Skocz do zawartości

Wideo poradniki


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę, że grasz i to z powodzeniem. Bunkier Radaru nastręczał wiele trudności.

Na następnej lokacji jest wiele rzeczy do znalezienia i są dwa myki.

1. Nie otwierać znalezionych pełnych walizek, tylko je sprzedać temu pilnującemu giganta. Chyba to Fejk. Kupić snajperkę.

2. Ze snajperki walnąć kontrolera, sprzedać mózg i odkupić walizkę.

Jak chcesz, póki pamiętam, na PW mogę podpowiedzieć, gdzie co jest. Dalej będzie trudniej, bo tego za dużo było. Tylko broń boże, artów ożywiania ( znalezionych grubo później ) nigdzie nie zostawiaj, bo zginą. Musisz je cały czas dźwigać ze sobą. Inne pytania po drodze rozgrywki.

A wideo, nie tylko zachęci do gry tych co się wahali, ale na YouTube zrobi mu reklamę. Tak trzymaj.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa - są one dla mnie motywacją do dalszego działania. Mam taką cichą nadzieję że publikacja wideo w sieci pozwoli również "przyciągnąć" nowych forumowiczów.  

@kondotier - zapewne zauważyłeś że kiedy mam problemy (nawet te nazwijmy je szczerze "naiwnymi") od razu proszę o pomoc - zapewne niedługo zwrócę się o radę, ale na razie chciałbym trochę "nacieszyć się" samotną eksploracją <nowego> dla mnie świata, powoli i nieśpiesznie wypróbowując nowe ścieżki... jak rasowy kot, który zawsze podąża swoją drogą. Dziękuje za powyższe wskazówki :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź spokojny. Przedwczesnymi podpowiedziami nie zepsuję Ci eksploracji moda. Tym bardziej, że sporo już zatarły inne mody.

Ale w modzie jest kilka takich momentów, że nawet bardzo wytrawni gracze, popełniali błędy ( oj ten ER żartowniś ) i musieli z konieczności powtarzać. A nowych ścieżek od moda dostaniesz tyle, że będą Ci się po nocach śnić :biggrin:.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy jestem dobrym Graczem?...  Zdefiniuj proszę "dobrego Gracza".

Każdy odcinek poradnika ma swój tytuł, z którym wiąże się nierozerwanie jakieś zadanie i/lub znalezienie przedmiotu. Skupiam się nad pokazaniem trudniejszych zadań, przez które mod nie prowadzi namiarem na mapie (który często w TYM modzie wprowadza w błąd) i takimi przy których trzeba trochę pobiegać, poszukać lub zrobić coś nazwijmy to niestandardowego lub po prostu ciekawego.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.