Skocz do zawartości

Wideo poradniki


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

Anton - piękna i wartościowa robota. Tak trzymaj. Grający Cię ozłocą.

Przydałoby się to samo, z fleszkami. Bez nich trudno znaleźć teleporty.

Ponieważ fleszki trafiają się przemiennie z PDA, nic się nie stanie, jak będą w tym samym filmiku. Ale te fleszki na naprawę broni, możesz opuścić, bo nie są istotne dla fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe i ważne słowa dla mojej pracy włożonej w stworzenie tego materiału. Wiem że te wideo są na swój sposób kulawe (nie tłumaczą wszystkich zagadnień i pytań, np. zadanie na PDA Ilicza w Dolinie Mroku dostaniemy po wypełnieniu dwóch poprzednich zadań, od losowego wolnościowca) i przydałby się głos tłumaczący co i jak (mój tembr głosu do prawdziwie męskich ciężko zaliczyć), jednak postaram się w następnych wideo poradnikach ująć jak najwięcej szczegółów. 

W miarę pełnej eksploracji kolejnych lokacji i wolnego czasu będę publikował wideo dla kolejnych lokacji. Wszystkie fleszki (jeszcze nie znalazłem niektórych) chciałbym ująć w jednym materiale, jednak na razie koncentruje się na próbie ukończenia moda - jestem dopiero na Agropromie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego potrzeba doświadczenia w modach do Stalkera, którego ja niestety nie posiadam i\lub znajomości rosyjskiego, którego również nie posiadam. Na razie tworzenie tych wideo poradników daje mi dużą frajdę i jeśli choć jednej (kilku) osobom pomogą w jakimś stopniu to będę zadowolony.

Nie chciałbym przekonywać lub zniechęcać kogokolwiek do jakiegokolwiek moda - wszyscy jesteśmy dorośli i każdy ma wolną wolę. Cieszę się że RebornFF Cię zaciekawił @cichy

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa wideo poradniki.

UWAGA - U mnie Czarny Serż w Drużynie-Z pojawił się dopiero po zebraniu trzech z czterech PDA (za wyjątkiem PDA Ilicza) z Doliny Mroku oraz wszystkich PDA na Wysypisku.

*** spoczywaj w pokoju Davidzie.

Edytowane przez Anton Gorodecki
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn Czarnego Serża jest losowy i może się on pojawić powtórnie. A PDA Świadomości-Z, będzie sporo.

Jeśli komuś nie odpowiada zbicie Agenta Świadomości-Z w Pijawkowie na MW, to może sprowokować pijawkę, aby to za niego zrobiła.

A za dalsze odcinki poradnika, dziękuję. W takiej formie na naszym forum, poradników jeszcze nie było. Tak trzymaj i nie tylko z tym modem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że pokusisz się na zrobienie polskiego poradnika do Duplikatów.

Są rosyjskie, ale naszym graczom nie wiele pomogą. Twoja robota, to wielka zasługa dla forum. Liczę, że Administracja forum to doceni. Może nawet stworzą dział, dla takiej twórczości.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.