Jump to content

Autobus STALKER Team

Yurek
 Share

Recommended Posts

Podczas zabawy teksturami Solianki stwierdziłem, że nie mamy pojazdu którym cała nasza ekipa mogłaby pomykać po Zonie zamiast zdzierać podeszwy na piechotę :) Chwilka pracy i zaanektowałem jeden pojazd :D No może trzeba go troszkę naprawić, ale dobry mechanik nie takie rzeczy zrobi ... Poza tym można się z niego świetnie bronić przed różnymi niemilcami Zony :D screen poniżej:

post-301-12967682384704_thumb.jpg

Autobus na Wysypisku to była tylko taka wprawka i dla hecy :D Z teksturami nakładanymi na pojazdy jest tak jak z pancerzami - nakładane są symetrycznie z lustrzanym odbiciem. Oznacza to mniej więcej tyle, że ten napis na autobusie po sfotografowanej stronie wygląda tak jak na screenie, natomiast po przeciwnej jest na wspak (co wygląda bez sensu :D). Na razie szukam sobie różnych tekstur, które są nakładane na jedną powierzchnię lub jedną ścianę danego obiektu - tam jest możliwość bezpiecznego dodania naszego logo. Na razie mam parę obiektów tak zrobionych, a ponieważ widzę zainteresowanie tematem, to wrzucę screeny jak tylko napotkam w terenie to co oznakowałem naszym logo :) Zrobiłem np tablicę na wejściu na terytorium Baru i tablicę Areny :) Co do wprowadzenia oznakowania bazy na Bagnach, to pomysł mi się spodobał. Teraz tylko trzeba ją dokładnie "obfotografować" żebym wiedział czego szukać :) Jeśli chodzi o "postarzenie" napisu to nie bardzo wiem jak to zrobić (nie robię w Photoshopie i go nie mam), ale jak ktoś mi podrzuci gotowca w takiej postaci jak w lewym górnym rogu naszego forum (musi być na przezroczystym tle), to będę wdzięczny.

Jak dostanę komputer to postaram się postarzyć ten napis.A co do dodawania napisu w dowolnym miejscu to sprawa jest skomplikowana bo należy stworzyć obiekt 3D i pokryć go tekstura a następnie dodawać go do spawna więc roboty co nie miara i raczej sensu nie ma.

Nam raczej chodzi chodzi o prostą "wklejkę" logo na teksturę :D

Jak na razie mi to całkiem nieźle wychodzi ...

Cha. Pomysł świetny:), już bym wybrał się gdzieś tym sympatycznym gratem w dobrej kompanii. Pamiętam, że jako dziecko najbardziej lubiłem jeździć po mieście w przyczepie poczciwych starych Jelczy, ależ byłem wtedy rozmarzony i szczęśliwy... Niestety Jelcze - ogóry szybko poszły do lamusa, te obecne Scanie nie nadają się do zatłoczonych miast a o snuciu w nich marzeń można jedynie pomarzyć :D.

post-28-12967682388906_thumb.jpg

Nie mogę powiększyć tej miniatury portalsa... Widzę jednak, że deszcze zrobiły swoje w jego pracy i teraz napis będzie pasował do całokształtu makijaży naszego GAZ-a?http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif. Pokroić bym się dał za klimaty z tamtych lat, uważam, że ludzie byli lepsi po prostu mieli lepsze serca i dlatego żyło się przyjemniej.:D