Skocz do zawartości

Tunel Przestrzenny


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

a9cbfcce831b.jpg

Tytuł oryginalny: Spatial Subway (Пространственный Тоннель)
Platforma: Cień Czarnobyla
Data premiery: 25.09.2015 r.
Autor: naxac (pomysłodawca - vladd12)
Autor spolszczenia: @gawron


OPIS:

Spoiler

Tunel Przestrzenny to niewielki mod na platformie Cienia Czarnobyla, który dodaje do gry nowy rodzaj anomalii, pomiędzy którymi można się przemieszczać po całej Zonie. Anomalie znajdują się w ilości od 7 do 12 sztuk na każdej naziemnej lokacji. W celu ich zlokalizowania niezbędny jest specjalny Skaner Przestrzeni znajdujący się w ekwipunku od samego początku gry.

Po umieszczeniu skanera na pasie i wejściu w strefę Tunelu Przestrzennego pojawi się sygnał, po którym nastąpi dodanie skanu do pamięci urządzenia.

Żeby przemieścić się pomiędzy strefami anomalii, należy powiesić na pasie dowolny artefakt, a następnie zjawić się w jej strefie i użyć skanera. W dalszej kolejności pojawi się specjalne menu, w którym są wyszczególnione wszystkie dostępne w danym momencie do przemieszczenia punkty. Klikamy na interesujący nas punkt i zostajemy teleportowani. 

Skutkiem teleportacji jest utrata artefaktu, a jeżeli mamy ich kilka, to użyty zostanie najtańszy. 

Ponadto autor moda dodał kilka „bonusów”: 

  • Freeplay po ukończeniu gry, a także usunięto strefy wysokiej radiacji na CEA-2; 
  • Po rozpoczęciu freeplaya zostaną usunięte emisje na CEA-1 i wstrząsy na CEA-2;
  • Drobne poprawki na mapie CEA - pojawiły się oznakowania przejść i ikona GG;

Modyfikację można łączyć z innymi produkcjami. 

SCREENY:

Spoiler

3dd8fe0437ae942c4b9cb436f2af916d1f007a278923295.jpg

AVW1jjr.jpg

50362d6d7b4ca6e31f5f42fbf8f8ad9e1f007a278923221.jpg

ef72e52c0d0596265271eca7165090541f007a278923257.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Pobrane archiwum umieszczamy w głównym katalogu gry. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Nasz serwer - [KLIK] (mod z naszego serwera jest w wersji spolszczonej przez @gawron)
  • Cloud.mail - [KLIK]


Źródło: [KLIK]

 

  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie stawiałem. Od znalezienia go, nie miałem takiej potrzeby. Wstawiłem go dla tych, co lubią takie dodatki. Jeśli jest on zrobiony dla CCz, to sądząc z opisu, będzie skuteczny tylko na lokacjach z tej gry. A w modach z innymi lokacjami, nie obejmie ich.

vidkunsen - jeśli zarzucasz mi powtórne wstawienie moda, to przynajmniej podaj, gdzie jest Twoja wstawka. I czy Ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, że sposób w jaki Ty prezentujesz znalezione mody, jest nieczytelny?  Szukajka jest bezradna. I tak ktoś musi uczynić je "zjadliwymi". I nie tylko ja Twojego wpisu nie znalazłem, patrząc na liczbę zadowolonych z mojej wstawki.

A ja nie mam najmniejszego zamiaru czytać każdego Twojego wpisu. Większość z nich jest chyba tylko po to, abyś na forum zaistniał.

A czy "pogniewasz" się na mnie, czy nie, jest mi delikatnie mówiąc, obojętne.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat
  • 9 miesięcy temu...

Gotowe. Modzik dzięki @gawron oraz @kondotier trafił na nasz serwer i tym samym powrócił z archiwum, co bardzo zresztą cieszy :) 

Co nieco poprawiłem wstawkę, ale jeżeli chcesz @kondotier wnieść jakieś korekty, to śmiało. 

Odsyłacze co prawda są niestety martwe, ale podałem źródło. 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Tunel Przestrzenny
  • Agrael odblokował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.