lurka potem z AA2:

- gamedataconfigweathers [cały folder] - gamedatalevels [cały] - gamedatashaders [cały] - gamedatasounds [bez weapons] - gamedatatextures [bez UI]  

Obecnie gram w połączone w ten sposób: Soljanka+ ООP / Collector / Master+AA2

Napiszę może w ten sposób EFEKT JEST NIESAMOWITY !!! 

Jestem pełen uznania dla autorów moda !

Gdybym mógł pomóc w instalacji polecam się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mod Miodny :) Chyba najbardziej zmieniający szatę graficzną :) Jestem Pełen Uznania :) Jest to jak dotąd jedyny mod poza LOST ALPHĄ, który sprawił że gra się w Stalkera jak za pierwszym razem - EFEKT WOW !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Czarny Druh zgodzę się z tobą.  (i LOST ALPHA raczej to nie mod (w moim odczuciu) (odchodząc od tematu)). 

A moje pytanie brzmi: czy da się zmniejszyć poziom trudności? bo na łatwym jest jak na najwyższym chyba :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej... Mam pewien Problem z Modyfikacją pod tytułem Autumn Aurora 2.1 Wszystko działa sprawnie... Do czasu gdy Daje opcje Nowa Gra

I nie ważne Jaki wybieram stopień trudności Błąd występuje ten sam... Czyli podczas ładowanie wyskakuje nazwa... Wczytywanie Shaderów Czy coś takiego... Po tym wyrzuca mnie gra do pulpitu... Po czym występuje Komunikat "XRay Engine" tu  jest link z którego pobierałem Tą Modyfikacje http://www.moddb.com/mods/autumn-aurora-compilation-mod W razieczego Sorki za błedy... Czy inne Problemy Ale Jestem nowy... I nie za bardzo ogarniam Wszystko... Proszę o Szybką Odp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu masz temat na forum, https://stalkerteam.pl/topic/2860-autumn-aurora-2/.

Sprawdź czy masz odpowiedni patch do podstawki oraz czy dobrze zainstalowałeś moda.

Podaj loga błędu, znajdziesz go tutaj: C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs

Edytowane przez pacjent1972

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pacjent1972 Nie jestem pewien czy chodziło własnie o to ale to własnie znalazłem w danym folderze

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default_aref::Compile
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender_R1\Blender_default_aref.cpp
[error]Line          : 75
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: prop\prop_barbwire3

Edit:
Wystarczy tylko to: j/w

To jest błąd potrzebny do rozwiązania problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakim grasz oświetleniu ? 
Możliwe że zainstalowałeś " Full Dynamic Lighting Only "  a grasz na oświetleniu statycznym. Jeżeli tak to zmień na pełne dynamiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to, jak odkop po 3 latach :smile_bogat:
Ostatnio zainstalowałem sobie Stalkera na steam, bo chciałem zobaczyć jak wersja steamowa radzi sobie z modami - Kiepsko. Tzn.. Nie kiepsko, ale w takim ShoC mamy od razu patch 1.6 tak więc trzeba się bawić w degradację co całkowicie mnie zniechęciło. Ale jak już zainstalowałem sobie steamową wersję no to trzeba pograć.
Wybrałem tego oto moda graficznego, który urzekł mnie pięknymi screenami. ( Kiedyś w niego grałem, ale krótko. Chyba nawet starszą wersję ) 

I faktycznie.. Wygląda pięknie.
Jak dotąd najlepszy mod pod grafikę do Cienia, w jaki grałem. Nie skupiam się na fabule ( no bo i nie ma, na czym ) tylko powoli gram starając się wpatrywać w piękno Zony.

Trochę screenów z mojej gry:

Spoiler

4500_screenshots_20180301155921_1.jpg4500_screenshots_20180301172809_1.jpg4500_screenshots_20180302160950_1.jpg4500_screenshots_20180301225210_1.jpg4500_screenshots_20180301225243_1.jpg4500_screenshots_20180302211249_1.jpg4500_screenshots_20180302163513_1.jpg4500_screenshots_20180301182323_1.jpg4500_screenshots_20180302163121_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, GlucioPL napisał:

Robię mały odkop, ale czy ktoś ma spolszcenie z lektorem pod tego moda, lub ogólnie pod CCZ w formie gamedaty? Ni luja nie mogę znaleźć nigdzie.

Przecież to jest mod graficzny... Nie ma do niego czegoś takiego jak spolszczenie (przynajmniej ja nigdy się z takim nie spotkałem).

Mod masz tutaj:

Instalujesz podstawkę SoC PL w wersji 1.0001 dodajesz do tego AA 2.1 i śmigasz.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz wersję eng stalkera (audio) to wchodzisz w repacki od komy i pobierasz spolszczenie głosów. (specjalne nie podaje linków itd. poszukasz to nie zaszkodzi :) ) Podpowiedz, wpisz w przeglądarce "Repack by Koma" :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale OldMan czuwa i podaje swoje linki :) 
Głosy PL
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZxkDx7Zu4x6oLPiWM8NzjafTkDEK504bpv7
Text PL
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZOkDx7ZT7BlEfXpIoubKh59Cbuly4Alv1nX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi