Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, AbiNeKhorn napisał:

jakieś wieści kiedy beta ma wyjść or finalna ?

Jak skończą to wyjdzie, klasyk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten mod to jest jak z Duke Nukem będą go robić kilkanaście lat, zobaczymy go może w 2025 :)

Co nie zmienia faktu, że fajnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acha, czyli wszystko po staremu. Jak się pojawi, to będzie:) Kiedy, no jak skończymy, to będzie. I tak od kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komentarz Strifera odnośnie moda, dodany jako odpowiedź na inny komentarz pod filmem prezentującym MP5 na jego kanale - co ciekawe, komentarz pochodzi z.... sierpnia zeszłego roku, dopiero teraz zwróciliśmy na niego większą uwagę:

"Czekanie na Gunslingera prowadzi donikąd. Mam coraz mniej siły, żeby pracować [nad projektem] w wolnym czasie. Od ponad 2 lat pracuję w zawodzie animatora. Postawcie się w mojej sytuacji. Przez cały dzień pracuję nad tworzeniem animacji, potem przychodzę wieczorem do domu i....... I muszę robić animacje do moda..... To trudne zadanie, gdy masz już tego dosyć. Nie czekajcie, po prostu oglądajcie filmy z moda, jeżeli je lubicie".

Żeby nie było tak źle, kilka dni temu nastąpiła aktualizacja listy gotowości broni - MP5 zrobione na 82% https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HWs21SylwtUGhvGNZ805l0H89_Fv5Ntg7MjlgtGPbNo/edit?pli=1#gid=1004726274

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech już tak nie narzeka ;) a co ma powiedzieć ktoś kto pracuje na fermie kurzej albo z krowami, wraca na wieś do domu i dalej musi jeszcze swoje nakarmić i wydoić :D

Zmienić nazwę moda na Gunslinger Forever i będzie jak u Duke Nukem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co znudziło mu się modowanie to wziął się do roboty żeby wreszcie skończyć robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo trolował przez ten cały czas, a tak naprawdę to 90% moda zrobione - nie wiadomo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że chyba Strifer do nas przyszedł i zobaczywszy komentarz @tom3kb, żeby nie narzekał, to się chyba wkurzył i powiedział: "Co, ja nie zrobię? JA NIE ZROBIĘ?"

Bo nie dość, że ostatnio na arkuszu z postępem zaczął rzucać procentami na prawo i lewo, to na domiar tego wszystkiego wczoraj na VK pojawiło się TO :D

image.thumb.png.54eae2993c6d63812a1cd85d0e11464e.png

Zara się jeszcze okaże, że Tomek ma już betę czy coś :D ;)

Edit: a, jeszcze jedno: MP5 i UMP45 gotowe na 99%, także video może nadejść wkrótce

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arni

A nawet na stówke i można sobie pooglądać mp5 zwykłą i wytłumioną, i ump45. Wraz z dostępnymi modyfikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi