Skocz do zawartości

Ile mieliście przerwy


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie, choć nie przywiązuję zbyt wiele uwagi do statystyk. Chodzi mi o odpowiedzi fanów Stalkera, fanatyków którzy wolą Zonę od Hawajów i Majorki:). Ile wytrzymaliście najdłużej bez powrotu do Zony? Ja nie gram już od około 2,5 tygodnia ale korci mnie najnowsza Sola... A może NLC6... Jednym słowem natura ciągnie w radiację:D. Napiszcie pozytywni fanatycy - ile najdłużej nie graliście w Stalkera w jakiejkolwiek odmianie z własnego wyboru?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba najgorzej... podczas tłumaczenia poznaję całą akcję, a jak przychodzi do grania - to nie za bardzo mam czas. Poza tym sprawdzanie wersji i zmiany powodują, że ciągle zaczynam od początku. Najdalej jak doszedłem, to Radar, a i to pomimo scenariusza, z czystej ciekawości... A to kontakt ciągły i intensywny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trurl 3, nie obraź się ale Twoja sytuacja przypomina mi nieco sytuację strażników haremowych (bez podawania nazwy) :D. Obracasz się wśród tych wszystkich cudeniek, pracujesz przy nich a skorzystać z tego nijak...

Wracając do tematu, przyznam się że po kilku miesiącach wracając do któregoś moda odkrywam, że pozapominałem niektóre questy... Nawet teraz już po rozbracie z Soljanką który trwa może 8 -10? tygodni nie pamiętam wielu szczegółów dotyczących zadań... Ot taki Trąbalski...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiem jak to jest w pewnym sensie. Swego czasu z zapałem zajmowałem się modowaniem Fallouta Tactics. Modzik był już sporej wielkości ok 15 nowych map, ogólny zarys nowej fabuły dialogi nowa bron itd.. Z racji ze trzeba to było testować na okrągło i wyłapywać bugi grę znało sie na pamięć, zarówno od strony fabularnej jak i całych technikaliów. Mod wciąż zalega u mnie na dysku więc jeśli ktoś fanem Tacticsa mogę przesłać małe demko :D A jeśli chodzi o Stalkera to ja po przejściu Cienia Czarnobyla bodaj 2 razy nie grałem do momentu wyjścia kolejnej części więc całkiem długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja nie pograłem chyba z 3 miesiące. Siedzę i dłubię AF3 i wczytywanie 1000 razy tego samego sejwa/zaczynanie nowej gry tylko po to, żeby sprawdzić czy 3 literki nowego skryptu nie powodują wylotu nie można nazwać graniem. Eh... ciężkie jest życie moddera :)

Ale sławny za to jesteś :D W dość hermetycznym światku ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.