Skocz do zawartości

Złoty Kufer - Część I


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tom3kb napisał:

Nie wiem czy fix na poprawę handlu to ważna rzecz ale ten z linku z 1 postu padł.

Link do fixa na poprawę handlu: https://yadi.sk/d/gbtFqJ8bmKLfv

Jakby ktoś miał to mógłby podrzucić, chyba, że bez tego też da się spokojnie moda przejść.

Już został zaktualizowany w #1 poście tematu. Poza tym jest w paczce na MEGA. Pozdrawiam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odpaliłem na próbę moda żeby zobaczyć jak chodzi i zaznaczyłem parę takich małych babolków, jakichś brakujacych liter, niepotrzebnych przecinków itp.

Przez następne dni zamierzam pograć w tego moda to może coś poważniejszego rzuci mi się jeszcze w oczy. W sumie pierdoły ale niech będzie, że bawię się znowu w "testera" ;) spolszczenia.

Możliwe, że niektóre zwroty tylko mi się wydają dziwne czy niestylistyczne, a są w porządku.

Ps: jeśli faktycznie coś bym znalazł to lepiej tu wrzucać screeny jako załączniki czy np czekać do przejścia moda, zebrać wszystko i przesłać tłumaczom (@kondotier)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodam od siebie. Stawiasz schowek to na mini mapie jest po rosyjsku. Jedna rzecz, to trzymałem by dać jak będzie więcej.

Generalnie jeżeli o mnie chodzi to nie musi być większość zwrotów w 100% poprawna językowo, to w końcu stalkerzy, z różnych grup, niżeli studenciaki z humana.[ale ogólna estetyka musi być zachowana]

Edytowane przez Tario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też jakoś błędy nie przeszkadzają (szczególnie jak to są jakieś krótkie mody, gdzie patcha nawet nie ma sensu robić), grunt, że mod jest po polsku :) Dlatego też pisałem, że mi jakieś zwroty wydają się dziwne, a np tak ma być bo to taka luźna potoczna gadka jakichś stalkerów tak jak to opisałeś.

Wrzucam dla zasady, chłopaki się napracowali, a wiadomo samemu się nie wszystko wyłapie, to chociaż po wyjściu moda jak coś znajdę to podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb- patcha spolszczenia wstawiłeś? Bo pokazujesz błędy nim usuwane. Tego pierdul nie powinno być. Mimo jednej Polski, są określenia regionalne.

Jak wchodzimy do radiacji, to do jednego ogniska. Do większej ilości naraz, byłoby raczej trudno.

Link na handel usuwał lapsus, w którym niektóre rzeczy Broda sprzedawał taniej niż kupował.

Proszę o screena z błędem przy ustawianiu schowka. Nie stawiałem, więc nie wyłapałem.

I informacja.

Już na początku moda możemy mieć sprawnego Abakana, z kulkami do niego i granatami F1. Trzeba tylko zabawić się w wysokościowca i wleźć na dźwig.  Nie jest łatwo, ale można nawet bez cziterki.

Patrz screeny.

Wchodzimy tędy.

ss_user_03-28-16_23-34-43_(zaton).jpg

Dochodzimy tutaj.

ss_user_03-28-16_23-28-07_(zaton).jpg

Zabieramy taką zawartość.

ss_user_03-28-16_23-28-12_(zaton).jpg

 I podziwiamy widoki. Szkoda, że się przytrafiła deszczowa aura.

ss_user_03-28-16_23-32-41_(zaton).jpg

ss_user_03-28-16_23-33-45_(zaton).jpg

 

Na ten maszt można wejść.

ss_user_03-28-16_23-33-31_(zaton).jpg

Takich schowków jest sporo. Tario zrobił filmik z częścią z nich, warto się zapoznać.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, czy wrzuciłem patcha ;) daty i wielkości plików. Ale dla pewności wrzucę go jeszcze raz i odpalę nową grę zaraz.

@edit  

Wrzuciłem dla pewności jeszcze raz patcha do spolszczenia (ale miałem go wcześniej bo pliki, które miałem miały te same rozmiary i daty jak wyświetlał się komunikat czy podmieniać) i mam to co na screenach.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb- dla pewności, pobrałem patcha z naszej pobieralni i za wyjątkiem tego, że zamiast Gdzie było Gzie, pozostałe błędy nie istnieją. Nie ma pierdul ( plik st_dialogs_zaton.xlm linia 37), a mowa o barmanie jest całkiem zmieniona. Linia 53 = .... Podejdź na początek do naszego barmana Brody itd . Otwórz plik i sprawdź.

Coś Ci nie zaskoczyło, bo nie sądzę, żebyś zrobił błędy przy wklejaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch i mam nadzieję, że ostatni. A nie mogłem znaleźć, bo robalami szukałem "Założono schowek", a on był przetłumaczony. Teraz i "Mój schowek" się wyświetla jak należy.

Wrzucić to co we wstawionym pliku i sprawdzić, bo nowa gra nie potrzebna.

gamedata.7z

@pacjent1972. Wstaw ten plik do #1, z opisem jako patch2 i nie będzie problemu.

Na dowód "obrazki".

Po ustawieniu schowka.

ss_user_03-29-16_21-02-15_(zaton).jpg

I na mapie.

ss_user_03-29-16_21-02-27_(zaton).jpg

Powodzenia.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tom3kb napisał:

A jak jest długi, tak w przybliżeniu ile godzin? Kilka, kilkanaście?

Patrząc na rosyjskie video poradniki, 3-4 godziny. Ja nie grałem na czas więc Ci dokładnie nie powiem. Nie lubię się śpieszyć, jestem typem gracza-eksploratora. :005:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.