Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz Strifera na stalker-mods.su - http://stalker-mods.su/news/gunslinger_mod_ne_radostnaja_novost/2016-01-17-2521

Moje "tłumaczenie" ( najpewniej będą błędy za które przepraszam, nie znam rosyjskiego )

"Przyjaciele, mam bardzo złe wieści.

Sin! zrezygnował z prac nad modem ze względów osobistych... Idę do nowej pracy, w której będę spędzał bardzo dużo czasu. Prace nad modem wstrzymane na czas nieokreślony.

Nie martwcie się, nie oznacza to, że to już koniec. Wrócę do pracy nad modem, jak tylko będę mógł. Chcę podziękować za miłe słowa a także za wszelkie wsparcie.

Udanych łowów, Stalkerzy!"

Tak więc wciąż jest nadzieja na to, że Gunslinger ( w przyszłości będę stosował skrót GNSR :D ) wyjdzie, ale kiedy - nie wiadomo. Biorąc pod uwagę to, co zrobił ostatnio, nawet jeśli powróci do prac, to najpewniej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Szkoda, liczyłem na złączenie GNSRa z Call Of Chernobyl :mellow:

Jeszcze raz przepraszam za wszelkie błędy w "tłumaczeniu" ( korzystałem z translatora, więc niektóre rzeczy to tylko moje domysły ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Sin! odszedł to nieliczmy na innowacje w modzie. Strifer sobie poradzi od strony modeli i animek, ale z silnikiem niepodoła. 
Cóż, pozostaje mu szukać kogoś kto by się znał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy, może kiedyś znajdzie się ktoś kto to zrobi :D 

Ale powiedzczie - S.T.A.L.K.E.R. CoC + Gunsliger + Misery... gdyby takie coś było możliwe to GSC nie musiało by nam robić stalkera II :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nie pasuje do stalkera. Wygląda jak nowo-wyjęty produkt finalny z fabryki Gaussów w piwnicy moddera, a nie prototyp walniętych radzieckich naukowców z Zony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten "sneak peak" nowego Gaussa wygląda ciekawie. Teraz tylko czekać na wideo gameplayowe. W sumie zastanawiam się, czy autorzy wrzucą możliwości przerabiania Gaussa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna zabawka, ale którego stalkera będzie stać na taką nówkę, sztukę :). W zestawie do tego będą dodawać mini atomówkę  :041:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi