Skocz do zawartości

NLC 7.0: "Ja, Naznaczony"


Rekomendowane odpowiedzi

Cała paczka jest w tej chwili kompresowana, będzie na MEGA. Zawiera aktualne aktualizacje, odpalamy grę z pliku launch.exe.

Co dalej z modem, zobaczymy. Kolejne aktualizację będziemy próbowali implantować do moda. 

Ten mod wymaga cierpliwości i czasu by osiągnął swoje 100%. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier:

Pomagałem @pacjent1972 w instalacji i tak wygląda procedura:

1. Pobierz moda z Torrenta. Jest to najlepsza wersja do ewentualnego przyszłego patchowania.

2. Pobierz patcha: https://yadi.sk/d/DP9vUZ8hrsxhw

Instrukcja instalacji patcha:

1. Zrób kopie NLC z torrenta dla pewności

2. Z patcha rozpakuj pliki gamedata (każdy jest spakowany osobo) i zastąp pliki w folderze NLC.  Gamedata.db0 jest podwójna i należy skopiować tylko tą z wyższym numerem.

3. Rozpakowujemy folder bin do katalogu NLC możesz ale nie musi zastąpić aktualnego folderu bin.

Wszystkie patche instaluje się potem tak samo i nie trzeba mieć poprzednich.

 

3. Uruchamiasz plik launcher.exe z folderu bin który wgrałeś z patcha.

Z launcherem sobie poradzisz bo znasz rosyjski (ja bez dałem rady). Przy starcie trzeba utworzyć profil i w sumie niestandardowych rzeczy tylko tyle.

 

Mam nadzieję że @pacjent1972 wrzuci niedługo wersje gotową do gry z patchem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagam tylko przy wyszukiwaniu. Na razie nie będę go pobierał, a tym bardziej z torrenta. Jedna lekcja zblokowania komputera "różową stronką" po skorzystaniu z torrenta, całkowicie mi wystarcza.

@pacjent wstawi na Mega, a tam teraz trzeba się rejestrować. Też mi się to nie widzi. Co kilka dni zajrzę na stronę moda, aby się zorientować, czy autorzy rozwiązali problemy z instalacją i wstawili wersję inną niż OBT. Tych OBT mam po dziurki w nosie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@portals- Serdecznie dziękuję za troskę, ale chyba nie doczytałeś, że dopóki autorzy moda nie zakończą grzebania w nim, nie będę się nim zajmował. Dostałem popalić od OBT Alternatywy 1.3 i na razie mam dość wszelkich bet.

Ale oprócz mnie, są i inni którzy potrafią grać po rosyjsku, może oni z tego skorzystają. Choć na razie milczą, może się dołączą do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu link: https://mega.nz/#!ktclXDRD!3DiANOb8cGRFVc7nQo8UufR6vXf6FECJnC-C4N9nf5o  do spakowanego NLC7 w wersji jaką uruchomiliśmy z @portals-em. Czysta, przeskanowana bez różowych stronek @kondotier. :) Ale z rejestracją na MEGA. :) 

Opis instalacji j/w od @portals-sa, u mnie mod odpala się z launch.exe.

Co więcej...

Odpalamy i mamy takie okno: http://scr.hu/2oe0/jd378

Tam klikamy zaznaczone okno, potem wyskakuje nam kolejne: http://scr.hu/2oe0/0gl7c

Wybieramy swoją rozdzielczość i klikamy zaznaczoną opcję. 

Mamy ponownie poprzednie i starujemy z grą klikając w opcję oznaczoną czerwonym mazakiem. Odpalamy grę, efektowne intro i menu główne moda. 

xr_3da_2016_06_15_16_33_01_986.jpg

Klikamy nową grę czyli pierwszą opcję i lądujemy na Kordonie w jednej z piwnic z Doktorem...

xr_3da_2016_06_15_16_33_24_184.jpg

W momencie wyboru klasy GG musimy brać pod uwagę fakt że gdy wybierzemy każdą inna niż Nowicjusz nie będą dla nas osiągalne opcje celownika i odległości do NPC...

xr_3da_2016_06_15_16_33_40_801.jpg

Nie polecam w opcjach grafiki wyboru "cienie od słońca" bo w modzie po tym wyborze wszystko "świeci". 

@kondotier, zapytałeś czemu umarłem na screenach? Gdy lądujemy w piwnicy jesteśmy w fatalnym stanie, niemal nogami do przodu. Po krótkiej rozmowie z Doktorem daje nam apteczkę, ja jej nie użyłem i dlatego padłem trupem po wyjściu z piwnicy. Mod wygląda na bardzo trudny, nie ma tu mowy o lekkiej przeprawie, kupie broni na starcie, apteczek i innych bajerów. Tak wogóle to na początku nawet nie mamy dostępu do oferty Sidora. 

Co mnie nurtuje po kilkunastu minutach gry wczoraj, brak możliwości zapisu stanu gry. Nie wiem o co chodzi i jak to ugryźć. Druga sprawa to folder unpacked w którym znajdują się foldery config i scripts (nie dołączyłem go do wstawki). Nie wiem co z nimi zrobić, w modzie brak gamedaty. Utworzyłem ja i wrzuciłem te dwa foldery, gra hula nadal ale czy to coś dało. 

Jest sporo pytań na które trzeba odpowiedzi odnośnie tego moda. Zwracam się z prośbą do Ciebie @kondotier, do Ciebie @smox i innych znawców trudnych spraw w modach o próbę rozgryzienia pewnych zawiłości tego moda. Ja wiem że to BETA, że nie lubicie, ale pomóżcie go ogarnąć.

Tyle ode mnie. 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Druga sprawa to folder unpacked w którym znajdują się foldery config i scripts (nie dołączyłem go do wstawki). Nie wiem co z nimi zrobić, w modzie brak gamedaty. Utworzyłem ja i wrzuciłem te dwa foldery, gra hula nadal ale czy to coś dało. 

To jest do wersji unpacked moda czyli tej z gamedata. Z torrenta jest spakowana i zamiast tego masz te pliki gamedata. Folder gamedata też działa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pacjent1972 - w sprawie zapisów, to spróbuj wrzucić do user.ltx te linie od scigacza1978 na szybkie zapisy konsolowe. Powinno to zadziałać przynajmniej na początek gry. A skoro jesteś już tam u nich zarejestrowany, to zapytaj, jak wygląda sprawa trwałych savów.

Czy po wejściu do menu, podczas gry nie ma czasem linii z napisem Сделать привал lub Сохранить игру. Już parę razy zetknąłem się z takimi nietypowymi opisami czynności. Daj screena takiego menu.

A jak na razie, problemy które występują, to dla Mechaników. Bo z tłumaczeniami nie mają nic wspólnego, a i znajomość rosyjskiego nie jest do tego potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie domowej moda znalazłem info że można zapisywać jedynie przy źródłach ognia? t.j. ognisko. Nie powiem mocne rozwiązanie.

Z tego co widziałem na wideo rozgrywki z YT mod jest trudny, ale wolałbym posiłkować się oceną kogoś "od nas" kto pogra w niego dłużej.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po cichu także liczę że to będzie killer:D Fajne są te rozwiązania z inwentarzem (zapałki, kamizelka taktyczna), zauważyłem również że anomalie są bardzo śmiercionośne, jesteś głodny/krwawisz/jesteś zmęczony na ekranie pojawiają się skutki w postaci kołysania i smużenia a także zmniejszonej prędkości poruszania się. Poziom trudności również wydaje się duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.