Skocz do zawartości

Instrukcja miniguna na kordonie


hadam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!
Mam problem z tś2, a mianowicie z tą instrukcją na kordonie szukałem jej w czterech miejscach
- Wieża na północnym wschodzie 
- Wieża na południowym zachodzie
- Beton za posterunkiem
- Wychodek
Jakby miał ktoś jakieś screeny, albo porady gdzie to może być to byłbym wdzięczny, bo nie mam zamiaru się wbijać na nowo do prypeci bez tego miniguna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

sluchajcie mam problem bo troche fabuly ogarnąłem i jak poszedlem po instrukcje na wysypisko to nie ma goscia a zamiast jego jest anomalia i na kordonie nie ma plecaka z instrukcja na posterunku a jak sie cofnalem do wysypiska gdzies tam daleko przed to cialo na wysypisku bylo a na kordon nawet nie ide bo tez pewnie bedzie da sie to jakos naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Też prawda, zakładanie nowego tematu było nie potrzebne, ale zauważ, że na filmikach, które wstawiłeś w drugim plecak jest w koszarach za łóżkiem, w poradniku do TŚ2 jest pod wieżyczką, a w TŚ2 OGSR jest za ogrodzeniem jak na tym pierwszym filmiku - nie wiem czemu między różnymi wersjami tego moda plecaki są w innych miejscach, no ale fakt - kolega @ReaperZ chyba nie przyjrzał się filmikom skoro nie może znaleźć plecaka :P 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szczepan9205 napisał:

@kondotier Też prawda, zakładanie nowego tematu było nie potrzebne, ale zauważ, że na filmikach, które wstawiłeś w drugim plecak jest w koszarach za łóżkiem, w poradniku do TŚ2 jest pod wieżyczką, a w TŚ2 OGSR jest za ogrodzeniem jak na tym pierwszym filmiku - nie wiem czemu między różnymi wersjami tego moda plecaki są w innych miejscach, no ale fakt - kolega @ReaperZ chyba nie przyjrzał się filmikom skoro nie może znaleźć plecaka :P 

dzięki za pomoc a zrobiłem nowy temat bo nie za bardzo ogarniam forum . Następnym razem błędu nie powtórzę 

2021-05-06 19-48-02.mkv

jest inne miejsce czy zniknęło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.